Skocz do zawartości
naphozord

Upgrade starego gtx 1060 6gb

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
 

Co ci nie pasuje? Że narzut istnieje. Pclab jako pierwszy na świecie o nim pisał jakiś 10 lat temu. Testing game nie ma dobrej opini

A niech istnieje nie zmienia to faktu że rx6600 jest wydajniejszy od rtx2060 i już . I dlatego kupowanie rtx 2060 zamiast rx6600 jest głupotą,  a ryzen 3060 spokojnie tą kartę wykarmi w 1080p 

Ja testowałem obie te karty , więc nie muszę oglądać testów , oczywiście testy które nie popierają twojej tezy nie mają dobrej opinii. 

 

HU też złe testy robią?

 

Edytowane przez joseppe1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bywa wydajniejsza  bywa problematyczna.Skoro funkcjonujesz na forum to w ciagu miesiąca pojawiają sie tematy w awariach i dziale kat graficznych

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

bywa wydajniejsza  bywa problematyczna.Skoro funkcjonujesz na forum to w ciagu miesiąca pojawiają sie tematy w awariach i dziale kat graficznych

Jest wydajniejsza i nie jest problematyczna , chłopaku wyglądasz na zwykłego zielonego fanboja , masz wyżej test HU też zła opinia?

No ta AMD problematyczna NV nie hehe , u każdego z producentów są problemy , jak nie ze sterami to z samą kartą , ale takie gadanie jak twoje to wiesz czym zalatuje. Syn ma, gra i nic się nie dzieje szok. 

Edytowane przez joseppe1234
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tanio jest na niemieckich outletach, a czasami zwykłych promkach, np. 3060 za 409 euro. Jeżeli jednak kupujesz monitor z odświeżaniem po byku, to IMHO lepiej polować na 3060ti z outletu za 520 euro (od bidy 540), a są i takie oferty, bo po prostu żal wtedy nie wykorzystać. Zasadniczo jednak (w granicach rozsądku) oszczędzałbym na monitorze, a nie na karcie.

Edit: jeśli zdecydujesz się jednak na 2060, to nie kupuj używek z Allegro za 1600 zł (dzisiaj jedną widziałem za 1200 zł, ale to rodzynek był), tylko z niemieckiego outletu za 322 euro: https://www.alternate.de/MSI/GeForce-RTX-2060-VENTUS-GP-OC-Grafikkarte/html/product/1845804 — ale i tak wolałbym dorzucić 80 euro do 3060.

Edytowane przez lukaszgos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

 

 

3kg metaamfy.

 

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

np. 3060 za 409 euro.

zależy jeszcze jakie to 3060..

np teraz w alternate jest zotac za 439E, po przeliczeniu + dostawa + pośrednik, przewalutowanie, wyjdzie z 2100zł

w krsystem bez łaski to samo za 2119zł, polski sklep, gwarancja itd

za 409 to pewnie jakieś inno3D było ?   

to tak jak z RX6600 za 333euro, po wszystkim wyjdzie z 1650zł, a na allegro od kopa po 1699..

Dla samej gwarancji, za małe różnice cenowe, co innego te okazje w outlecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

zależy jeszcze jakie to 3060..

np teraz w alternate jest zotac za 439E, po przeliczeniu + dostawa + pośrednik, przewalutowanie, wyjdzie z 2100zł

w krsystem bez łaski to samo za 2119zł, polski sklep, gwarancja itd

za 409 to pewnie jakieś inno3D było ?   

to tak jak z RX6600 za 333euro, po wszystkim wyjdzie z 1650zł, a na allegro od kopa po 1699..

Dla samej gwarancji, za małe różnice cenowe, co innego te okazje w outlecie

Jak masz na myśli tego Zotaka, to odpuść.

https://www.x-kom.pl/p/661601-karta-graficzna-nvidia-zotac-rtx-3060-ti-gaming-twin-edge-oc-lhr-8gb-gddr6.html

Suszarka z 80stC.

