Skocz do zawartości
komputronik

Do 31.05 smartfony Realme w super niskich cenach!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj mamy dla Was świetną promocję na smartfony Realme. 📱

Przeceniliśmy dla Was wybrane modele nawet o 300zł! 🤑
Niższe ceny utrzymają się do końca maja, a wszystkie smartfony biorące udział w promocji znajdziecie tutaj -> https://bit.ly/3wPxarE

realme-pclab.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Nawet najsłabszy SSD jest szybszy od HDD. Więc gorzej nie będzie.  Ale ja bym szedł w NVME nawet używkę. 
    • Zanim ten Remake wyjdzie to będzie można obejrzeć sporo w sieci jak przed premierą The Last of Us Part II wyciek za wyciekiem https://imgur.io/a/iPxUwSg    a do tego frytki 
    • Panowie. Proponuje powyciągać już te kije z d...p, bo pomału nie chce się tu zabierać głosu. Cokolwiek napiszesz - żartem, dla jaj, sarkastycznie (bo jesteśmy u siebie), to znajdzie się jakiś bojownik o demokrację, co wskakuje na garba i zaczyna rodeo. Człowieku. Mam ponad 50 lat. Zaczynałem od maszynek zapinanych do czarno-białego TV Junosta (ping-pong) , poprzez spectrumy, amstrady, następnie późniejsze zdobycze Pewex IT (atarki i commodorki). Zanim pojawiła się pierwsza "prawdziwa" konsola, to byłem już dorosłym prawie facetem i zaprawionym "komputerowcem" składaczem. Wiem więc, o co w tym wszystkim chodzi. I dlatego ten sarkastyczny film, w sarkastycznym tonie. Bo jakoś nigdy nikt nie porównuje kosztu "zwykłej konsoli" (patrzajta jaka tania!), do... "zwykłego PC" (miernoty za 3 - 3,5K). Zawsze dziwnym trafem, ktoś pokazuje konsole za "cenę rynkową" i stawia ją naprzeciw grubego, przerośniętego PCMR, który podobnie, jak ta konsolka z filmu czasami nawalany jest milionem zbytecznych pierdół. I tylko o to mi szło. Nie dlatego, ze przeleżakowałem pod lodem ostatnie 30 lat, tylko dlatego, że zawsze uśmiecham się pod nosem, jak gimbaza z zakórniakami po komunii (odłożonymi na kąsolę) fika do dorosłych facetów z własnymi portfelami i ich PCMR configów - próbując porównywać te nieporównywalne zabawki. I tyle w temacie. Myślałem, że są tu też i "dorośli", co chwycą temat i niekoniecznie popuszczą przy tym w portki z napinki.  
    • Dodam, że funkcja TRIM jest włączona. Wyłączyłem wczoraj funkcję prefetch i superfetch, ale czy to ma coś do rzeczy? Defragmentacja oczywiście wyłączona. Wydaje mi się, że odkąd przestałem używać opcji usypiania komputera, to te procenty w CrystalDiskInfo jakoś dłużej się utrzymują. Z tego co pamiętam, to w biosie jest dobrze ustawione na AHCI. Operacje typu "przeniesienie katalogów TEMP i TMP poza dysk SSD" warto coś z tym kombinować?
    • Zgodnie z tym co napisane we wniosku o wcześniejszą spłatę częściową na stronie pekaobh.pl - jeśli umowa nie stanowi inaczej to skrócenie okresu kredytowania wiąże się z koniecznością podpisania aneksu. Zapewne stąd konieczność wizyty w banku. W jednym z artykułów o wakacjach kredytowych czytałem, że to powszechna polityka i przed wyborem tej formy częściowej spłaty warto spojrzeć czy bank nie nalicza dodatkowej opłaty za podpisanie aneksu. W Pekao BH takiej pozycji nie widzę, ale może się ona znajdować w samej umowie kredytowej. A jeśli chodzi o sam kredyt zaciągnięty w Pekao BH SA bez bankowości internetowej okazuje się, że nie trzeba wysyłać wniosku pocztą, a wystarczy skan na email.  Elegancko.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...