Skocz do zawartości
Jaycob

The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, azgan napisał:

Byłoby śmiesznie gdyby Remake Part I pojawił się przed Remasterem Uncharted 4 który został zapowiedziany w maju ubiegłego roku i do tej pory nie ma nawet daty premiery https://www.purepc.pl/uncharted-4-kres-zlodzieja-trafi-na-pc-sony-oficjalnie-potwierdza-ze-gra-naughty-dog-bedzie-kolejna-premiera-po-days-gone

Z The Last of Us cała para i marketing idzie podobnie jak przy Uncharted: Legacy of Thieves Collection w PS5 a najlepsze są komentarze niektórych PCMR z bólem tyłka którzy piszą że "dziękują konsolowcą za beta-testy" bo nie mogą do tej pory zagrać w żaden z zapowiedzianych i odświeżonych na nowo tytułów od Naughty Dog ?

 

Jak nic będzie jakiś Director's Cut z dodanymi wibracjami dla DualSense i jakimiś pierdołami żeby wydusić dodatkowy hajs z posiadaczy PS5 sprzedając drugi raz to samo podobnie jak to zrobili z Ghost of Tsushima równocześnie zapowiadając "szybką premierę" również na PC ?. W zasadzie to dziwię się że Sony jeszcze nie obiecało PCMR Ghost of Tsushima Director's Cut ale to pewnie przez Returnal który już się robi i "za chwilę" trafi na STEAM :szczerbaty:.

Chwila psychfani PS w sumie za TLOU1 i 2 wszystkie wersje nie zapłacili już grubo ponad 1000 zł. Ale ich stać, gra na 13h za 339zł, a co tam, ja czekam tylko na Ghost of Tsushima, ale to nie jest gra od Nagiego Psa, tym lepiej, reszta mnie nie interesuje mam dużo gier fajnych pecetowych, np Songs of Conquest, Ion Fury, Projekt Warlock i Broforce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Stjepan666 napisał:

Chwila psychfani PS w sumie za TLOU1 i 2 wszystkie wersje nie zapłacili już grubo ponad 1000 zł. Ale ich stać, gra na 13h za 339zł, a co tam, ja czekam tylko na Ghost of Tsushima, ale to nie jest gra od Nagiego Psa, tym lepiej, reszta mnie nie interesuje mam dużo gier fajnych pecetowych, np Songs of Conquest, Ion Fury, Projekt Warlock i Broforce.

To tak jak ci co to podczas zywotu ps4 kupili 3 wersje konsoli :E 

Ja to na prawie wszystko czekalem i teraz w abonamencie na ps5 ogrywam tsushime, stray, thps 1+2, czarnego spier mana dark soulsy itd i to wszystko za 50-150zl, w zaleznosci jak dlugo mi zejdzie zeby to przejsc, choc pewnie wyjdzie te 150zl bo malo gram a tutaj ludzie 2x tyle za 13h gry daja :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.07.2022 o 13:21, hennepin napisał:

 

P.S obejrzałem to filmowe "dzieło" z Hollandem, to jest tak słabe, że chyba stwierdzili, że nie warto już gry wypuszczać na PC ;)

Czekam na premierę w HBO MAX żeby się przekonać jakie to słabe (ma być we wrześniu) :szczerbaty:. Oby serial The Last of Us od HBO był lepszy ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, azgan napisał:

Czekam na premierę w HBO MAX żeby się przekonać jakie to słabe (ma być we wrześniu) :szczerbaty:. Oby serial The Last of Us od HBO był lepszy ?.

Ja też czekam mimo wszystko, chociaż nie jestem fanem Hollanda to jako fan Uncharted z chęcią obejrzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Pavel87 napisał:

Ja też czekam mimo wszystko, chociaż nie jestem fanem Hollanda to jako fan Uncharted z chęcią obejrzę :)

Jeśli jesteś fanem Uncharted, zrób sobie przysługę i daruj oglądanie tego szajsu. :E Ciężko zdecydować czy to film ma mniej wspólnego z grą, czy Holland z Nathanem. A nawet pomijając zbieżność z oryginałem, film leży praktycznie na każdej płaszczyźnie.