No chyba, że AIO zakładasz. to będzie OK.

Sam mam takiego pyrtka i jak na razie działa OK, ale malutki bloczek na GPU jest + duży radiator na mosfet + ogarnięty 3mm alu na górze kostek mem + pady pod backplate.

 

Tylko ten bezsensowny bios z PL 200Wat, który "odbija" zegary GPU.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bios to nie problem. Można podmienic na 250 watowy

Edytowane przez jurekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam głupieć co wybrać , rzeczywiście za 2100 zł już jest 3060 .  Ale ten radeon 6600 też jest ciekawy , tyle że cena podobna do 3060. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Bios to nie problem. Można podmienic na 250 watowy

Daj ten bios proszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zaczynam głupieć co wybrać , rzeczywiście za 2100 zł już jest 3060 .  Ale ten radeon 6600 też jest ciekawy , tyle że cena podobna do 3060. 

W PL za 2133 masz jednego z najlepszych 6600XT na Sferisie: https://www.sferis.pl/karta-gr-sapphire-nitro-rx-6600-xt-gaming-oc-8gb-i269613?gclid=CjwKCAjwp7eUBhBeEiwAZbHwkZJp_BVUeUH_4goxdFF3GXPdcM_AzaJtuGTe2ZFTWzEGXOlgVbOj1BoCQ34QAvD_BwE

Tylko do przemyślenia wcześniej temat, czy (1) będziesz używać RT, (2) chcesz mieć DLSS zamiast FSR1/2. W sumie mam teraz podobny dylemat, bo zasadniczo celuję wyżej, ale mogę też kupić kartę na rok-dwa grania w nieco starsze gry, zanim w ogóle dojdę do RT i supportu do DLSS. Tylko że 3060ti albo 3070 starczyłby na dużo dłużej przy niedużej różnicy cenowej pod warunkiem szybkiego wypatrzenia i ucapienia czegoś ciekawego na niemieckim outlecie, więc warto dopłacić różnicę, aby się potem nie chrzanić z wymianą przez kolejny rok-dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

W PL za 2133 masz jednego z najlepszych 6600XT na Sferisie

ten sam dylemat, za 2100 budżetowe 3060 od zotaca, albo wypasiony 6600XT

w przypadku 3060 chyba trzeba by było wyskrobać jeszcze 200zł i wziąć gamingX :

https://www.krsystem.pl/msi_geforce_rtx_3060_gaming_x_12gb_gddr6_192bit_lhr-item-67035.html?64336&utm_source=ceneo&utm_medium=referral&ceneo_cid=86422e89-2abd-9ec2-d674-8fe3b2379c13

dasz więcej, ale potem przy odsprzedaży też weźmiesz więcej i łatwiej sprzedać + 3lata GW. Zotac niby też 3 ( o micie dodatkowych dwóch nie wspominam )  ale ponoć robią jazdy jeśli produkt reklamuje kto inny niż ten co na fakturze zakupu ? serwis tylko w Anglii/Irlandii ?

Choć z tych tanich kart miałem eagle OC i po UV naprawdę był spoko, miałem też inno3D 3050 i fajna karta, stosunkowo cicha.

W ogóle z tymi tańszymi wersjami to ponoc znaczne różnice są, np pali nonOC i OC, a inno3D to samo, więc pewnie z gainwardem też..   wersja zwykła ma 2 heatpipe, a wersja OC 4, sta spore różnice w chłodzeniu, wentylatory też mają inną charakterystykę pracy ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam głupieć co wybrać. Jeżeli chodzi o rt i dlss , nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. To czy jest znacząca  różnica między 3060 a 6600 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

czy jest znacząca  różnica między 3060 a 6600

6600  <<  3060  << 6600XT/6650XT  << 3060TI  , ale cenowo też ...

o ile, milion filmów w różnych grach na youtube

 

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zaczynam głupieć co wybrać. Jeżeli chodzi o rt i dlss , nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. To czy jest znacząca  różnica między 3060 a 6600 ? 

