Skocz do zawartości
zen3x

Laptop i7 17.3"

Rekomendowane odpowiedzi

qasd.thumb.jpg.d52a2ded3373485bd529eb0c56af58b7.jpg

Sprzedam laptopa HP Envy 17 Beats Audio:

• Procesor: Intel Core i7-4702MQ 4x2.20-3.20 GHz 4 rdzenie + 4 wątki 
  • Pamięć: 16 GB RAM DDR3
  • Matryca 17.3" FullHD, matowa
  • Grafika: GeForce GT 750M 2GB + Intel HD 4600
  • Dysk twardy: SSD Corsair 525GB - możliwość wymiany  tego dysku na dwa dyski SSD po 480GB 
  • Napęd: DVD-RW
  • Klawiatura: QWERTY + Ukraiński układ, podświetlana
  • Bateria: sprawna, ok 1-2h
  • Zasilacz: w zestawie
  • System Windows 10 Pro

Nie mniej niż 1300 zł 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Wiadomość od sprzedającego „JA MU KAZALEM NIE ODBIERAC PACZKI!!! A TO TO CO TO JEST? czy pracownik allegro wogole zapoznal sie z sprawa, bardzo prosze o eskalacje ticketu do twojego przelozonego.” ---- Typ ma problemy z sobą
    • od tych plastikowych (imo mocno zmniejszających  przepływ) wolę to na sztywne filtry https://allegro.pl/oferta/siatka-ocynkowana-ocynk-tkana-oczko-0-5mm-na-metry-10785113086?snapshot=MjAyMi0wNC0xMlQxMjo1NDowNi4xNTRaO2J1eWVyO2JiYjMzMTMyZTA3MWQ4ZThmODVhYTdmZmI1YTBhNjM0MWQwZGExZjUyMWM1NzhiMTFkZTNmNGZjYjU3NmY5OTA%3D a to na miękkie https://pl.aliexpress.com/item/4001135784565.html?spm=a2g0o.order_list.0.0.21ef1c24W4qALR&gatewayAdapt=glo2pol
    • a nie możesz w biosie ustawić wentylatorów ?
    • Strażacy Galatyki są świetnie zrobione, akcje filmowe, graficznie topka (ale ja grałem na PC to nie wiem jak na PS5), historia i postacie do polubienia, natomiast gameplay, a szczególnie walki to już taki meh. Polecam zjechać poziomem na łatwy, bo przeciwnicy to gąbki na pociski. Jak podobał Ci się U4 to LL pokochasz - imo ten dodatek jest lepszy od podstawki. Z listy w co grałem i polecam to jeszcze Death Standing, to jest dość unikatowa produkcja, która zdecydowanie wyróżnia się od reszty tych otwartych światów.  Jednakże ja nie brał bym dir-cut, bo zbyt dużo wprowadzili ułatwień. Spider-Man aktualnie gram i do tej pory (po kilku h) świetnie się bawię, latanie i walki w NYC są satysfakcjonujące. Walki są coś na wzór tych z Batmanów, ale zdecydowanie ciekawiej zrobione i ma się większą kontrolę nad postacią.  Mam tylko taki mały problem, że jest to Spider-man - nie za bardzo lubię tego superbohatera, brakuje tu tego mroku z Batmana. A i teksty są mocno cringowe.   Polska wersja jest przyzwoicie zrobiona, ale też jest z błędem, że przechodnie czasami mówią coś po polsku, a czasami po angielsku. Trochę mnie to wybija z immersji. 
    • Ja kupowałem na allegro, akurat na tej aukcji. Spełnia swoje zadanie na froncie obudowy. Na bocznej ściance natomiast mam zamontowane 2 wentylatory 80-siątki (wdmuchujące) zamontowane (od zewnątrz i bez filtrów jak widać). Zostały mi po customowym chłodzeniu z HD7850 więc czemu nie wykorzystać jak da się ich skręcić w biosie na np. ok. 1k RPM w trybie PWM.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...