Skocz do zawartości
Palladino19

Starzy użytkownicy Pclab

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Bono[UG] napisał:

Wiadomo, że do starego użytkownika trochę inaczej się podchodzi i pewne rzeczy odpuszcza ale wszystko ma swoje granice.

Można by podjąć polemikę, ale... po co? ;)

 

 

57 minut temu, joloxx9 napisał:

Niekoniecznie, wystarczy zeby to byly posty pod publiczke i juz ma duzo lajkow,

Z tym się akurat zgadzam, ale dyskutując zawsze znajdzie sie jakiegoś skrajniaka.
Chodziło mi o normalnego usera ze stażem i "uczciwie" wypracowanej marce.

 

 

57 minut temu, joloxx9 napisał:

(...), a to jaki smietnik z tymi ocenami zrobil odin na forum to juz inna para kaloszy. (...) A plusikow od odina to ma chyba 90% :E 

I to mnie boli.
Szeryfów pińcet, permów (czasem dyskusyjnych) sporo, a taki @O... (koleś, który nie potrafi wcisnąć własnoręcznie GPU w slot) robi sobie rozpierduchę, wywraca system i gra na nosie i adminom / modom i userom.

 

 

57 minut temu, joloxx9 napisał:

Ja to do dzisiaj chcialbym sie dowiedziec za co @Phoenixsuple dostal bana :] 

Nawet nie wiedziałem, że dostał.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

to mnie boli.
Szeryfów pińcet, permów (czasem dyskusyjnych) sporo, a taki @O... (koleś, który nie potrafi wcisnąć własnoręcznie GPU w slot) robi sobie rozpierduchę, wywraca system i gra na nosie i adminom / modom i userom.

U sure? Koles byl wyrafinowanym trollem, udawal idiote a ludzie mu wierzyli, a tutaj jak trzeba to potrafi miliard kont utworzyc i robic syf :] 

 

25 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Nawet nie wiedziałem, że dostał.

Dostal, widzialem nwaet post za ktory to go ukarano i do dnia dzisiejszego nie potrafie sobie wytlumaczyc czy tam bylo jakies tlo czy tylko typowa zemsta mod'a, bo nie wierze, ze za samo nie zgadzanie sie z owym modem mozna wyrwac perma :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.06.2022 o 11:10, maras2574 napisał:

Nie pamiętam od kiedy czytam, ale rejestracja 2008 ;)

Stare pierdziele jesteśmy :whee:

dołączam do grona rejestracji 2008 :E :group_h:

1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

Ja to do dzisiaj chcialbym sie dowiedziec za co @Phoenixsuple dostal bana :] 

Poważnie? przecież chłop napięty wiecznie jak struna z wielkim ego, lepiej było nie wchodzić nawet w dyskusje bo dostawałeś pojazd :E 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Z tym się akurat zgadzam, ale dyskutując zawsze znajdzie sie jakiegoś skrajniaka.

Chodziło mi o normalnego usera ze stażem i "uczciwie" wypracowanej marce.

"Publika" zawsze miała lepiej. Przed tą wersją forum, nie było tych bzdurnych plusików, jednakże można było wystawić ocenę użytkownikowi na jego profilu i jakaś tam średnia zawsze wychodziła. Jak myślisz, jak to działało? Jak komuś pomogłeś, to było po temacie i tyle. Jednak jak komuś się nie podobałeś i jeszcze w temacie dokładnie uargumentowałeś, że typ jest w błędzie, to od razu wpadał na twój profil i dawał ci jedną gwiazdkę.

Ludzie są niestety wredni, a już szczególnie w necie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Send1N napisał:

Poważnie? przecież chłop napięty wiecznie jak struMna z wielkim ego, lepiej było nie wchodzić nawet w dyskusje bo dostawałeś pojazd :E 

Mnie też tak oceniasz? ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
9 minut temu, Send1N napisał:

dołączam do grona rejestracji 2008 :E :group_h:

Porządny rocznik, pamietam premiere swietnej nowej przegladarki Google Chrome w 2008, wtedy to była przegladarka leciutka jak piorko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, jurekk napisał:

Mnie też tak oceniasz? ?

 

 

  • Haha 3
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Pawelek6 napisał:

Jednak jak komuś się nie podobałeś i jeszcze w temacie dokładnie uargumentowałeś, że typ jest w błędzie, to od razu wpadał na twój profil i dawał ci jedną gwiazdkę.

