Skocz do zawartości
Palladino19

Starzy użytkownicy Pclab

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.06.2022 o 20:59, hennepin napisał:

Azgan opuścił to forum i daruj sobie komentarze, spotkała go straszna tragedia, jak będzie gotów to sam o tym opowie a teraz proszę nie śmieszkujcie bo nawet wrogom nie życzylibyście tego co mu się przydarzyło.  

Przecież nikt nie śmieszkuje z tego, co mu się przytrafiło, bo nikt o tym nie wiedział, a z jego działalności na forum.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, hennepin napisał:

Serio zejdź z Niego, to nie pora na takie gadki.

Powtórzę, nie interesuje mnie jego prywatne życie i nie odnosiłem się do niego, jeśli stała się wjego rodzinie/otoczeniu jakąś tragedia - to mi przykro.

Ale idąc dalej, przestań mieszać rzeczy o których pisze z jego życiem prywatnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

Bardziej szkodliwe jest już tylko cytowanie postów pod postami :D.

Dzwoneczek inaczej nie zadziała.

Pomijam emotki, które są nadużywane.

 

 

Edytowane przez Doamdor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.06.2022 o 13:41, joloxx9 napisał:

Dostal, widzialem nwaet post za ktory to go ukarano i do dnia dzisiejszego nie potrafie sobie wytlumaczyc czy tam bylo jakies tlo czy tylko typowa zemsta mod'a, bo nie wierze, ze za samo nie zgadzanie sie z owym modem mozna wyrwac perma :E

Dokladnie tak, nie bez powodu Blind zdjal mi perma bo byl nieuzasadniony, a na koniec mod wykazal sie pelna kultura podajac taka argumentacje:

Brak opisu.

Takie cos pisze mod dajac perma za nic bo udowodnilem, ze nie ma racji, pelen profesjonalizm ?W dodatku poza 48h zpp za shitstorm w dziale sprzedazowym od ponad roku mialem czysto konto, to jest ten perm za "jakis" caloksztal.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.06.2022 o 13:48, Send1N napisał:

Poważnie? przecież chłop napięty wiecznie jak struna z wielkim ego, lepiej było nie wchodzić nawet w dyskusje bo dostawałeś pojazd :E 

Mam taki sposob bycia a nie inny i trzeba brac poprawke na mnie ale postaram sie to zmienic, zeby nie czytac takich opini ;) Dobra motywacja do zmiany.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Dokladnie tak, nie bez powodu Blind zdjal mi perma bo byl nieuzasadniony, a na koniec mod wykazal sie pelna kultura podajac taka argumentacje:

Brak opisu.

Takie cos pisze mod dajac perma za nic bo udowodnilem, ze nie ma racji, pelen profesjonalizm ?W dodatku poza 48h zpp za shitstorm w dziale sprzedazowym od ponad roku mialem czysto konto, to jest ten perm za "jakis" caloksztal.

O, dobrze że wróciłeś. Co prawda wiele razy mnie łapa swędziała, żeby dodać Cię do ignorowanych za częste wycieczki personalne, ale permban to była gruuuba przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Jenot napisał:

O, dobrze że wróciłeś. Co prawda wiele razy mnie łapa swędziała, żeby dodać Cię do ignorowanych za częste wycieczki personalne, ale permban to była gruuuba przesada.

Forum duzo uczy i patrzac na przestrzeni kilku lat i tak zrobilem duzy postep w zachowaniu. Ponad 30dni wakacji dalo mi do myslenia i postaram byc bardziej "przyjazna osoba" ;) Dzieki!

Szczerze? Stesknilem sie w h.. za wami :D

Proponuje nie skakanie sobie do  gardla bo to nikmomu nie sluzy, ja o sprawie zapominam ;)@kadajo Niestety reakcja budzi reakcje i pozniej spirala sie napedza, niekoniecznie dobra. Tez nie bylem tu i nie jestem idealny wiec jestem w stanie zrozumiec pewne zachowania i niechec do mnie oraz reakcje pod wplywem zlosci, ale nie ma sensu walka miedzy soba bo forum ma byc dla kazdego przyjazne i dla NAS.

Edytowane przez Phoenixsuple
  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Phoenixsuple  Witaj ponownie w teamie.
Trochę się obawiałem twojego powrotu, ale przecieram oczy ze zdumienia co piszesz. Tak trzymaj.

I w 200% zgadzam się z tym co napisałeś. Normalnie skrzynka Johnny Walkera dla ciebie za taka postawę. ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

@Phoenixsuple  Witaj ponownie w teamie.
Trochę się obawiałem twojego powrotu, ale przecieram oczy ze zdumienia co piszesz. Tak trzymaj.

I w 200% zgadzam się z tym co napisałeś. Normalnie skrzynka Johnny Walkera dla ciebie za taka postawę. ?

Kiedys za czasow "Gosu" walczylem bardzo np z Blindem i dostawalem wiele razy bana, dzis uwazam go za jednego z najlepszych moderatorow. Dlaczego? Jest zawsze kurewsko sprawiedliwy i obiektywny! Ale to ja musialem dojrzecz do tej perspektywy. Majac jakas tam potyczke z toba calkowiecie cie rozumiem, sam jestem wybuchowy i reaguje czesto dosc agresywnie. Masz range moda, ok. Nie kazdy zawsze byl i jest idealny wiec rozumiem cie bo sam bym dal Perm bana przy takim wkurzeniu. No ale patrzac calosciowo nie ma sensu skakanie sobie do gardel i do wielu uzytkownikow gdzies tam kiedys mialem agresywny rage slowny. Dzis moje podejscie zmienilo sie diametralnie, a po tej przerwie pewne wsnioski wyciagnalem.  To forum to taki moj drugi domek wiec wole zmienic cos w sobie i pozostac niz czytac zle opinie o mnie ;) Dobrej nocy!