The Last of Us od HBO ma większą szansę na sukces, ale znając historię ekranizacji gier, optymizm nie jest tutaj wskazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co w tym filmie było fajne to camo Nolan'a North'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Vulc napisał:

Jeśli jesteś fanem Uncharted, zrób sobie przysługę i daruj oglądanie tego szajsu. :E Ciężko zdecydować czy to film ma mniej wspólnego z grą, czy Holland z Nathanem. A nawet pomijając zbieżność z oryginałem, film leży praktycznie na każdej płaszczyźnie.

The Last of Us od HBO ma większą szansę na sukces, ale znając historię ekranizacji gier, optymizm nie jest tutaj wskazany.

A mnie się Uncharted podobał jako gra i jako film. Dużo nawiązań do gry tutaj jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.07.2022 o 08:59, dawidoxx napisał:

Wyglada dobrze :D

 

Czyli co kupujesz jednak :szczerbaty:

W dniu 26.07.2022 o 18:23, lamparcicho napisał:

AAAA remaster, na ps6 AAAAA remake ;) 

:hahaha:

W dniu 27.07.2022 o 18:03, Stjepan666 napisał:

Chwila psychfani PS w sumie za TLOU1 i 2 wszystkie wersje nie zapłacili już grubo ponad 1000 zł. Ale ich stać, gra na 13h za 339zł, a co tam, ja czekam tylko na Ghost of Tsushima

Chyba nie ma sensu tego nawet komentować ?

The Last of Us Part I – specjalne wydanie wyprzedane. Gracze rzucili się na najdroższą wersję gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Czyli co kupujesz jednak :szczerbaty:

 

Lepsza grafika nie sprawi, że będzie mi sie chciało przechodzić ten tytuł raz jeszcze.. Co innego jakby chociaż rozwinieli  jakiś poboczny wątek aby zrobić mały dodatek.. to wtedy bez zastanowienia ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może w to pogram jak będzie darmowy weekend, a później wyprzedaży gdzieś za 10zł się kupi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Ja może w to pogram jak będzie darmowy weekend, a później wyprzedaży gdzieś za 10zł się kupi.

Darmowy weekend do gry opartej na singlu? jeszcze od $ony.. chyba sie nie doczekasz :E 

No chyba że za 15-20 lat.. 

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twitter wyglada to lepiej niz tutaj w oknie, nie wiem dlaczego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.08.2022 o 19:35, Jaycob napisał:

Never Ending Story :szczerbaty:

Remake The Last of Us w nowym porównaniu grafiki. Fani znów krytykują

PS>

Tak mi się przypomniało że Shadow of the Colossus Remake na premierę kosztowało 140 zł 

Można? Można.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.08.2022 o 15:18, dawidoxx napisał:

Lepsza grafika nie sprawi, że będzie mi sie chciało przechodzić ten tytuł raz jeszcze.. Co innego jakby chociaż rozwinieli  jakiś poboczny wątek aby zrobić mały dodatek.. to wtedy bez zastanowienia ;) 

Zanim ten Remake wyjdzie to będzie można obejrzeć sporo w sieci jak przed premierą The Last of Us Part II wyciek za wyciekiem https://imgur.io/a/iPxUwSg :E

Sony ma problemy z przeciekami już nie pierwszy raz https://www.gry-online.pl/newsroom/sony-mierzy-sie-z-wyciekiem-kolejne-nieoficjalne-materialy-w-drod/z2226d4

W dniu 3.08.2022 o 16:03, dawidoxx napisał:

Darmowy weekend do gry opartej na singlu? jeszcze od $ony.. chyba sie nie doczekasz :E 

No chyba że za 15-20 lat.. 

:hahaha:a do tego frytki 

W dniu 21.07.2022 o 21:54, hennepin napisał:

Chyba nie wezmę na premierę, no chyba, że ten szatan Azgan mnie namówi a On serio potrafi sprzedać piasek na Saharze ;).

