Skocz do zawartości
azgan

Spider-Man Remastered PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Już oficjalnie trafi na PC

Edytowane przez azgan
  • Like 6
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cos pieknego czekam ❤️ i to drugi raz.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i niech wydadzą wszystko na PC, konsolboye trochę popłaczą a nam to wyjdzie na dobre, chyba trzeba tego szrotu ps5 się pozbyć bo leży i się kurzy.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Cytat

Choć w trakcie prezentacji Sony wspomniano jedynie o przygodzie Petera Parkera, to we wpisie opublikowanym na łamach PlayStation Blog poinformowano, że tego samego dnia na PC pojawi się Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, czyli osobna przygoda z nowym bohaterem.

źródło ŁG

👍

Choć na blogu pisze:
"We will have more details to share about both Marvel’s Spider-Man PC games as we approach their respective launches. For now, we can reveal that Marvel’s Spider-Man Remastered will launch on PC on August 12, 2022 while Marvel’s Spider-Man: Miles Morales will launch on PC in Fall 2022."
https://blog.playstation.com/2022/06/02/marvels-spider-man-series-is-coming-to-pc/

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, jak ktoś nie ograł do tej pory to będzie świetna okazja ograć na PC. Ja akurat obie części mam za sobą, bardzo mi się podobały. Sam jestem ciekaw czy będą jakieś duże różnice względem wersji ps5, może też kiedyś kupię na pc żeby wypróbować 

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jedyna gra sony, którą chciałem ograć na PC i się doczekam :D

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, Pavel87 napisał:

Super, jak ktoś nie ograł do tej pory to będzie świetna okazja ograć na PC. Ja akurat obie części mam za sobą, bardzo mi się podobały. Sam jestem ciekaw czy będą jakieś duże różnice względem wersji ps5, może też kiedyś kupię na pc żeby wypróbować 

Też mnie ciekawi. Obstawiam, że unlimited fps i być RT także pokaże więcej na PC. :E  Jak będę miał w co grać to pewnie poczekam na wersje PC.

• Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja pewnie w końcu ogram na ps5, na PC nie mam dobrej grafy, więc lepiej grać na konsoli. Super, że gry z konsoli będą na PC zawsze to jakiś wybór, gracze sprawdzą te exy, mi jako posiadacza tej konsoli nie przeszkadza, że gry wydają na innej platformy, czytałem na fejsie PPE, to mają ból… albo trolle albo jakieś „problemy”

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Spoko, ogra się znowu bo taka bieda że masakra. PS5 to ja nie wiem czy mi się włączy po takim postoju..

Edytowane przez Tomek1623
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mimo że tylko gram na PC, kiedyś tylko krótki epizod z xboxem 360. To jak ktoś nie kolekcjonuje gier, to konsole mają tą przewagę, że kupię, ogram i sprzedam z niewielką stratą. A na PC lipa, tylko nie mówicie o tworzeniu do każdej nowej gry, nowego konta, bo są tu tacy, a to raz że jest żałosne, a dwa takie konta lipnie się sprzedaje.

A spidermana ogram napewno, brakowało jakiejś fajnej gry z super bohaterem, taka pustka nastała po zakończeniu serii Arkham 

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Też mnie ciekawi. Obstawiam, że unlimited fps i być RT także pokaże więcej na PC. :E  Jak będę miał w co grać to pewnie poczekam na wersje PC.

Przy tej grze unlimited FPS akurat sporo zmieni, aczkolwiek już teraz na PS5 wygląda to świetnie ;)

26 minut temu, AndrzejTrg napisał:

A spidermana ogram napewno, brakowało jakiejś fajnej gry z super bohaterem, taka pustka nastała po zakończeniu serii Arkham 

Zdecydowanie warto, co prawda nie jest taka mroczna jak Batman, ale mi się mega przyjemnie grało w Spidermana jak i w Miles'a Morales'a.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i elegancko, chociaż sam osobiście nawet nie będę ściągał, ot konsolowe klikanie X do potworków. Wolałbym Days Gone 2 :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Pavel87 napisał:

Zdecydowanie warto, co prawda nie jest taka mroczna jak Batman, ale mi się mega przyjemnie grało w Spidermana jak i w Miles'a Morales'a.

No sprawdzę bankowo, akurat Batek i Spajdi to moje ulubione postacie za dzieciaka😁 tych iron, super czy innych manów, jakoś nie trwaiłem. A to zdaję sobie sprawę że pająk jest lżejszy klimatem i z wiekszym humorem, ale to akurat zawsze lubiłem, a ostatnia gra ze spajderem na pc wyszła dawno dawno temu.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, AndrzejTrg napisał:

No sprawdzę bankowo, akurat Batek i Spajdi to moje ulubione postacie za dzieciaka😁 tych iron, super czy innych manów, jakoś nie trwaiłem. A to zdaję sobie sprawę że pająk jest lżejszy klimatem i z wiekszym humorem, ale to akurat zawsze lubiłem, a ostatnia gra ze spajderem na pc wyszła dawno dawno temu.

To zdecydowanie, mi też się zawsze podobało poczucie humoru w Spidermanie, w grze też jest go sporo, jest mnóstwo komentarzy Spajdiego nawet w trakcie walk, które przyprawiają o uśmiech :) Myślę, że będziesz zadowolony

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Pavel87 napisał:

To zdecydowanie, mi też się zawsze podobało poczucie humoru w Spidermanie, w grze też jest go sporo, jest mnóstwo komentarzy Spajdiego nawet w trakcie walk, które przyprawiają o uśmiech :) Myślę, że będziesz zadowolony

Dla mnie strasznie infantylne były. Ale sama gra spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, jaka cena?

Obie gry ograłem na PS4 i mam na PS5.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to jaka - obecnie za gry Sony na PC płaci się już 250zł. Poza tym liczyłem po cichu na The Last of Us lub chociaż Bloodborne ale od biedy i ten Spiderman ujdzie.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto by tyle za to płacił, chwilę po premierze klucze będą za grosze

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poczekam aż będzie w Game Pass za 4zł i z DLSS :szczerbaty:

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ciekawe, jakie wymagania?

Takie różnice to tylko w przerywnikach filmowych pewnie będą:

Po lewej PS5 - po prawej: PC

fe39d879b13450b10407-800w.jpg

Edytowane przez lis22
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakiś chyba fejk. Daj źródło.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Edytowane przez lis22
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda na to, że jest tylko jaśniej.  Ale takie porównania to o kant... ;)

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i strój jest inny na zdjęciu z PC.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi