Skocz do zawartości
dawidoxx

V Rising PC

Rekomendowane odpowiedzi

v_rising.jpg

TYTUŁ: V Rising
GATUNEK: Akcja, Przygodowe, MMO, Wczesny dostęp

PRODUCENT: Stunlock Studios
WYDAWCA: Stunlock Studios

DATA WYDANIA: 17 maja 2022
DATA WYDANIA W FAZIE WCZESNEGO DOSTĘPU:: 17 maja 2022

V Rising jest nastawioną na rozgrywkę w trybie multiplayer grą survivalową, w której wcielamy się w wampira. Produkcja została opracowana przez ekipę Stunlock Studios – szwedzki zespół mający w swoim portfolio takie projekty, jak Bloodline Champions oraz Battlerite.
 

V Rising zabiera nas w podróż do fantastycznego, gotyckiego świata. W trakcie zabawy wcielamy się w wampira, którego trwający setki lat sen dobiegł końca. Teraz protagonista próbuje odzyskać nadwątlone siły i zbudować prawdziwe imperium, przed którym drżeć będą zarówno ludzie zamieszkujący tę mroczną krainę oraz potwory, od których roi się w dzikich ostępach, jak i inni krwiopijcy.

 

V-Rising-Screenshot-1536x864.jpg

https://www.eurogamer.pl/v-rising-rozchodzi-sie-jak-cieple-buleczki-sprzedano-juz-pol-miliona-kopii

Gierka na razie jest tylko dostępna na steam w early access - planowana premiera to 2023 rok

https://store.steampowered.com/app/1604030/V_Rising/

 

Gra ktoś z Was? :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na oku, ale w early to nie będę tego raczej kupował, raczej poczekam, aż wyjdzie pełna wersja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wzialem i sprawdze z czym to się je :P 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że dopiero ktoś teraz się pokapował że jest taka gra a jak pisałem o tym tutaj to raptem tylko jedna osoba zareagowała i coś odpisała ?

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A co w tym dziwnego, gierka niedawno mocno zyskala ma popularnosci..Ja dopiero wczoraj obczaiłem ten tytuł przeglądając  steama i widzac ile osób z moich znajomych w to nagle gra :D

Edytowane przez dawidoxx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

A co w tym dziwnego, gietka niedawno zyskala ma popularnosci..Ja dopiero wczoraj obczaiłem ten tytuł przeglądając  steama i widzac ile osób z moich znajomych w to nagle gra :D

Zainteresowanie tym tytułem było spore praktycznie od samego początku. Jak już pisałem posta o niej to cieszyła się uznaniem. Ludzie kupują często takie beznadziejne indory a tutaj wreszcie jak trafia się coś fajnego to cisza. Tyle dobrze że założyłeś temat bo gra zasługuje na to. Mimo że to dopiero wczesny dostęp to robi dobre wrażenie. Idealna gra na STEAM Decka będzie :thumb:.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zainteresowanie tym tytułem było spore praktycznie od samego początku. Jak już pisałem posta o niej to cieszyła się uznaniem. Ludzie kupują często takie beznadziejne indory a tutaj wreszcie jak trafia się coś fajnego to cisza. Tyle dobrze że założyłeś temat bo gra zasługuje na to. Mimo że to dopiero wczesny dostęp to robi dobre wrażenie. Idealna gra na STEAM Decka będzie :thumb:.

Czyli od 17 maja :E na pewno lepiej to wygląda niż walheim.

na steam decku raczej to nie zadziala zw wzgledu ba sterowanie  ale zaraz sprawdze :D

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Czyli od 17 maja :E na pewno lepiej to wygląda niż walheim.

na steam decku raczej to nie zadziala zw wzgledu ba sterowanie  ale zaraz sprawdze :D

 

 

Dlatego napisałem że będzie a nie że jest bo to wczesna wersja i coś może nie trybić tak jak powinno ale sprawdź kto wie może już jest grywalna na STEAM Deck ?. Spoko tytuł żeby zabrać go gdzieś z sobą i np. pograć na poczekalni. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest, nie obsługuje Protona ani kontrolera, a w Windowsie chodzi tak sobie. Na razie Steam Deck nie jest obsługiwany.

  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. przez to nawet gierki nie idzie uruchomić  ;) 

hL79AJg.jpg

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie jest, nie obsługuje Protona ani kontrolera, a w Windowsie chodzi tak sobie. Na razie Steam Deck nie jest obsługiwany.

 

 

Dokładnie.. przez to nawet gierki nie idzie uruchomić  ;) 

 

Szkoda zmarnowany potencjał mam nadzieję że w przyszłości jak wyjdzie finalna wersja to pojawi się również stosowna aktualizacja dla STEAM Decka a póki co zostaje only PC, taki tam exclusive ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może w przyszłości będzie grywalna, czas pokaże. Ja na swoim Decku mam gry z Wii U, NDSa, Switcha, SNES'a, nie wspominając już o klasykach z PC i automatów :cool:

occu9Lr.jpg

 

Edytowane przez ditmd
  • Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Może w przyszłości będzie grywalna, czas pokaże. Ja na swoim Decku mam gry z Wii U, NDSa, Switcha, SNES'a, nie wspominając już o klasykach z PC i automatów :cool:

 

 

To już teraz wiem do czego się Nintendo Switch przydaje, fajna podpórka ?

Tego typu gry jak V Rising to są idealne tytuły do przenoszenia na STEAM Decka tylko ktoś musi to ogarnąć. Wyciągasz henchleda np. w autobusie albo samolocie i ładnie można się wkręcić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proton Experimental dostał uaktualnienie i V Rising na nim już działa.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...