Skocz do zawartości
azgan

Spider-Man Remastered PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Jaycob napisał:
Haha. :E Niedorzeczny jest dla mnie ten ban z usunięcie flag LGBT. W takim razie jaki jest cel modowania? Chyba po to, aby zmieniać rzeczy, które się nie podobają. aby dostosować grę do swoich preferencji.  Poza tym jeśli ktoś chce mieć te flagi to po prostu nie nie używa tej modyfikacji. :E

 

I to jest wystarczający dla mnie powód, by bojkotować grę ;) 

3 minuty temu, kadajo napisał:

Z LGBT dziś nie ma żartów, jeszcze by cale Nexus Mods zamknęli :E

E tam, na Nexusie 90% modów to powiększanie biustu i skromne ciuszki xD 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, galakty napisał:

E tam, na Nexusie 90% modów to powiększanie biustu i skromne ciuszki xD 

A co to z LGBT ma wspólnego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie nie, bo ja bardzo rzadko kiedy modów używam, samego LGBT w tej grze nie jest aż tak dużo IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, kadajo napisał:

A co to z LGBT ma wspólnego :E

Właśnie nic, w teorii... Choć jakby się uprzeć, to jest to przeciwieństwo LGBT i szerzenie szatańskiego zła, fuuuu :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego mowie ze samo LGBT to jakiś choras jest. I z tym dziś trzeba uważać. Ogólnie nasz świat już tak schodzi na psy że juz myślałem ze niżej nie można bo już ryje o dno a tu nagle kolejne dwa kilometry mulu przed nami.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Jaycob napisał:

 

 

Haha. :E Niedorzeczny jest dla mnie ten ban z usunięcie flag LGBT. W takim razie jaki jest cel modowania? Chyba po to, aby zmieniać rzeczy, które się nie podobają. aby dostosować grę do swoich preferencji.  Poza tym jeśli ktoś chce mieć te flagi to po prostu nie nie używa tej modyfikacji. :E

 

Pisalem o tym pare stron temu, gosciowi od moda nawet grozono :E 

28 minut temu, Jaycob napisał:

Dla mnie nie, bo ja bardzo rzadko kiedy modów używam, samego LGBT w tej grze nie jest aż tak dużo IMO.

Tu nie chodzi o LGBT, tylko jak przerabiasz postac na krowe i nia grasz? Luzik, jakbys ludzi podmienil na cokolwiek, luzik, ale dotknij tylko blm lgbtqwerty i zaraz atomowki sie odpala.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły trik z tym Arabic/Middle Eastern localization, pewnie pokazałby hipokryzję korpo w niejednej grze 8:E

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kadajo napisał:

No dlatego mowie ze samo LGBT to jakiś choras jest. I z tym dziś trzeba uważać. Ogólnie nasz świat już tak schodzi na psy że juz myślałem ze niżej nie można bo już ryje o dno a tu nagle kolejne dwa kilometry mulu przed nami.

 

Godzinę temu, joloxx9 napisał:

Tu nie chodzi o LGBT, tylko jak przerabiasz postac na krowe i nia grasz? Luzik, jakbys ludzi podmienil na cokolwiek, luzik, ale dotknij tylko blm lgbtqwerty i zaraz atomowki sie odpala.

 

Takich czasów dożyliśmy. Jak w kilerze (niegdyś). Chcesz dać komuś w mordę? Daj policjantowi - nie odda, bo się boi (wiem, wiem - zmieniło się).
Podobnie z LGBT albo rasizmem. Ktoś Ci w USA chatę obrabia, to sprawdź najpierw, czy nie jest czarny. Bo jak jest - lepiej mu pozwolić (bo wyjdzie, że nie kradzież Ci przeszkadza, a kolor skóry i prześladujesz bidoka).
Jesteś mierny w robocie? Zakomunikuj / zademonstruj publicznie, że jesteś gejem. Póki nie kradniesz i nie chlejesz w robocie - będziesz nietykalny. ;)

  

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej, na reddicie byl turbo ogrmny mega placz o ten mod i to byl miod na moje oczy, ten trzask i bol pupy :E 

Czekam czy wlasine cos wyplynie zwiazanego z tym tweetem.

