Skocz do zawartości
Jaycob

The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, lukadd napisał:

Bitrate zwykłego Bluray 1080p jest przeważnie znacznie wyższy od tego co serwują serwisy streamingowe w 4k.
Strasznie żydzą serwisy streamingowe na łączach jeśli chodzi o jakość.

Zgadza się ale aktualnie HBO MAX z tym oszukanym "4K" i DV to jest i tak przepaść z tym co było w HBO GO do tej pory. Gra o Tron dostała dosłownie drugie życie. 

18 godzin temu, lpcl napisał:

Mandalorianin i pacjentka z gry o tron wypisz wymaluj joel i ellie. xd

 

:hahaha:

A gry jak nie było na PC tak dalej nie ma :szczerbaty:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Arkadikuss i podzielam jego obawy 

W dniu 1.12.2022 o 14:06, crush napisał:

Nie żartuj nawet. Jakby ją rozjaśnili to by im they/them'y z social mediów "jesień z dupy średniowiecza" zrobiły.

Bo generalnie fajnie jest jak postacie przypominają pierwowzór? A już aberracją jest zmiana koloru skóry.

 

Koniec końców nie istotne. Adaptacje filmowe gier to było, jest i zawsze będzie gówno.

 

W dniu 1.12.2022 o 14:34, crush napisał:

Czego nie rozumiesz w słowie wygląd? Kolor skory, włosów, rysy twarzy, budowa, wzrost. Przecież wiadomo, że nikt nie oczekuje 1:1 bo to prawie niewykonalne.

Ale jeśli Ty nie widzisz różnicy między między tymc239b809bbbd3924e32387b5e16b7bbf.png

A tym

Nico-Parker-as-Sarah-1.jpg

To co ja mam Ci powiedzieć?

 

BTW. To jest oficjalny plakat.

 

Kiepski casting z słabym doborem aktorów może położyć cały film lub serial nawet jak materiał źródłowy jest mocny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, azgan napisał:

Kiepski casting z słabym doborem aktorów może położyć cały film lub serial nawet jak materiał źródłowy jest mocny 

Poprawnosc polityczna a nie slaby casting w tym przypadku. Neil Druckmann pracuje nad tym serialem, spodziewajmy najgorszego. A jak wyjdzie na plus to przynajmniej bedziemy mile zaskoczeni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, roman.kosecki88@interia.pl napisał:

Poprawnosc polityczna a nie slaby casting w tym przypadku. Neil Druckmann pracuje nad tym serialem, spodziewajmy najgorszego. A jak wyjdzie na plus to przynajmniej bedziemy mile zaskoczeni

On już pewnie czeka aż będzie mógł wprowadzić Abby w drugim sezonie :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pavel87 napisał:

On już pewnie czeka aż będzie mógł wprowadzić Abby w drugim sezonie :D

Nawet mam propozycję na casting.

000FUK7EN71JPVC3-C122.jpg

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Została podana data kiedy Remake trafi na PC - 3 marca 2023 roku

 

Edytowane przez azgan
  • Like 4
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli już wiemy co znaczy "shortly after" u Sony.  :E  

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, azgan napisał:

Została podana data kiedy Remake trafi na PC - 3 marca 2023 roku

Liberum Veto ! - co oni z byka spadli za blisko Residenta4 !  oj szykują śię w marcu wydatki 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, używki i kilka msc później, a mowa o cyfrowym wydaniu.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ograłem za 70 zł po sprzedaży. :E 

W następnej gen może się to zmieni. :E  Rynek boxów jak pokazują ankiety bardzo szybko się kurczy, a przynajmniej na zachodzie, gdzie zdecydowana większość kupuje cyfrę. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Jaycob napisał:

Tak, używki i kilka msc później, a mowa o cyfrowym wydaniu.

Tydzień po premierze były już na OLX za 180 zł ?

To jakie kilka miesięcy :szczerbaty:?

12 minut temu, Jaycob napisał:

No tak, ograłem za 70 zł po sprzedaży. :E 

W następnej gen może się to zmieni. :E  Rynek boxów jak pokazują ankiety bardzo szybko się kurczy, a przynajmniej na zachodzie, gdzie zdecydowana większość kupuje cyfrę. 

