Skocz do zawartości
Jaycob

The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, frog67 napisał:

Nagle się okazuje że RTX 3070 to karta do 1080p a nawet i czasami do naciąganego 1080p :E  

Szybko to poszło, szybko Vram zabije kartę, dużo szybciej niż przy 3.5GB w 970GTX 

Tylko dla tych co liczyli, że wiecznie będą grać na Ultra. W becie diablo też był płacz bo tekturki trzeba na medium na kartach z mniejsza ilością vram. Z ciekawości u siebie też je sprawdzałem na medium i to nie te czasy gdzie kiedyś po obniżeniu jakości na medium witają nas pixele, dalej dobrze wyglądały. A jak ktoś gra na monitorku 24 czy 27 to różnice będą jeszcze mniej widoczne.

U dzieciaka na rtx 2070 w Potterze ustawiłem mix med high w 1440p z DLSS-Q i też całkiem to wyglądało i było grywalne.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluję na wszystko co jest niżej wysokich detali, już lepiej nie grać wcale niż męczyć bułę na średnich mając sprzęt, który jest mocniejszy od konsoli. :E 

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, caleb59 napisał:

Ale ma rację, tendencja spadkowa będzie się pogłębiać. Jeśli ktoś wierzył, że mu RTX 3070 starczy w nowych grach do 1440p to chyba miał zaćmienie pomroczne jasne umysłu. No chyba, że jest fanem średnich detali lub DLSS to wtedy jeszcze pociągnie.

3070 ma już 3 lata. Chyba każdy zapomina kiedy ta karta wychodziła bo dopiero od roku jest w "okolicy" MSRP :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne godziny za mną i wspaniale jest wrócić do tego świata. Lokacje naprawdę robią wrażenie, odbicia, efekty cząsteczkowe czy wolumetryczna mgła. Wszystko to w ruchu wygląda rewelacyjnie!

Zero chrashy czy innych problemów u mnie po tych godzinach.

P.S. HDR robi robotę przy oświetleniu!

burbYpb.jpgFz6zqoX.jpg

Edytowane przez Userkamil
  • Like 3
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukadd napisał:

Tylko dla tych co liczyli, że wiecznie będą grać na Ultra. W becie diablo też był płacz bo tekturki trzeba na medium na kartach z mniejsza ilością vram. Z ciekawości u siebie też je sprawdzałem na medium i to nie te czasy gdzie kiedyś po obniżeniu jakości na medium witają nas pixele, dalej dobrze wyglądały. A jak ktoś gra na monitorku 24 czy 27 to różnice będą jeszcze mniej widoczne.

U dzieciaka na rtx 2070 w Potterze ustawiłem mix med high w 1440p z DLSS-Q i też całkiem to wyglądało i było grywalne.

W becie D4 miałem wszystko na max bez tekstur jak to napisałeś, na medium, ale dlatego bo zapychało 16gb ram, zapewne z 32gb było by w miarę grywalne- chyba. 1440p bez DLSS zablokowałem sobie na 100fps i dzida, na spokojnie wyciągało ponad 120fps.
Gra wyglądała bardzo ładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lukadd

Zgadza się, tylko że jako potencialny nabywca 4090 za kupe kase oczekuje że gry będą działały na najwyższym poziomie, bez kombinowania z ustawieniami, wszystko na max przynajmniej do czasu następnej generacji kart. Jak mam zjeżdżać z ustawieniami to na cholere mi 4090?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno... Działa dobrze na 13900K i RTX 4090? :E 

439e106e9d653bb3fd0a664fa9044581.gif

W końcu dziwne by było jakby nie działało - przecież to sprzęt topowy, dajcie spokój ludzie...

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fajnie się temat rozkręcił, a mało brakowało by nie było problemów i by nie było czego czytać i komentować ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, lukadd napisał:

Tylko dla tych co liczyli, że wiecznie będą grać na Ultra.

Byłoby spoko jakby było widać w co idzie ta moc obliczeniowa i zapotrzebowanie na V/RAM. Ale większość ostatnich problematycznych pod tym względem premier wcale nie wygląda szałowo a ssie zasoby jakby tam się pod spodem druga gra odpaliła :E

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie tak dawno temu napisałbym, że może gra kopie krypto dla Naughty Dog ale, że krypto padło to raczej ta teoria już nie ma racji bytu. Pozostaje druga - emulacja PS5. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest post apokaliptyczna na rożnych poziomach w wersji PC.
Powinno przy niej być podwójne ostrzeżenia przed depresją

:E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie ja chyba to pierdzielę i nie odpalam do czasu pierwszej aktualizacji, po co mam im licznik negatywów nabijać. :E Tak zrobiłem z Wiedźminem 3 Nextgen i wyszło mi to tylko na lepsze.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Jeszcze nie tak dawno temu napisałbym, że może gra kopie krypto dla Naughty Dog ale, że krypto padło to raczej ta teoria już nie ma racji bytu. Pozostaje druga - emulacja PS5. :E 

W sumie ma sens, krypto 70% do góry od początku roku :E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty za grube tysie klękają przy gierce z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gta100 napisał:

Karty za grube tysie klękają przy gierce z PS3.

Ta, napisz jeszcze że z PS2 dla dramatyzmu. Kij z tym że PS5 nawet nie miał siły na wolumetryczną mgłę. 

Edytowane przez TheMr.
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, gta100 napisał:

Karty za grube tysie klękają przy gierce z PS3.

Wręcz przeciwnie karty za grube tysie trzymają sztywne 60fps+ w 4K na Ultra. 
Klękają to ludzie z bólem tylka, że na ziemniakach wszystkich suwaków w prawo nie mogą ustawić. ?

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsoli nie mam ale oni takich problemów chyba nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

:rotfl:

"It's better to emulate this game via RPCS3 then playing it's pc port , it can be played on 4K on a 1050Ti easily"

 

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Userkamil napisał:

Wręcz przeciwnie karty za grube tysie trzymają sztywne 60fps+ w 4K na Ultra. 
Klękają to ludzie z bólem tylka, że na ziemniakach wszystkich suwaków w prawo nie mogą ustawić. ?

Jak to jest komp ziemniak to ja jestem burak. :E

S0LkJHH.jpg

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Stjepan666 napisał:

Jak to jest komp ziemniak to ja jestem burak. :E

Zawsze mnie zastanawia jak ludzie z taką konfiguracją mają takie problemy. Na 10h gry miałem zero crachy etc. Może ma ktoś syf w kompie czy inne cuda. Nie wiem, nie wnikam. U mnie lata jak złoto.

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie "Burak" to jest ziemniak, bo teraz komp to tylko RTX 4090! bez tego nawet nie próbuj zaczynać grać, ot cała filozofia.

Edytowane przez Reddzik
  • Haha 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...