A powinno. No i ulubiony argument tych od AMD: WINCYJ VRAMU!!! (tyle że akurat tym razem w 3060...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zaczynam głupieć co wybrać. Jeżeli chodzi o rt i dlss , nie ma to dla mnie żadnego znaczenia. To czy jest znacząca  różnica między 3060 a 6600 ? 

To jak Ty ustawiasz opcje w sterowniku grafiki ?

Jakość ma pierwsze miejsce... dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

To jak Ty ustawiasz opcje w sterowniku grafiki ?

Jakość ma pierwsze miejsce... dla mnie :)

Mam gtx1060 i nic tam nie ustawiałem. Nie grałem w nic innego tylko cs:go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

ten sam dylemat, za 2100 budżetowe 3060 od zotaca, albo wypasiony 6600XT

Merc nie jest taki głupi, a w okolicach 2100 zł znajdziesz 6650XT z trzema wentylami. Gaming X to to nie jest, ale ma bardzo ciche i grzejne ustawienia domyślne, więc w razie przegrzewu po zmianie krzywej powinno zrobić się dużo sensowniej. Na same rastry wziąłbym może Nitro 6600XT od Sferisa, ale żal mi rejów i mam mieszane odczucia co do nieprzydatności 12 GB w 3060 w kontekście ratowania efpeesów w przyszłości. Może być tak, że 12 GB ułatwi starość 3060 do spółki z RT+DLSS, a to zaskutkuje lepszą ceną odprzedaży.

Tragizm mojej sytuacji polega na tym, że siedzę teraz na 7850 2GB i monitorze 1440p 32''. Integra na lapku jest nowsza, więc GFN chodzi w 1440p. Nawet się zastanawiałem, czy na tym nie dojechać do 4070 / 7700, ale to jest 480 zł za pół roku (póki co mam miesięczną do 16 czerwca).

 

Dzięki. Jeśli chodzi o MSI Gaming X, to mam zaufanie. Co prawda od czasów zetki, trio itd. normalny X nie jest już takim zabójcą innych kart, jakim był za czasów Pascala, ale tak czy owak, źle nie będzie.

 

dasz więcej, ale potem przy odsprzedaży też weźmiesz więcej i łatwiej sprzedać + 3lata GW.

Pełnych 200 nie odbiję, jeśli karta straci pół wartości, ale tak, pójdzie łatwiej.

 

 

Choć z tych tanich kart miałem eagle OC i po UV naprawdę był spoko, miałem też inno3D 3050 i fajna karta, stosunkowo cicha.

Trochę taniej, ale w sumie jak patrzę po sklepach, to orzełki się cenią.

 

 

W ogóle z tymi tańszymi wersjami to ponoc znaczne różnice są, np pali nonOC i OC, a inno3D to samo, więc pewnie z gainwardem też..   wersja zwykła ma 2 heatpipe, a wersja OC 4, sta spore różnice w chłodzeniu, wentylatory też mają inną charakterystykę pracy ..

Zasadnicza różnica, tia. Na niektórych profilach produktów na stronach producentów są zdjęcia/rysunki radiatorów. Może lepiej kupować u kogoś, kto pokazuje, co jest pod maską. W sumie wystarczyłoby, aby wentyle siedziały w shroudzie, a nie były wpuszczone w radiator, i żeby się shroud ładnie zaczepiał. Ideałem byłoby osadzenie wentyli w shroudzie plus bezśrubkowe ściąganie shroudu. Wtedy po prostu ściągnąć toto i powiesić na trytytkach jakieś grubsze wentyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Zasadnicza różnica, tia.

zotac 3060 już 1999 na alle, w krsystem 2088, zaczyna się wojenka cenowa, dla nas tylko na plus. Ale na pepperku też piszą że ten zotac nonOC ma jeden heatpipe mniej od wersji OC. Będzie głośniejszy, cieplejszy.

Ceny w sferis można obniżyć jeszcze o 50zł kodem z newslettera.