Po 40dniach bez forum czuje sie jakbym dopadl sie do jedzenia po 40dniowje glodowce ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Phoenixsuple napisał:

Kiedys za czasow "Gosu" walczylem bardzo np z Blindem i dostawalem wiele razy bana, dzis uwazam go za jednego z najlepszych moderatorow. Dlaczego? Jest zawsze kurewsko sprawiedliwy i obiektywny! Ale to ja musialem dojrzecz do tej perspektywy. Majac jakas tam potyczke z toba calkowiecie cie rozumiem, sam jestem wybuchowy i reaguje czesto dosc agresywnie. Masz range moda, ok. Nie kazdy zawsze byl i jest idealny wiec rozumiem cie bo sam bym dal Perm bana przy takim wkurzeniu. No ale patrzac calosciowo nie ma sensu skakanie sobie do gardel i do wielu uzytkownikow gdzies tam kiedys mialem agresywny rage slowny. Dzis moje podejscie zmienilo sie diametralnie, a po tej przerwie pewne wsnioski wyciagnalem.  To forum to taki moj drugi domek wiec wole zmienic cos w sobie i pozostac niz czytac zle opinie o mnie ;) Dobrej nocy!

Jaw Drop - Reaction GIFs

Cdcontrols Hollywood GIF - CDCONTROLS Hollywood Clapping - Discover & Share  GIFs

Złoto :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Phoenixsuple napisał:

Dokladnie tak, nie bez powodu Blind zdjal mi perma bo byl nieuzasadniony, a na koniec mod wykazal sie pelna kultura podajac taka argumentacje:

Brak opisu.

Takie cos pisze mod dajac perma za nic (...)

No, ale jesteś, więc ktoś, choć zechciał z Tobą wejść w polemikę.
Nie każdy może liczyć na takie traktowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, EvilKillaruna napisał:

No raczej zakładając 2700 kont na pobłażliwe traktowanie liczyć nie można xD. A polemizować też nie ma z czym.

Nie O miałem na myśli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

No, ale jesteś, więc ktoś, choć zechciał z Tobą wejść w polemikę.
Nie każdy może liczyć na takie traktowanie.

Nie ukrywam ze pierwsze emocje to było złość i swoje musiałem wygadać ale tak jak mówisz cieszę się ze wróciłem i żeby tak już zostało ;) 

6 godzin temu, EvilKillaruna napisał:

No raczej zakładając 2700 kont na pobłażliwe traktowanie liczyć nie można xD. A polemizować też nie ma z czym.

Myśle ze Kadajo tez sobie ta sytuacje przetrawił na spokojnie i ładnie mnie zaskoczył miłym przywitaniem ;) Mówisz to już ponad 2700 kont Nido założył ?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Swoja droga serio chlopu bana na IP/zakres IP itd nie mozecie dac? 

Edytowane przez joloxx9
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Ano. Najstraszniejsze jednak jest jeśli zdamy sobie sprawę ile czasu zostało na to zmarnowane. W sumie to biedna Interia, bo każde konto to cały czas korespondująca z nim skrzynka mailowa. Czyli Interia ma teraz 2700 pustych i bezużytecznych kont pocztowych.

Jak dostałem bana to nawet przez myśl mi nie przeszło drugie konto, a zakładać tysiące nowych skrzynek to naprawde pokazuje, ze  jakies klepki się srogo odkleiły w mózgu i ile trzeba zmarnować na to czasu. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal twierdze ze to troll, kiedys byl w tym dobry, teraz juz zalosny ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jakieś dymy mnie ominęły z Phoenixsuple :D Ajajaj niby człowiek tyle siedzi na forum a jak zwykle dobra gównoburza przechodzi koło nosa :D

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

 

GsShsSY.jpg

i takie coś też jest normalne:

XbeAcTs.png

Jeśli moja skromna osoba kwalifikowałaby się - mimo różnych też przecież na przestrzeni lat perturbacji - na starego użytkownika forum, to jednak mi osobiście i mówiąc całkowicie poważnie byłoby wstyd mieć taką historię w panelu i przejawiać takie zachowania.

Moze i odyniec jest glupi, ale za to ma bezsensowne hobby :] 

 

 

 

 

 

Edytowane przez joloxx9
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, joloxx9 napisał:

Moze i odyniec jest glupi, ale za to ma bezsensowne hobby :] 

 

Ma dużo czasu zdaje się ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Wu70 napisał:

Widzę że jakieś dymy mnie ominęły z Phoenixsuple :D Ajajaj niby człowiek tyle siedzi na forum a jak zwykle dobra gównoburza przechodzi koło nosa :D

Mala sprzeczka z modem i uwierz, ze nudna ta gównoburza byla i dosc krotka wiec nie zdazylbys popcornu wyciagnac :D Nie masz czego zalowac.

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pocieszyłeś mnie :D

 

btw. niby o O. piszecie ale ostatnio coś nie widziałem lajków, chyba ucichło

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to co admin 2 dni temu napisał,że jeśli nie przestanie robić,to co robił to finał znajdzie się w sądzie na niego podziałało,choć już sam nie wiem czy przestał robić multikonta czy dalej to robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Wu70 napisał:

btw. niby o O. piszecie ale ostatnio coś nie widziałem lajków, chyba ucichło

To cię zainteresuje w takim razie: KLIK.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wszystko jasne :D

Ale że dał radę wybudzić adminów to może być z siebie dumny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wu70 napisał:

Pocieszyłeś mnie :D

 

btw. niby o O. piszecie ale ostatnio coś nie widziałem lajków, chyba ucichło

A, bo nie zasłużyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...