8 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

 

 

Takich czasów dożyliśmy. Jak w kilerze (niegdyś). Chcesz dać komuś w mordę? Daj policjantowi - nie odda, bo się boi (wiem, wiem - zmieniło się).
Podobnie z LGBT albo rasizmem. Ktoś Ci w USA chatę obrabia, to sprawdź najpierw, czy nie jest czarny. Bo jak jest - lepiej mu pozwolić (bo wyjdzie, że nie kradzież Ci przeszkadza, a kolor skóry i prześladujesz bidoka).
Jesteś mierny w robocie? Zakomunikuj / zademonstruj publicznie, że jesteś gejem. Póki nie kradniesz i nie chlejesz w robocie - będziesz nietykalny. ;)

  

Na cale szczescie waz zaczyna zjadac wlasny ogon, gejowie/lesbijki juz sa zli i zostana wyrzuceni z lgbtqwerty przez to, ze ci drudzy maja problem z uznawaniem plci :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, joloxx9 napisał:

Na cale szczescie waz zaczyna zjadac wlasny ogon, gejowie/lesbijki juz sa zli i zostana wyrzuceni z lgbtqwerty przez to, ze ci drudzy maja problem z uznawaniem plci :E 

Wiesz, nie ten wątek na dysputy.
Mało tego. Jestem dalece tolerancyjny i szczerze, to mi to lotto, co się w tej materii wyrabia.
Nie znoszę tylko kretynizmów i przegięć na żadnym polu (a to zaczyna przybierać kuriozalne rozmiary i rangę = zakrzywianie rzeczywistości w filmach = jakieś czarne elfy i inne BZDETY - tak - bzdety).
Zawsze jestem za logika i ZDROWYM rozsądkiem (wiem, wiem - niepoliczalne). I tak, jak dalece mi to latało (co powinno "ich" cieszyć, bo nie ma oporu), to teraz zaczyna mnie wkurzać powoli.


  

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Wu70 napisał:

Niezły trik z tym Arabic/Middle Eastern localization, pewnie pokazałby hipokryzję korpo w niejednej grze 8:E

Ich to nie dotyczy. To samo masz np. u Beth:

Bethesda_Pride_Month_Logos_Banner.jpg

:D

Ciężko powiedzieć czy pod tym względem są normalni czy nie. :E:hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, azgan napisał:

 

Kratos z serii God of War „jest oficjalnie biseksualny" ?

 

I o to mi właśnie chodzi.
O przeginanie pały.
Żenada. :(

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i jak nie będziesz bi to będziesz "inny", co to się wyprawia się. :E

Tego się nawet komentować nie da.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zeby cos ale to ktoz  kim sie puka to najmniej wazna rzecz w grach/filmach ale kij z tym, trzeba to na sile eksponowac :E

Tak samo jak sie poplakali o brak kolorwych w wiedzminie 3. Choc i tutaj na forum sa tacy co podzielaja takie podejscie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koło mostu Brooklińskiego są takie newralgiczne miejscówki że dropi do 30 fpsów będąc na ziemi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni planują w ogóle jakiegoś pacza wydać? Ten ray tracing, przynajmniej na moim amd to mocno zbugowwany jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest niezłym sprzętowym fakapem. :D
Tutaj test procesorów od pcgameshardware.de:
https://www.pcgameshardware.de/Spider-Man-Remastered-Spiel-73740/Specials/Steam-PC-Systemandorderungen-Benchmark-Test-Review-1400598/4/#a4

I fragment artykułu poniżej przerzucony przez google-translator:

Cytat

We want to be honest with you: if we hadn't calculated these numbers ourselves, we would think someone was trying to fool us. A Core i5-11400F should be faster than an i9-10900K? A Ryzen 3300X ahead of an i7-11700K? All Zen 3 processors apart from the R7 5800X3D are practically equally fast? This is how the performance actually looks in the final version of the Spider-Man remaster for the PC. Not even the Core i9-12900KS manages to calculate a clean 60 P1 fps. But don't worry, the frame times are still rather inconspicuous, so that the image appears smooth even with less powerful processors.

