Skocz do zawartości
Jaycob

The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to wersja z PS5 pewnie na PC będzie przepaść podobnie jak w God of War albo Marvel's Spider-Man Remastered :szczerbaty:

W dniu 3.08.2022 o 15:18, dawidoxx napisał:

Lepsza grafika nie sprawi, że będzie mi sie chciało przechodzić ten tytuł raz jeszcze.. Co innego jakby chociaż rozwinieli  jakiś poboczny wątek aby zrobić mały dodatek.. to wtedy bez zastanowienia ;) 

Coś Pan, nie znasz się to zupełnie inna gra będzie ?

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 11.08.2022 o 10:06, dawidoxx napisał:

Ja nawet za połowe tej kwoty bym się zastanawiał :E 

Nawet nie ma chętnych żeby zrobić mi prezent ?

Za 139 zł faktycznie można byłoby się zastanowić nad Upgrade dla wsparcia DualSense, 3D Audio i całej tej kosmetyki związanej z podciągnięciem grafiki na silniku The Last of Us Part II 

Sony mogłoby chociaż dać płatny Update dla posiadaczy Remastera ale wiadomo lepiej sprzedać 3 raz praktycznie to samo i to w nowym standardzie cenowym bo Remaster w dniu "premiery" kosztował sporo mniej. Znowu będą szykować nowe bundle z zestawami PS5 tak jak robili to z PS4 ?

 

Zestawy PlayStation 4 z The Last of Us: Remastered trafią także do ...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Nawet nie ma chętnych żeby zrobić mi prezent ?

Za 139 zł faktycznie można byłoby się zastanowić nad Upgrade dla wsparcia DualSense, 3D Audio i całej tej kosmetyki związanej z podciągnięciem grafiki na silniku The Last of Us Part II 

Sony mogłoby chociaż dać płatny Update dla posiadaczy Remastera ale wiadomo lepiej sprzedać 3 raz praktycznie to samo i to w nowym standardzie cenowym bo Remaster w dniu "premiery" kosztował sporo mniej. Znowu będą szykować nowe bundle z zestawami PS5 tak jak robili to z PS4 ?

 

 

Dziwi brak aktualizacji dla posiadaczy renastera ale co zrobisz to $ony, które robi to w trosce  o graczy :D

ja pewnie obadam ten remake, bo znajomy bierze  na płycie, ale on nigdy nie grał w żadne tlou 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2022 o 19:34, dawidoxx napisał:

Dziwi brak aktualizacji dla posiadaczy renastera ale co zrobisz to $ony, które robi to w trosce  o graczy :D

Tylko czekać aż $ony wyda The Last of Us Part II GOTY z dodanymi wibracjami dla DualSense w nowej cenie 339 zł tak żeby było do kompletu z Remake Part I ?

The Last of Us Part II z największą liczbą nagród „GOTY” w historii. Wiedźmin 3 pokonany https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/the-last-of-us-part-ii-z-najwieksza-liczba-nagrod-goty-w-historii-wiedzmin-3-pokonany/hql69r3

The Last of Us Part II COVER PS5 FANART my creation ツ : r/thelastofus
Edytowane przez azgan
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pod koniec życia PS5 wydadzą TLOU III za ceną 449zł, a jak, $ony lubi drogo nie tanio, jakoś w 2027 to wyjdzie. :E 

aeac25260ae763176bef60d7670b7f5f.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Embargo na recki schodzi 31 sierpnia o 17 polskiego czasu:

Zaskoczenia pewnie nie będzie i wskoczy pewnie w okolice 90%. :E

Edytowane przez Jaycob
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Phoenixsuple napisał:

 

Trzeba przyznać że animacje dużo lepsze, mimika w przerywnikach nadaje teraz więcej głębi a w The Last of Us Part I to właśnie emocje i fabuła robią, robotę.

4 minuty temu, Jaycob napisał:

Embargo na recki schodzi 31 sierpnia o 17 polskiego czasu:

Zaskoczenie pewnie nie będzie i wskoczy pewnie w okolice 90%. :E

Embargo na recezje gry dla PS5 którą Słoniarze ogrywali już dawno na PS3 i PS4 ma to sens :E

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że w tych recenzjach nie będzie spojlerów... image.png.8f0f8b73b7c53e612eb37301b92eb9e2.png

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Pavel87 napisał:

Mam tylko nadzieję, że w tych recenzjach nie będzie spojlerów... image.png.8f0f8b73b7c53e612eb37301b92eb9e2.png

Ja tam już dawno nie ufam recenzjom więc wy***ne.pl na recenzje, już dawno się przekonałem że większość recenzji jest mocno nierzetelna, ba! większość recenzentów nie kończy nawet tytulów taki to profesjonalizm.

