Skocz do zawartości
Barney133

Gdzie kupujecie TV

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanko gdzie kupujecie TV ?   Jak rozpoznać czy nie dostaje się uzywki w cenie nowego bo tak robia sklepy i nawet te duze jak media expert czy media markt.         Mi sprzedali stary dysk co mial nabite 30tyś godzin dobrze ,ze go programem sprawdzilem.  Dzisiaj dzwonie pytac o QLED65QN91a i pytam czy maja stacjonarnie w sklepie i czy jest nowy. To pani powiedziala ,ze jest z ekspozycji. Super jakbym zamowil przez neta to by mi uzywke jako nowy sprzedali. Poszeperam w google i to czeste praktyki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem w Vobis qleda 65q95t i nie było problemów. Nówka sztuka, bez śladów i kurzu. 

W przypadku media expert itd powinna widnieć na stronie informacja, że to towar z ekspozycji, ale zazwyczaj wtedy oni go nie wysyłają i trzeba podjechać do sklepu, zapewne zależy od elektro marketu. 

Edytowane przez Garru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siema, https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-samsung-led-qe65qn91a-neo-qled-uhd-miniled-tv-2021 nie ma zadnej informacji dzwonilem do Plaza Torun i jak zapytalem to babka powiedziala, ze z ekspozycji towar.

Jak wpiszesz w google to takich sytuacji jest mnostwo, gdzie sprzedaja stare jako nowe, albo jak masz nalepke retributed lub cos takiego, znaczy ,ze byl wysylany na odnowienie do producenta.

Zamawiałeś kurierem jak jest opcja doplaty to zamowie, zeby doszedl nawet w sobote niektore sklepy maja taka opcje.

Edytowane przez Barney133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Siema, https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-samsung-led-qe65qn91a-neo-qled-uhd-miniled-tv-2021 nie ma zadnej informacji dzwonilem do Plaza Torun i jak zapytalem to babka powiedziala, ze z ekspozycji towar.

Jak wpiszesz w google to takich sytuacji jest mnostwo, gdzie sprzedaja stare jako nowe, albo jak masz nalepke retributed lub cos takiego, znaczy ,ze byl wysylany na odnowienie do producenta.

Zamawiałeś kurierem jak jest opcja doplaty to zamowie, zeby doszedl nawet w sobote niektore sklepy maja taka opcje.

W vobis zamawiałem kuriera z wniesieniem. Była to jakaś firma DTS, która się specjalizuje w dużych gabarytach, a nie dhl/ups itp. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam jest jakis sposob ,zeby sprawdzic czy tv jest uzywany.   Tylko naklejka refubrished lub dzwonienie do samsunga czy nie byl w naprawie lub na odnowieniu ?

Edytowane przez Barney133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja kupuję w RTV euro AGD. Kupiłem 2 telewizory, 2 pralki , 2 odkurzacze i 2 kuchenki mikrofalowe z takiego większego sprzętu przez ostatnie 10 lat( tak wyszło , ze wszystkiego po 2). Dowożą wnoszą , zabierają mi stary sprzęt jak chce się go pozbyć , rozpakowują , montują. Oczywiście coś tam się dopłaca za taki full serwis ale warto. Parę miesięcy temu mi wtargali 70 kg pralkę na 3 piętro bez schodów i wynieśli stara, lubię ich:)

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...