Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, EvilKillaruna napisał:

Ano. Najstraszniejsze jednak jest jeśli zdamy sobie sprawę ile czasu zostało na to zmarnowane. W sumie to biedna Interia, bo każde konto to cały czas korespondująca z nim skrzynka mailowa. Czyli Interia ma teraz 2700 pustych i bezużytecznych kont pocztowych.

Jak dostałem bana to nawet przez myśl mi nie przeszło drugie konto, a zakładać tysiące nowych skrzynek to naprawde pokazuje, ze  jakies klepki się srogo odkleiły w mózgu i ile trzeba zmarnować na to czasu. 

• Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nadal twierdze ze to troll, kiedys byl w tym dobry, teraz juz zalosny ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Phoenixsuple Nie wolno tak pisać bo to "pomówienia", choć fakty są jakie są ;). Niemniej wyboru dokonał takiego a nie innego.

Ale słusznie zauważyłeś jedną rzecz: gdybyś przykładowo te multi założył, to sytuacja byłaby bardzo podobna i usunąłby się jakby w ogóle ten podstawowy fundament na którym można byłoby sprawę karencji wyjaśnić. Powiem tu już z własnego doświadczenia i stylu moderowania: w momencie gdy ktoś dostaje blokadę konta lub traci ogólnie dostęp do swojego profilu (bo boty, bo IPB Anti-SPAM, bo pomyłka moderatora), to multi czasami jest jedynym sposobem na kontakt dla takiej osoby i tutaj jakby problemu nie ma. A przynajmniej ja takowego nie widzę, zwłaszcza gdy faktycznie inne formy kontaktu są utrudnione (brak strony głównej, maila itd.). 

Problem jest wówczas, gdy tak jak np. nasz misiaczek dostał czasówkę ZPP, a po paru dniach zakłada sobie multi i pisze dalej na forum jak gdyby nigdy nic. Od razu leci wówczas perm na oba konta. W regulaminie jest tu wymóg trzymania jednego konta, wszyscy regulamin akceptujemy przy rejestracji, moderator także, więc są to zasady w ramach których nie powinno być i nie wolno aby były przypadki równych i równiejszych. Mówiąc wprost, od zawsze uważałem takie zachowania za plucie nam wszystkim w twarz, którzy trzymamy się na co dzień zasad i tym samym staramy się dbać o daną społeczność, bez względu na pełnioną na forum rolę.

@joloxx9 Na pewno zakładanie tysięcy kont jest dla części użytkowników chcących normalnie dyskutować uciążliwe. Jest też wymowne na wielu różnych płaszczyznach, choć nie jestem specjalistą medycyny. Ale fora takie jak IPB mają też swoje narzędzia i możliwości, które moderatorowi nie robią specjalnego problemu. Sporo zadań jest zautomatyzowanych, a jeśli masz responsywnego admina który potrafi w razie czego zmodyfikować niektóre skrypty, to wtedy już w ogóle jest fantastycznie. Nie żartowałem z tymi 2 kliknięciami i 5 sekundami, to naprawdę do takiego czasu się sprowadza. Znacznie krótszego niż założenie każdorazowo konta na Interii, konta na forum i wklejania 1000x tego samego. 

Choć dla niektórych takie coś jest normalne:

GsShsSY.jpg

i takie coś też jest normalne:

XbeAcTs.png

Jeśli moja skromna osoba kwalifikowałaby się - mimo różnych też przecież na przestrzeni lat perturbacji - na starego użytkownika forum, to jednak mi osobiście i mówiąc całkowicie poważnie byłoby wstyd mieć taką historię w panelu i przejawiać takie zachowania.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że jakieś dymy mnie ominęły z Phoenixsuple :D Ajajaj niby człowiek tyle siedzi na forum a jak zwykle dobra gównoburza przechodzi koło nosa :D

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, EvilKillaruna napisał:

GsShsSY.jpg

i takie coś też jest normalne:

XbeAcTs.png

Jeśli moja skromna osoba kwalifikowałaby się - mimo różnych też przecież na przestrzeni lat perturbacji - na starego użytkownika forum, to jednak mi osobiście i mówiąc całkowicie poważnie byłoby wstyd mieć taką historię w panelu i przejawiać takie zachowania.

Moze i odyniec jest glupi, ale za to ma bezsensowne hobby :] 

Edytowane przez joloxx9
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, joloxx9 napisał:

Moze i odyniec jest glupi, ale za to ma bezsensowne hobby :] 

Ma dużo czasu zdaje się 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, Wu70 napisał:

Widzę że jakieś dymy mnie ominęły z Phoenixsuple :D Ajajaj niby człowiek tyle siedzi na forum a jak zwykle dobra gównoburza przechodzi koło nosa :D

Mala sprzeczka z modem i uwierz, ze nudna ta gównoburza byla i dosc krotka wiec nie zdazylbys popcornu wyciagnac :D Nie masz czego zalowac.

• Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Pocieszyłeś mnie :D

btw. niby o O. piszecie ale ostatnio coś nie widziałem lajków, chyba ucichło

Edytowane przez Wu70

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może to co admin 2 dni temu napisał,że jeśli nie przestanie robić,to co robił to finał znajdzie się w sądzie na niego podziałało,choć już sam nie wiem czy przestał robić multikonta czy dalej to robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 minut temu, Wu70 napisał:

To cię zainteresuje w takim razie: KLIK.

Edytowane przez Pawelek6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to wszystko jasne :D

Ale że dał radę wybudzić adminów to może być z siebie dumny :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Wu70 napisał:

Pocieszyłeś mnie :D

A, bo nie zasłużyłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie, czyli wreszcie poznaliśmy metodę na to, żeby admin się tu pojawił. To bardzo proste, należy zalać forum 5000 kontami i z nich troszkę pospamić.

Ale uważajcie, bo jak się ponadużywa tej metody, to 5000 kont stanie się nową normą. Wtedy trzeba będzie się wykazać np. 15000 założonych kont.

Nazwijmy to inflacją kontowo-atencyjną :P

• Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Pawelek6 napisał:

To cię zainteresuje w takim razie: KLIK.

CZYSTY FASZYZM! :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytat

CZYSTY ZAMORDYZM! :o

Poprawiłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi