Skocz do zawartości
Jaycob

The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Ja, po Days Gone, GoW, U4... JUZ CHCEEEM! :D

Ja tylko Days Gone, reszty nawet nie instalowałem. :D Dla TLoU jeszcze widzę jakąś szansę, zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.11.2022 o 16:21, azgan napisał:

Bez sensu trochę płacić 200 zł za zdjęcie foli z pudełka jak w idealnym stanie śmigają po 120-140 zł https://m.olx.pl/d/oferta/gra-the-last-of-us-part-1-na-ps5-CID99-IDRXHew.html ?

 

Olx nie używam , staram się kupować nowe bo używane nie wiadomo jak były szanowane i  użytkowane ,  później odsprzedaje z niewielkimi stratami bo płyta i opakowanie lustro w stanie idealnym

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2022 o 19:22, voltq napisał:

Olx nie używam , staram się kupować nowe bo używane nie wiadomo jak były szanowane i  użytkowane ,  później odsprzedaje z niewielkimi stratami bo płyta i opakowanie lustro w stanie idealnym

Ale opłaca Ci się tyle dopłacać skoro i tak nie zostawiasz tych płyt tylko po ograniu idą na handel ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2022 o 12:12, Phoenix. napisał:

No i co z tego ? W trailerze było napisane ze w produkcji bez konkretnej daty także kolejny co sobie wymyśla niewiadomo co ;) 

I nadal nie ma daty i nie było wiec ;) 

No i to z tego że nie było tak jak napisałeś kilka postów wcześniej, że ktoś sobie coś wymyślił w chorej głowie, tylko taka informacja naprawdę była na stronie sony. "In Development for PC" pojawiło się później. 

Edytowane przez glubisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, glubisz napisał:

No i to z tego że nie było tak jak napisałeś kilka postów wcześniej, że ktoś sobie coś wymyślił w chorej głowie, tylko taka informacja naprawdę była na stronie sony. "In Development for PC" pojawiło się później. 

Byla i zostala poprawiona bo byl to blad, a w trailerze bylo od poczatku in development ;) Takze nie wiem po co to drazysz jak to niczego nie zmienia, a daty jak nie ma tak nie bylo.

Uczepiles sie tej strony jakby to byla swieta informacja :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto było kupić , ukończyłem już wątek mostu , świetny rmk , a to moje drugie przejście i wrażenia są lepsze niż za 1 razem

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, voltq napisał:

Warto było kupić , ukończyłem już wątek mostu , świetny rmk , a to moje drugie przejście i wrażenia są lepsze niż za 1 razem

No bo lepsza grafika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2022 o 23:18, MrKetiw napisał:

No bo lepsza grafika. 

Dokładnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, azgan napisał:

Dokładnie ?

Jeśli grafika w remaku będzie conajmniej tak dobra jak w Uncharted 4 to ja to kupuje ✌️

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2022 o 19:22, voltq napisał:

Olx nie używam , staram się kupować nowe bo używane nie wiadomo jak były szanowane i  użytkowane ,  później odsprzedaje z niewielkimi stratami bo płyta i opakowanie lustro w stanie idealnym

Ale powiem Ci, że na OLX, czy Allegro Lokalnie też można znaleźć sporo gier w stanie idealnym, a już najlepiej szukać w sowim mieście i odbiór osobisty ;)

40 minut temu, MrKetiw napisał:

Jeśli grafika w remaku będzie conajmniej tak dobra jak w Uncharted 4 to ja to kupuje ✌️

O to się nie masz co martwić, bo na pewno tak będzie, jak nie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MrKetiw napisał:

Jeśli grafika w remaku będzie conajmniej tak dobra jak w Uncharted 4 to ja to kupuje ✌️

Grafika U4 w stosunku do Part 1 to dno wiec będziesz Pan zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak na to patrzeć - w Uncharted 4 są malownicze ruiny na tle dżungli i wodospadów, w The Last of Us masz ruiny budynków na tle miasta i wierzcie mi różnica wizualna będzie na pewno wynikająca z gatunków jakie dzielą obie gry - tutaj przygodowe, ładne zwiedzanie i poszukiwanie skarbów, w drugim przypadku ponure post apo, survival i walka o przetrwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Zależy jak na to patrzeć - w Uncharted 4 są malownicze ruiny na tle dżungli i wodospadów, w The Last of Us masz ruiny budynków na tle miasta i wierzcie mi różnica wizualna będzie na pewno wynikająca z gatunków jakie dzielą obie gry - tutaj przygodowe, ładne zwiedzanie i poszukiwanie skarbów, w drugim przypadku ponure post apo, survival i walka o przetrwanie.

Nie ma znaczenia jakie sa klimaty, jakosc oprawy w U4 traci staroscia i widac mijajace lata, zaden klimat tego nie nadrabia i nie nadrobi. Jakosci grafiki po prostu nie oszukasz niczym ;)

jak gralem w U4 kilka lat temu na PS4 to przecieralem oczy, dzis to tylko co najwyzej grafika jest akceptowalna i do przyklepania ;) Jak grasz 1 raz to pewnie zachwyty sa wieksze, to zrozumiale.

Edytowane przez Phoenix.
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę na słowo, jak wyjdzie The Last of Us 1 na PC to będę miał pełny obraz bo póki co bazuję na samych odczuciach a to za mało by powiedzieć, że mam rację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, MrKetiw napisał:

Jeśli grafika w remaku będzie conajmniej tak dobra jak w Uncharted 4 to ja to kupuje ✌️

Jest lepsza, Uncharted to już stara gra chociaż pewne podobieństwa są bo gra jest robiona na silniku Naughty Dog. Tak czy siak Legacy of Thieves Collection to zwykły Remaster gdzie poprawili textury, dodali wsparcie dla wyższej rozdzielczości oraz nieco cienie a The Last of Us Part I to Remake gdzie wszystko zostało przeniesione na silnik z The Last of Us Part II tak żeby obie części wyglądały i zapewniały zbliżony poziom wizualny dzięki czemu ogląda to się jak dobry serial w odcinkach z podziałem na sezon I i sezon II. Nie bez powodu HBO robi z tego serial ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie czekam na serial od HBO po tym co zobaczyłem :szczerbaty:

title

 

title

 

title

 

title

 

title

 

title

 

title

 

title

 

title

 

title

 

title

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bleidd napisał:

Czyli co dokładnie? 

To co ukryłem w spoiler 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, azgan napisał:

To co ukryłem w spoiler

Która z postaci Ci nie odpowiada? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pavel87 napisał:

Która z postaci Ci nie odpowiada? 

Szczerze? Chyba wszystkie z wyjątkiem Joela 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Szczerze? Chyba wszystkie z wyjątkiem Joela 

Czy wszystkie postacie w grze odpowiadają swoim serialowym odpowiednikom ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...