Już większe można nabrać zaufanie do danego tytulu po opinii na forum, gdy ktoś kupił i ogrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.08.2022 o 19:34, dawidoxx napisał:

 

ja pewnie obadam ten remake, bo znajomy bierze  na płycie, ale on nigdy nie grał w żadne tlou 

 

Jak to dobry kolega i BOX to jest szansa że obadasz jeszcze przed premierą :szczerbaty:

The Last of Us Part I - już gramy. Recenzja ukaże się przed premierą
Premiera za 15 dni na PS5 a niektórzy już grają xD
 
 
 
9 godzin temu, Pavel87 napisał:

Mam tylko nadzieję, że w tych recenzjach nie będzie spojlerów... image.png.8f0f8b73b7c53e612eb37301b92eb9e2.png

Spoilerów ?? Nowe wibracje z wsparciem dla DualSense, lepsza grafika, 3D Audio ect. to będzie w "recenzjach" cała reszta to wystarczy poczytać dowolne recki z PS3 lub PS4 bo nic nowego nie dodali, nie będzie żadnych nowych wątków fabularnych itp. 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, azgan napisał:
 
Premiera za 15 dni na PS5 a niektórzy już grają x

Spoilerów ?? Nowe wibracje z wsparciem dla DualSense, lepsza grafika, 3D Audio ect. to będzie w "recenzjach" cała reszta to wystarczy poczytać dowolne recki z PS3 lub PS4 bo nic nowego nie dodali, nie będzie żadnych nowych wątków fabularnych itp. 

Wiem, wiem, specjalnie tak napisałem :) Po prostu bawi mnie recenzowanie gry, którą każdy kto miał PS3/PS4/PS5 praktycznie już dawno ograł. W takich recenzjach powinno się skupić tylko na technikaliach, ewentualnie nowych rzeczach, które zostały dodane.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, azgan napisał:

Jak to dobry kolega i BOX to jest szansa że obadasz jeszcze przed premierą :szczerbaty:

 
Premiera za 15 dni na PS5 a niektórzy już grają xD
 
 
 

Spoilerów ?? Nowe wibracje z wsparciem dla DualSense, lepsza grafika, 3D Audio ect. to będzie w "recenzjach" cała reszta to wystarczy poczytać dowolne recki z PS3 lub PS4 bo nic nowego nie dodali, nie będzie żadnych nowych wątków fabularnych itp. 

Pozycze pewnie jak ogra z ciekawości ;) btw co już grasz czy to jakiś screen z redakcji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, dawidoxx napisał:

Pozycze pewnie jak ogra z ciekawości ;) btw co już grasz czy to jakiś screen z redakcji? 

Fotka nie jest moja, ja pudełeczka jeszcze nie dostałem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

Fotka nie jest moja, ja pudełeczka jeszcze nie dostałem 

jeszcze? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

jeszcze? :rotfl:

No czekam na prezent aż mi ktoś zrobi bo kupować nie chcę za 339 zł

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, azgan napisał:

No czekam na prezent aż mi ktoś zrobi bo kupować nie chcę za 339 zł

Cena bankowo szybo zleci w dól :D za stówkę wezme 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, dawidoxx napisał:

Cena bankowo szybo zleci w dól :D za stówkę wezme 

Yep, tyle dobrego z tej absurdalnej ceny wyjściowej za kotlet z kotleta, że będzie raczej spadać dość szybko. Powinni dawać zniżki za zakup oryginału i poprzedniego remastera. :E

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, dawidoxx napisał:

Cena bankowo szybo zleci w dól :D za stówkę wezme 

100 PLN też mogę dać ale nie 339 za Remake-Remastera. Generalnie jak ktoś w ogóle nie grał i nie wie o co chodzi w tej grze to jasne można śmiało brać bo to nadal świetna gra (jeden z lepszych tytułów ogólnie) ja jednak mam opory żeby wydać tyle hajsu za dodanie wibracji na DualSense, 3D Audio na słuchawkach i inne kosmetyczne poprawki związane z przesienieniem na silnik z Part II.

W dniu 8.08.2022 o 20:21, *** ChOpLaCz *** napisał:

Nigdy nie grałem, a i tak czuje się, jak bym ją już przeszedł.  ;)

Znajdą się tacy co nie znają albo grali tylko na YT i teraz sami będą chcieli to poczuć ?

52 minuty temu, Vulc napisał:

Yep, tyle dobrego z tej absurdalnej ceny wyjściowej za kotlet z kotleta, że będzie raczej spadać dość szybko. Powinni dawać zniżki za zakup oryginału i poprzedniego remastera. :E

Też tak myślę, tydzień max dwa po premierze będzie wysyp pudełek na OLX zwłaszcza że sklepy będą dodawać do zestawów z PS5

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, azgan napisał:

Znajdą się tacy co nie znają albo grali tylko na YT i teraz sami będą chcieli to poczuć ?

 

Ja! ;)

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra widze ze Jacob wrzucił na poprzedniej stronie ten material takze usuwam :D 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...