Skocz do zawartości
Bineek

Poszukuje graczy 30+ Warzone

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje graczy 30+ do Warzone (MW,CW,VG)

Jest wiele miejsc gdzie można znaleźć graczy, ale brakuje miejsca w którym skupiła by się starsza ekipa. W tym celu postanowiliśmy ze znajomymi stworzyć miejsce dla tych co już liczą trochę wiosen.

Naszym celem jest aby to miejsce wyróżniało się z pośród wielu, z fajną atmosferą, bez toksycznych ludzi itp. Aby miło i przyjemnie spędzić czas po pracy.

Jeśli jesteś toksyczny, nadpobudliwy i nie panujesz nad własnymi emocjami, nie marnuj swojego i naszego czasu.

Zapraszamy na nowo powstały Discord, na chwile obecną świeci pustkami, ale mam nadzieje że szybko go razem zapełnimy.

Discord: https://discord.gg/x8u3HkVujx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

link nieaktualny, zaproszenie nieprawidłowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Ale co? Bezpieczna temp dla GDDR6X to do ~105 stopni Pewnie dla tego producenci olali kwestie termopadów w wielu modelach. A jak to wpłynie na żywotność to tylko czas pokaże
    • Właśnie na żywo mam pierwszy przykład z brzegu jak się traktuje pracowników. Koleś dostał nową pracę. fabrykę ma 10 min. na piechotę od swojego miejsca zamieszkania. Ale zakład otworzył 2 fabrykę, ale tym razem po za miastem. I zgadnijcie gdzie będzie pracował ? Oczywiście w tym po za miastem. A jako, że nie ma samochodu to zostają mu męczarnie autobusami podmiejskimi kursującymi co 2 godziny. Ciekawe jak wróci z nocki ? Te korpo mają TOTALNIE WYWALONE NA LUDZI. DLA NICH CZŁOWIEK TO JEDYNIE ZASÓB I ZERO EMPATII. Zresztą traktują i klientów podobnie. Wczoraj miałem zderzenie z wielką międzynarodową korpo, która mi odwaliła słuszne roszczenie. Ale do sądu nie pójdę. A o pizza hut już pisałem. Czy to drobny przedsiębiorca czy klient czy pracownik ze zderzeniu z korpo mają małe szanse. A państwa albo z nimi dogadane albo bezradne.  Zwycięstwa populistów na świecie typu: PiS, Trump, brexitowcy, Le-Pen biorą się właśnie z tego. Bo w ludziach narasta powoli GNIEW. I jak w końcu to wybuchnie to będziemy mieli powtórkę z początku XXw. I jak politycy liberalni chcą uratować demokrację co tak głosi często Biden to pierwszy krok to wziąć się porządnie za te korpo i wprowadzić np. przepisy zakazujące różnych praktyk.
    • Problem tylko taki, że jeden wentylator przy tych 1600RPM może mieć dosyć mocno inny poziom hałasu, od innego wentylatora przy tym samym RPM. Z tego powodu nie ma co jakoś mocno patrzyć na RPM (co najwyżej mocno orientacyjnie). Coś więcej powie jakieś porównanie zbiorcze jednego recenzenta poziomu hałasu, jak w poniższym teście: https://www.guru3d.com/articles_pages/asus_geforce_rtx_3080_noctua_oc_review,8.html ... ta Noctua niezły wypas swoją drogą.
    • W zasadzie to raczej się nie słyszy, przynajmniej jeszcze, aby te sztuki z ~100stopni na pamięciach padały. A była tych modeli cała masa. Wręcz większość modeli z GDDR6X leciało na takich tempach od nowości . 
    • Nie a jedyne co używam to aplikacja aorus engine do włączenia aktywnego chłodzenia karty. Dodam też że karta nie była podkręcana wszystko jest na fabrycznych ustawieniach.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...