The utilization of the individual cores and threads is very interesting: According to CapFrameX, the tool we use for our benchmarks, a Ryzen 9 5950X is utilized at 81 percent. A Ryzen 5 5600, on the other hand, "only" has 89 percent. If a CPU with 32 threads has that much work to do, a CPU with only 12 threads should look old compared to it - but it doesn't. We can't tell you exactly what the game is doing with all the threads in the background, but we do know that the engine decompresses a lot of data at runtime. The high package power, which all CPUs in the test have, is very noticeable and appropriate. This speaks for optimal utilization of all computing cores and is a good sign per se. However, performance doesn't come in terms of frame rate. If we stay with the example with the Ryzen 5950X and the 5600, the 16-core requires almost twice as much for the same performance. That doesn't fit at the back and front, the extra power fizzles out. The third thing that stands out is the absolutely non-existent core scaling. Zen 2 shows that: An R5 3600XT is faster than a 3900XT, which actually can't be. An i7-10700K is faster than an i9-10900K. This is because the i9 CPU is running into the power limit. But where is the performance going? That's the big question with Spider-Man Remastered.

Also noteworthy are the values highlighted in blue at the upper end of the scale. Here you can see the comparison between Radeon and Geforce on the same, extraordinarily potent substructure. In view of the DirectX 12 engine, it's not easy for us to speak of an overhead test, but these results are too interesting to leave them uncommented. The expected behavior would be Radeon graphics cards squeezing higher frame rates out of the infrastructure at low resolutions in DX12 games. In Spider-Man Remastered, however, this does not happen; in the (often prevailing) CPU limit, a Geforce achieves ten (P1) to 16 (average) percent better results. We can only speculate about the causes, but these are likely to be due to the raytracing implementation. If you compare the results with the rasterizing above, it becomes clear that Radeon and Geforce achieve comparable frame rates here. It is possible that Nvidia's ray tracing cores, which can also speed up the BvH structure, are helpful here.

Czyli mając np. 16-rdzeniowy CPU, dostajesz obciążenie na wszystkie jajka i pobór z tym związany, ale dodatkowej wydajności praktycznie w ogóle.
Może zaszyli w kodzie jakąś koparkę krypto? :szczerbaty:

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to się odwalilo ale toż to nowy Crysis dla CPU :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, joloxx9 napisał:

Tak samo jak sie poplakali o brak kolorwych w wiedzminie 3. Choc i tutaj na forum sa tacy co podzielaja takie podejscie :) 

W1 byli kolorowi oraz w dodatkach do 3 tez byli juz kolorowi. Nie pamiętam żadnych płaczów, parę recenzentów z Polygonu zwróciło na to uwagę , co nie jest niczym dziwnym, to amerykańska redakcja wiec mieli prawo się do tego odnieść a potem naglę powstałą jakaś dziwna grupa fanów słowiańskich wiedźminów tłumacząc ze w polskim średniowieczu nie było czarnych( tak jakby Wiedzmin miał coś z tym wspólnego) i zrobiła się gównoburza nakręcona bardziej  przez Słowian faktycznie ludzi którym ten brak osób przeszkadzał  o ile faktycznie przeszkadzał  

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Paw79 napisał:

Czyli mając np. 16-rdzeniowy CPU, dostajesz obciążenie na wszystkie jajka i pobór z tym związany, ale dodatkowej wydajności praktycznie w ogóle.
Może zaszyli w kodzie jakąś koparkę krypto? :szczerbaty:

Im dalej w gamingowy PCMR las, tym bardziej poyebanie to zaczyna wyglądać.  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, jakbaj napisał:

Nie pamiętam żadnych płaczów,

Zyjemy w alternatywnym swiecie najwyrazniej:

https://www.forbes.com/sites/erikkain/2015/06/04/should-the-witcher-3-feature-people-of-color/

https://medium.com/@adrianchm/on-the-witcher-3-and-racial-quotas-in-art-e6a9f594439

https://boingboing.net/2015/06/26/race-video-games-witcher-3.html

https://www.pcgamer.com/fifty-shades-of-white-witcher-3-devs-talk-race-and-adapting-literature/