Pamiętaj.Im jesteś wyżej tym masz mniej gwiazdek w profilu xD

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak swoją drogą ciekawe kto ma najwięcej postów na forum i największy staż :P @Kowal miał 55k bodajże + rejestracja 2004

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Send1N napisał:

 @Kowal miał 55k bodajże + rejestracja 2004

a on jest jeszcze na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie nie :] zawisztheblack też jak zniknął z ponad miesiąc temu tak go nie ma już ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin widzę za to leci na rekord kont na forum xD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odin bedzie miał wiecej kont niż kowal postów ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, joloxx9 napisał:

Ja to do dzisiaj chcialbym sie dowiedziec za co @Phoenixsuple dostal bana :] 

Nie nie pytaj, rejestrował się jak kończyłem karierę moderatora.
Nick nie brzmi obco ale nie znam jego twórczości na forum.

24 minuty temu, Send1N napisał:

A tak swoją drogą ciekawe kto ma najwięcej postów na forum i największy staż :P @Kowal miał 55k bodajże + rejestracja 2004

https://forum.pclab.pl/topmembers/?filter=member_posts

Jakby Boro nie poszedł w świat, to pewnie miałby już ponad 80k, a może i 100k przebił.
Po tylu latach nieobecności nadal na podium :notworthy:

No ale stara ekipa, to umiała spamić.

25 minut temu, jurekk napisał:

a on jest jeszcze na forum?

Wystarczy zajrzeć w profil, ostatnio wczoraj pisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Send1N napisał:

Poważnie? przecież chłop napięty wiecznie jak struna z wielkim ego, lepiej było nie wchodzić nawet w dyskusje bo dostawałeś pojazd :E 

Jest jaki jest,ale osobiście z nim nie miałem żadnych kłopotów. Może czasem chwilowe zgrzyty się pojawiały i tyle.

1 godzinę temu, joloxx9 napisał:

Dostal, widzialem nwaet post za ktory to go ukarano i do dnia dzisiejszego nie potrafie sobie wytlumaczyc czy tam bylo jakies tlo czy tylko typowa zemsta mod'a, bo nie wierze, ze za samo nie zgadzanie sie z owym modem mozna wyrwac perma :E

Tak patrzę i w sygnaturce napisał,że 1 lipca wraca,więc jednak perma nie dostał,jak wcześniej na to wskazywało. Druga sprawa,dzień później za to samo DisconnecT oberwał,ale w temacie o Windows 11 (tu też wskazywało na perma,ale może też dostał tylko zwykłego bana).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.06.2022 o 12:37, ketyow napisał:

Przypuszczam, że sporo. Nawet na niewielkim forum fantastyki pożegnaliśmy kilka osób, bo ludzie się znają prywatnie i wieści przechodzą. 

A właśnie, przetrwały jakieś wartościowe fora fantastyczne?

Ja pamiętam takie forum towarzyszące gazetce Science Fiction, Fantasy i Horror, ale niestety ta świetna gazetka zniknęła (była wg mnie o wiele lepsza od Fantastyki, która też nie wiem czy nadal istnieje) i jakiś czas potem forum się rozleciało. Nie żebym w nim mocno aktywnie uczestniczył, ale były tam świetne tematy, między innymi cykliczny mikro-konkurs literacki na opowiadanie i inne. W miarę sensowne recenzje książek czy opowiadań albo seriali okołofantastycznych także.

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Send1N napisał:

Chyba właśnie nie :] zawisztheblack też jak zniknął z ponad miesiąc temu tak go nie ma już ?

Się żeni biedaczysko. Wróci, ale nie jestem pewien, jak małżeństwo wpłynie na jego aktywność na forum.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popełnia ślub :E Mu życzę wszystkiego dobrego na nowej drodze życia ;)

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, joloxx9 napisał:

Ja to do dzisiaj chcialbym sie dowiedziec za co @Phoenixsuple dostal bana :] 

Niekoniecznie, wystarczy zeby to byly posty pod publiczke i juz ma duzo lajkow, a to jaki smietnik z tymi ocenami zrobil odin na forum to juz inna para kaloszy.

Popatrz na takiego spamera @azgan jedyne co potrafi to kopiuj wklej link do wszystkich artykulow jakie pojawiaja sie w necie/na youtube przez co nabil 40k postow z ktorych 3/4 to linki :E A plusikow od odina to ma chyba 90% :E 

Azgan opuścił to forum i daruj sobie komentarze, spotkała go straszna tragedia, jak będzie gotów to sam o tym opowie a teraz proszę nie śmieszkujcie bo nawet wrogom nie życzylibyście tego co mu się przydarzyło.  

  • Haha 1
  • Confused 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, adashi napisał:

A właśnie, przetrwały jakieś wartościowe fora fantastyczne?

Ja pamiętam takie forum towarzyszące gazetce Science Fiction, Fantasy i Horror, ale niestety ta świetna gazetka zniknęła (była wg mnie o wiele lepsza od Fantastyki, która też nie wiem czy nadal istnieje) i jakiś czas potem forum się rozleciało. Nie żebym w nim mocno aktywnie uczestniczył, ale były tam świetne tematy, między innymi cykliczny mikro-konkurs literacki na opowiadanie i inne. W miarę sensowne recenzje książek czy opowiadań albo seriali okołofantastycznych także.