Po 3060 wiem czego się spodziewać, bo ją miałem, natomiast zupełnie nie wiem jak u mnie sprawowałaby się taka 6600/XT. Sprzedaje się tego mnóstwo, gro ludzi zadowolonych... jednocześnie jest też sporo o różnych dziwnych problemach.

Też używałem kilka lat 7850 2GB, bardzo dobrze się zestarzała. Do tej pory działa u mojego syna, on gra tylko w minecrafta.

Zastanawiam się czy nie wziąć 6600 i zwyczajnie potestować, czy to jest karta dla mnie. Najwyżej przyjanuszować i oddać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przy tych różnicach cen zaczyna się już opłacać rejestrowanie działalności gospodarczej jako legalna mrówka. Trochę widać, że część firm kupuje w Niemczech, przerzuca tutaj, daje własną gwarancję, a cenę masz w połowie drogi.

Dzięki za info o newsletterze Sferisa i o tych dziwnych problemach z 6600/XT. Zasadniczo na 6600 patrzę w ten sposób, że po grzyb kupować używanego GTX 1080 za 1200–1300 zł, jeżeli o tę klatkę czy dwie jest już wydajniejszy nowy 6600 na gwarancji z Rzeszy, czyli też nie ideał, ale lepiej niż używka bez gwarancji, a z 5 latami katowania. 6600 jest w tej chwili tańszy i szybszy od używanego 2060. No więc traktowałbym go po prostu jak „gieteiksa”. Funkcjonalnie jak zakup dobrej serii 1080, tylko na lepszych warunkach, ale do tych samych celów i na tych samych zasadach. Prądu też mniej zeżre, więc może nawet „fizycznie” wyjść taniej, jeśli do porównania wziąć ceny zakupu razem z cenami eksploatacji.

Ale do „rejów” — wiadomo. Dlatego coraz bardziej skłaniam się ku nVidii, chyba że podejmę świadomie dojrzałą decyzję, że przez najbliższy rok-dwa nie ruszę niczego z „rejami”. Co jest możliwe, bo mam do ogrania sporo modułów NWN:EE (zbierze się na luziku kilkaset godzin), Divinity: Original Sin 1+2 (będzie ze 300 godzin razem), Pathfindera (też pewnie ponad 100 godzin), Legends of Eisewald z dodatkami (też kilkaset godzin), Grid 1+2, Dirt 4 (nie będę w to grał jak w typową kampanię RPG „do zrobienia”, ale trochę godzin w to pójdzie), Anno 2070, WRC7 i trochę staroci i indyków z GOG-a.

Natomiast jak patrzę na gry z 2018 r. i dalej, to jednak dużo ma „reje”. Premiera Turingów była we wrześniu 2018 r., a gamedev pewnie dostał dostęp trochę wcześniej, zresztą można było w patchu dodać. Nie chcę tych samych gier przechodzić dwa razy ani musieć odkładać na później czegoś, co w danej chwili mam ochotę zagrać.

Jeśli jednak mam założyć zawór odcinający na 2018 r. ze względu na „reje”, to raczej nie kupię do takiego czegoś karty za 2100 zł — już prędzej będę kombinował, żeby 6600 wyrwać za 1500 zł, ewentualnie zaryzykuję z GTX 1080 za 1200 zł czy nawet 1070ti za 1000 zł albo i zwykłym 1070 za 800 zł, zresztą do indyków i kompletnych staroci można byłoby kupić nawet 1060 6GB albo niżej za 600 zł i sprzedać to potem za dwa lata za 400, o ile nie padnie po drodze, a w międzyczasie bez żalu zaryzykować klejenie Accelero (akurat mam jedno założone na to moje 1070ti z padniętym rdzeniem).

Strata na takim starociu jest pomijalna, więc mógłbym niby kupić już teraz, a potem się martwić sprzedażą, ale jeśli istnieje realna możliwość, że kupię kartę za 2000 albo 3000 za kilka tygodni, to nie chcę mieć po drodze 500 czy 1000 wydane na co innego (nawet z opcją odzyskania ponad połowy tej kasy za kolejnych kilka tygodni), żeby się nie rozmieniać na drobne, nie chrzanić się itd.