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/702760-the-witcher-3-wild-hunt/71820107?page=1

https://www.resetera.com/threads/cdprs-response-over-the-witcher-3s-lack-of-diversity-rings-more-hollow-after-the-netflix-series.162936/

Tu masz to swoje paru recenzentow z polygonu. Temat wracal jak bumerang co chwile ale spoko, wmawiaj sobie, ze bylo inaczej :) 

32 minuty temu, jakbaj napisał:

 to amerykańska redakcja wiec mieli prawo się do tego odnieść 

Dlaczego mieli prawo, bo sa rasistami i zauwazaja takie rzeczy? Czy to wlasnie nie jest oznaka rasizmu? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, joloxx9 napisał:

Dlaczego mieli prawo, bo sa rasistami i zauwazaja takie rzeczy? Czy to wlasnie nie jest oznaka rasizmu? :E

No jak ktoś zauważa wątki lgbt w The last of us i pisze ze mu przeszkadzają, chociaż to wynika z historii jaka chce napisać scenarzysta, to jest okej? Ale jak ktoś inny pisze juz w drugą stronę, to nie bardzo? Żeby było jasne mi brak czarnych nie przeszkadzał a to ze pojawia sie masa artykułów na gorący temat to nic spcjelanego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu się odwaliło(czyt kiełbasiło)?
Co za dziwna anomalia między rtx 3050 a RX 580, na medium jest normalna różnica, widać że jest ok, ale przy ustawieniach v. high te dwie karty są równi?!
Powinna być spora różnica między tymi kartami. Sprawdziłem na purepc jest różnica. Ta wiem, jak ktoś mi wyskoczy o miejsce testowe, każdy ma swoje.
Ale taka ciekawostka.
unknown.png

vs

unknown.png

link do filmiku:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, jakbaj napisał:

 pojawia sie masa artykułów na gorący temat to nic spcjelanego 

I o to wlasnie chodzi, robienie szumu wokol tego.

Ludzia zwisaja czarni, lpg+ i inne dewiacje, do czasu az ktos z tym nie przesadza, nie narzuca tego na kazdym kroku. Mamy ghost of tsushima i gdzie sa biali? A no nigdzie, mamy wakande, gdzie sa biali? A no nie ma i to jest git. A potem wchodzi witcher 3 i ojejejuejeuejuejeuej nie ma czarnych i gejow oh ah. 

Sam najpierw piszesz, ze tylko na polygonie tak bylo, nie nie tylko co wrzucilem wyzej. Artykuly pojawialy sie wszedzie, na reddicie byly pekajace pupy.

 

45 minut temu, jakbaj napisał:

No jak ktoś zauważa wątki lgbt w The last of us i pisze ze mu przeszkadzają, chociaż to wynika z historii jaka chce napisać scenarzysta, to jest okej? 

Ludzie sa tym zmeczeni, zmeczeni pokazywaniem lpg+ jakby stanowilo 40% spoleczenstwa gdy stanowi na prawde okolice 3 i to w krajach gdzie mamy woke. Bardziej konserwatywne kraje oscyluja wokol 1% a i tak wszedzie wciskaja nam papke jakbysmy byli wrecz otoczeni przez nich. Jest to mega meczace i szczerze nie dziwie sie ludziom ktorzy maja tego dosc, to jest jak z kazda skrajnoscia. Zobacz sobie co robi masa wegan, ludzi na keto itp oni musza, doslownie musza co chwile sie do tego odnosic i ciagle o tym wspominac, no a jak Ci sie nie podoba to wal sie na ryj.

Podobna sytuacja jest z ich gadka na temat plci, mamy gender fluidity i inne tego typu, gdzie taki ja jestem wrecz zmuszony do tego by to uznawac bo inaczej bede homofobem, my mamy respektowac ich spojrzenie na swiat a oni naszego nie? Fajnie :] Na tym koncze, chcesz to zyj sobie w tej bance i lykaj woke jak pelikan.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...