To forum istnieje, opłacamy je teraz sami odkąd fabryka słów postanowiła je zamknąć. Tutaj http://latajaca-holera.pl/forum/

 

Tylko może być problem z założeniem konta, bo główny programista-założyciel jest jedną z osób, która jest właśnie na tamtym świecie i coś się jakiś czas zesrało - jak wyłączymy captchę to tysiące botów zakłada konta, jak jest uruchomiona (teraz) to się w ogóle nie wyświetla przy zakładaniu konta i nie można procesu zakończyć. Czy coś w tym stylu. Nie ma komu tego naprawić.

 

Jest jeszcze jedno w miarę żywe forum - zaginiona-biblioteka.pl - tam na bieżąco jest jakiś ruch.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, hennepin napisał:

Azgan opuścił to forum i daruj sobie komentarze, spotkała go straszna tragedia, jak będzie gotów to sam o tym opowie a teraz proszę nie śmieszkujcie bo nawet wrogom nie życzylibyście tego co mu się przydarzyło.  

Nie żebym był dociekliwy,skoro azgan musiał opuścić tymczasowo forum to obstawiam,że ktoś z jego bliskich zmarł/zginął,zwał jak zwał bądź miał osobiście jakieś nieszczęście typu pożar czy coś podobnego tracącego dobytek całego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przychodzą i odchodzą.   Pomimo, że zostało tylko forum, to i tak jest lepiej, niż na takim purepc, gdzie cała rozmowa jest prowadzona w komentarzach pod artykułem. :szczerbaty:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.06.2022 o 19:59, hennepin napisał:

Azgan opuścił to forum i daruj sobie komentarze, spotkała go straszna tragedia, jak będzie gotów to sam o tym opowie a teraz proszę nie śmieszkujcie bo nawet wrogom nie życzylibyście tego co mu się przydarzyło.  

Czekaj czekaj, a czy ja jestem jakąś wróżka, że mam wiedzieć co się komu w życiu przytrafia? To raz, dwa mój komentarz nijak się odnosi do Twojego, podsumowałem tylko jego cały "dorobek" i tragedia o której mówisz nijak się ma do tego... tak więc wtf? 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio zejdź z Niego, to nie pora na takie gadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, hennepin napisał:

Serio zejdź z Niego, to nie pora na takie gadki.

Najbardziej to chyba Ty mu jednak szkodzisz teraz, wyciągając jego życie prywatne na forum. Podsycanie newsem o tragedii w życiu prywatnym do komentarza odnośnie jego udziału we forum. 

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Mi by sie nie chcialo tyle bawic, wiedzac ze docelowo i tak ma byc x3d, a zwykly to tylko półśrodek. Poczekam spokojnie na x3d
    • faktycznie, dopiero zwróciłem uwagę na płytę główną z podpisu  ona nie ma wbudowanego moduły TPM, tylko gniazdo  
    • Wow dzięki za wyczerpującą odpowiedz.  Czyli nie zostaje mi nic innego jak ciągnąc przewód do każdej kamery osobno. Jaką markę sprzętu do monitoringu byś polecił? Posiadam budżet do 10tyś, a potrzebuje 7 kamer IP tubowych i jedną obrotową z zoomem, do tego rejestrator i switch.
    • Ja bede robil dwa razy Wpierw zwykły Zen5, a pozniej 3D Ja zawsze daje dobra cene zeby sie pozbyc od reki bez czekania
    • Minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski padł ofiarą oszustwa. Samochód, który kupił za 100 tys. zł, okazał się być podróbką, gdyż ma swojego legalnego „bliźniaka” we Francji. Polityk auto stracił.  Minister zapowiada, że postara się o pilne zmiany legislacyjne w prawie, aby coś takiego nie mogło się już przytrafić (…) —————————- To dla dobra wszystkich Polaków poproszę los jeszcze, dla Pana Gawkowskiego w tym 2024 roku: 1. Aby czekał w kolejce do specjalisty 3 lata. 2. Żeby nie było go stać na mieszkanie, a kredyt jak dostanie aby mial 5% kapitału i 95% odsetek. 3. Aby dostał takie wywindowane rachunki za prąd i ogrzewanie, aby nie móc ich spłacić.  4. Żeby po zatankowaniu pełnego baku paliwa na dystrybutorze pojawił mu się numer telefonu do zapłaty.  5. Aby dostał najniższą krajową pensji i z tego odprowadził 40% podatków i żył od 1-go do 1-go.    Myślę że po takim czymś od nowego roku prawo zmieniło by się diametralnie na lepsze dla nas wszystkich      
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...