Ojciec czekał i chciał w to zagrać. Jak kupisz i ograsz to możesz mi pożyczyć bo sam z siebie mam opory żeby wydać na to 339 zł.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciek? Czego??? gry która każdy zna na pamięć??? Wyciek.. lepszych tekstur :E

 

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dawidoxx napisał:

Wyciek? Czego??? gry która każdy zna na pamięć??? Wyciek.. lepszych tekstur :E

 

Nie każdy, na PC nie znają i dla nich to nowość będzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, azgan napisał:

Nie każdy, na PC nie znają i dla nich to nowość będzie ?

Wiadomo ze da osoby które nigdy nie grały, ale takich osób jest garstka  :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, dawidoxx napisał:

Wiadomo ze da osoby które nigdy nie grały, ale takich osób jest garstka  :-)

Nie, nie jest garstka, pamiętaj ze  każdym roku przychodzi nowe pokolenie dla którym pierwsza cześć jest juz trochę retro i maja inny gry do zagrania, mój brat jest 2 liceum i nikt  z jego środowiska nigdy nie zagrał w pierwszą  część wiec taki remake na pewno zainteresuje masę nowych graczy. Czasami chyba gracze zżyją trochę swojej bance   i myśle ze kazdy zna 8 letnia grę na pamięć, nawet w3 dla współczesnych 18 nie jest  gra którą każdy zna i zagrał, znam masę ludzi którzy czekają na next genowego patcha zeby pierwszy raz spróbować tego świata, podobnie jest z wieloma innymi tytułami sprzed 6 lat, to juz nie sa znane produkcje dla nowego pokolenia które dopiero wchodzi w gry video

Edytowane przez jakbaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to jest już tak stara gra, że tutaj nie ma co mówić o jakichkolwiek wyciekach :E

Gra jest wszędzie od youtubów po fora, gdzie w zasadzie już od dawna ludzie pisząc nawet praktycznie nie stosują spoilerów w wątkach jeśli jeszcze dyskutują o tej grze :E

Gra w zasadzie od lat rozłożona na czynniki pierwsze w całej masie materiałów i wszelakich dyskusji.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, dawidoxx napisał:

Wiadomo ze da osoby które nigdy nie grały, ale takich osób jest garstka  :-)

Mylisz się, po pierwsze większość to zachód czyli głównie UK i USA bo to są największe rynki, a tam przeciętny gracz staroci nie tyka bo się od nich odbija dlatego obstawiam, że np. około 80% osób które grały w ostatniego God Of War nigdy nie grało w stare części z PS2-PS3, to samo np. z Uncharted 4, RDR2, Wiedźmin 3, TLOU 2 też chociaż może mniejszy procent graczy.

Po drugie tak jak napisał jakbaj z roku na rok przychodzą nowi gracze którzy dopiero dostaną swój pierwszy sprzęt do grania.

Edytowane przez Dozorca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, lukadd napisał:

Jakby nie patrzeć to jest już tak stara gra, że tutaj nie ma co mówić o jakichkolwiek wyciekach :E

Gra jest wszędzie od youtubów po fora, gdzie w zasadzie już od dawna ludzie pisząc nawet praktycznie nie stosują spoilerów w wątkach jeśli jeszcze dyskutują o tej grze :E

Gra w zasadzie od lat rozłożona na czynniki pierwsze w całej masie materiałów i wszelakich dyskusji.

Nigdy nie grałem, a i tak czuje się, jak bym ją już przeszedł.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2022 o 19:10, lukadd napisał:

Jakby nie patrzeć to jest już tak stara gra, że tutaj nie ma co mówić o jakichkolwiek wyciekach :E

Gra jest wszędzie od youtubów po fora, gdzie w zasadzie już od dawna ludzie pisząc nawet praktycznie nie stosują spoilerów w wątkach jeśli jeszcze dyskutują o tej grze :E

Gra w zasadzie od lat rozłożona na czynniki pierwsze w całej masie materiałów i wszelakich dyskusji.

Zawsze można próbować hipnozy jak Peter Jackson lub udawać że się nie widziało i nie wiadomo o co chodzi ?

 

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2022 o 19:34, azgan napisał:

 

W Media Expert można już zamawiać pudełko za 329 zł

Ja nawet za połowe tej kwoty bym się zastanawiał :E 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...