Może więc jednak rozsądniejszym wyjściem jest 3060, bo co prawda złotówkoefpeesy wypadają gorzej, ale jednak ma RT+DLSS, więc jeżeli człowiek zbiednieje/będzie mieć inne wydatki/uzna, że różnicy większej nie widać i mu nie zależy, to wtedy takie 3060 (w odróżnieniu od słabszych „rejów” na 2060) spokojnie pociągnie całkiem długo (i przy okazji realnie skorzysta na tym absurdalnie dużym VRAM-ie, bo niby wolna szyna, ale tekstury pomieści, a czasem 40 fps już starczy, a chciałoby się mieć lepsze tekstury). Innymi słowy taki 3060 dawałby właściwie to samo, co 6600XT, tylko na dłużej. Tylko pies go ganiał w porównaniu z 3060ti z niemieckiej promocji za 2500 zł, który może kosztuje o 20% więcej, ale starczy też na odpowiednio dłużej.

Tylko że tutaj dochodzimy do problemu, że np. 3070 potrafi kosztować dwukrotność 6600, więc rodzi się pytanie o sensowność zakupu, jeśli się nie gra w najnowsze gry i jeśli alternatywą dla 3070 i późniejszego upgrade'u jest 6600 teraz i późniejszy upgrade (a po drodze może karty stanieją).

Próbuję to sobie uprościć i dochodzę do wniosku, że tak czy owak będzie dobrze. Jeśli kupię 6600, to przez rok czy dwa ogram najstarsze zaległości, a potem sprzedam go za pół ceny i kupię coś nowego. Jeśli kupię 3070, to będę miał spokój z wymianą karty pewnie do początku 2025 r., a może i dłużej, zależnie od wymagań kolejnego Dragon Age'a, Mass Effecta, Wiedźmina itd.

Czego się obawiam, to sytuacji, że z 3070 — a tym bardziej 3060ti — dostanę w 2025 r. jakieś 50 fps @ 1440p ultra w tych grach, na które czekam, czyli dokładnie to, co mi przeszkadzało w moim 1070ti. A jednocześnie będzie to za wysoki poziom, żeby wymieniać (4080 będzie za drogo, 4070 za mały skok, a 5070 pół roku do premiery).

Z takim 6600 czy używanym Pascalem albo i Turingiem po taniości kupionym mógłbym jechać do premiery DA4/ME5/TW4 i pół roku na patche, a potem pójść i kupić xx70 czy nawet xx60ti z aktualnej w danym czasie generacji.

Oba rozwiązania dobre. Nie bardzo dobre, ale dobre. Bardzo dobrego chyba nie ma. Bo środek to już jest pułapka środka — ani nie zaoszczędzisz, ani nie wymaksujesz.

Tylko że unikanie tego środka rodzi taki problem, że w Q2 2023 Baldur's Gate 3 wyjdzie z early accessu, więc dobrze byłoby mieć wtedy coś sensownego do 1440p — i z rejami. Ewentualnie dograć do końca starocie i indyki, a BG3 odroczyć do kolejki z DA/ME/TW.

Z tego wywodu powoli zaczyna wynikać, że 6600XT to jednak nie za bardzo — w mojej sytuacji, ale też w sytuacji kogokolwiek, kto w 2023 r. może potrzebować „rejów”. Dlatego jednak raczej 3060 albo ti. Dopiero poniżej tego poziomu RTX-y, RX6000, RX5000 czy nawet tani Turing (który jakąś odrobinę „rejów” mieć będzie i może się przetaktowaniem GPU i CPU oraz mocniejszym do tego czasu CPU coś nadrobi, bo w grach sprzed kilku lat nadrabiamy jednak procesorami, nawet jeśli one głównie zależą od GPU).