Bo sprzedałeś zaraz po ograniu tak jak ja czyli parę dni po premierze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle bardzo tajna informacja kto rzeczywiście robi ten port - Nixxes czy Iron Galaxy. Jeśli ci drudzy to nie polecam brać tej gry na premierę, Uncharted 4 właściwie do tej pory jednym działa, innym nie działa - ogólnie sraczka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, caleb59 napisał:

Jak zwykle bardzo tajna informacja kto rzeczywiście robi ten port - Nixxes czy Iron Galaxy. Jeśli ci drudzy to nie polecam brać tej gry na premierę, Uncharted 4 właściwie do tej pory jednym działa, innym nie działa - ogólnie sraczka.

Jeżeli będę miał wybierać między remake' iem TLoU czy RE4 to wybór jest prosty jak dla mnie 

hLu66xK.jpeg

Większe replaybility, a cena TLoU szybko spadnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie planuję tego brać na premierę chociaż chcę to ograć mocno, wyjątek jak będą jakimś cudem klucze z promek AMD/Nvidia i to tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez wybór prosty RE4, bo TLOU już ograłem 3x. :E  Generalnie ciężko z grami na początku roku, tyle tego wychodzi. :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, kubala996 napisał:

Ciekawe jak ograna sterowanie na klawiaturze wersji na pc, poziom kontrolowania gałki przy skradniu, to był wqzny element gry tutaj chyba ten aspekt zostanie uproszczony 

No niestety - musi byc uproszczony. Wiadomo, ze na klawiaturze nie masz takiej precyzji poruszania sie jak na padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zweryfikują po premierze takie recenzje ;) ale generalnie fabuła i temat pasuje pod dobry serial, jak nie przesadzili z propagandą to powinno coś z tego być

W dniu 9.12.2022 o 11:55, Jaycob napisał:

259zł? Ale jak to, taniej niż na PS? :(  :E 

Dla zainteresowanych: 2 najpopularniejsze regiony (Turcja, Argentyna) od ręki na premierę -46% (139 i 145zł)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Jaycob napisał:

Recki serialu

100% na RT lol 

 

https://www.rottentomatoes.com/tv/the_last_of_us/s01/reviews

 

82% na MC:
 

https://www.metacritic.com/tv/the-last-of-us/season-1/critic-reviews

 

Wygląda na to, że jest to pierwsza dobra adaptacja na podst. gry.  Chyba, że Sony sypnęło groszem dla recenzentów. :E 

 

 

Napewno jest szansa że to będzie coś dobrego ze względu na to że robią to przy pomocy HBO, seriale  robione przez Amazon Netflix czy Disney to jest kompletna kompromitacja i porażka jak Wiedźmin , pierścienie władzy a niebawem god of war czy horizon zero dawn

Edytowane przez voltq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, voltq napisał:

Napewno jest szansa że to będzie coś dobrego ze względu na to że robią to przy pomocy HBO, seriale  robione przez Amazon Netflix czy Disney to jest kompletna kompromitacja i porażka jak Wiedźmin , pierścienie władzy a niebawem god of war czy horizon zero dawn

Akurat amazon ma też całkiem fajne seriale jak terminal list czy jack reacher. To zależy kto się za to bierze. Jak jakaś nawiedzona tymi współczesnymi propagandami ekipa to wychodzi jak to co podałeś. Jakoś ja tutaj nie jestem taki pewien, patrząc po doborze wizualnym i zmianach w kolorkach postaci i jeszcze te 10 od "recenzentów" przed premierą dają do myślenia, że coś tu jest nie tak. A na koniec to jeszcze druckman maczjący w tym łapy, no co tam się może nie udać? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaycob napisał:

Wygląda na to, że jest to pierwsza dobra adaptacja na podst. gry.  Chyba, że Sony sypnęło groszem dla recenzentów. :E 

Przypomnę, że drugi sezon Wieśka ma 95% na RT i 69/100 na MC. Recenzenci najczęściej mają w kiju wierność adaptacji, oceniając jako twór niezależny, czyli przeciwnie do fandomu. 

Edytowane przez Lypton
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...