Po skondensowaniu wynika mi tak: tanio/staro = AMD/GTX, średnio = nVidia, drogo/wysoko = nVidia. (Jeśli ktoś kompletnie olewa „reje”, to AMD od góry do dołu bez schodzenia poniżej 6600, jak również jest sens podbić wyżej).

W tanio/staro zasadniczo 6600, chyba że ktoś ma zdrowie do używek, to GTX wyjdzie taniej za fps, a jeśli gra w naprawdę stare rzeczy, no to 6500XT (z ostrej promocji, outletu itd.) jest bezpieczną alternatywą dla wszelkich używek z 4 GB i większości z 6 GB, jak również gier, które potrzebują solidnej mocy GPU lub są ją w stanie wykorzystać, ale nie są w stanie zapchać >4GB w rozdzielczościach, w których się w nie gra. Tyle że jeśli ma się zapas mocy na GPU, to się podnosi rozdzielczość (choćby przez „wirtualną” DSR/VSR, ewentualnie zwykłe MSAA), a wtedy VRAM ma znaczenie. Czyli raczej odpuściłbym karty z 4GB, chyba że ktoś ma bardzo retro playlistę. Czyli zasadniczo 6600, a poniżej tego ewentualnie jakiś bezpieczny Pascal, co jednak brzmi jak „etyka biznesu”. ;)

 

 

 

 

Edytowane przez lukaszgos
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Zasadniczo na 6600 patrzę w ten sposób,

myślę bardzo podobnie, z tym że nie biorę używek żadnych pod uwagę.

Albo w miarę po taniości 6600 ( ale takiego jak wspomniałem muszę potestować pod siebie )  i posiedzieć na tym,  kosztuje tyle co 3050, które jest zdecydowanie za drogie na to co sobą prezentuje..

a w cenie ponad 2k> do amd jakoś nie mam przekonania, wczoraj fajnie ktoś napisał, po raz kolejny tutaj,  chcesz bezproblemowo, kupuj RTXa..

RTX za 2,1 powiedzmy zotacOC czy palitOC robi się mało atrakcyjny przy wspominanym tu gamingX za 2,3, to tylko 200zł.  Czasem te różnice procentowo były dużo większe. np 3050 eagle kosztował 1600zł a gamingX 2000..

https://www.krsystem.pl/palit_rtx_3060_dual_oc_12gb_gddr6_192bit_3dphdmi-item-66378.html

2133, choć opinie co by nie mówić ma bardzo dobre, zwykły ma 2 heatpipe, ten ma 4, inna charakterystyka pracy wentylatorów

2333 , premium , tylko i aż 200zł

https://www.krsystem.pl/msi_geforce_rtx_3060_gaming_x_12gb_gddr6_192bit_lhr-item-67035.html

dalej tych kart nikt nie kupuje, bedą jeszcze tanieć :)

 

 

Edytowane przez mimuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam, że mi sterowniki AMD popsuły Windowsa i mam problemy nawet po ich odinstalowaniu i wróceniu do 1060 6GB. Niektóre gry nie chcą się uruchomić, YouTube klatkuje, intra gier klatkują. Także twoje ryzyko. Ale fakt faktem, Nvidia control panel wygląda jak z Windows XP.

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ostrzegam, że mi sterowniki AMD popsuły Windowsa i mam problemy nawet po ich odinstalowaniu i wróceniu do 1060 6GB.

skończ już...  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Coś w tym jest...

Mój były kolega pożyczył mi RX580 i pierwszy raz w życiu widziałem różowy i fioletowy ekran.

Oddałem kartę po jednym dniu.

1060 6GB działa od 6 lat i jest git.

Na razie 3060ti też działa, a masakruję obie karty w miningu - już nie długo.

Bierzecie pod uwagę DLSS ?

To potrafi dodać 40% wydajności przy całkiem ładnym obrazie z RT.

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/co-to-jest-dlss.html

 

EDIT: jak się nazywa gra, w której miał być dodany upscaling od AMD w wersji 2.0 ?

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...