Skocz do zawartości
Jaycob

The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ukończyłem grę... nocka zarwana :E

Gra ktoś w grę+ ? czy robi dodatkowe rozdziały ?

tlou-i-2023-04-01-03-24-17-944.jpg tlou-i-2023-04-01-03-24-32-558.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagraj w dodatek Left Behind. Ja ogrywałem podstawkę i dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Myślicie, że wyjdzie i TLOU2 na PC?
Bo już 1ka wydaje się być genialna. 

Dwójka jest jaka jest. Jednemu siadzie innemu nie. Niby gra się super i w ogóle, ale no 1 raczej nie przebija. Jest większa, dłuższą i tak dalej ale no jakoś tak nie wiem. Niby babochłopem grało się spoko, ale mi to średnio pasowało do całości. Ale co kto lubi :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł do mnie wujek zza granicy i przywiózł grę, ładowanie shaderow na kompie z sygny 15 minut ani jednego crasha, So far So good ?

Procek po OC na 5 GHz i karta na UV 935 mv. 

Edytowane przez MrKetiw
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MrKetiw napisał:

Wpadł do mnie wujek zza granicy i przywiózł grę

To teraz tak sie mowi na torrenty?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kadajo napisał:

Lepiej nie. Bo 2 niszczy to wszytko co zbudowała 1, nie chcesz tego zobaczyć uwierz mi. ;)

Eee tam, 2ka jest genialna. Fakt ze zmienia "koncepcje" fabuly i nie jest to juz to co w 1.

Za to pokazuje konflikt innaczej niz wiekszosc gier gdzie zazwyczaj mamy dobra i zla strone. Mi przedstawiona perspektywa strasznie przypadla do gustu. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dżony Bi napisał:

To teraz tak sie mowi na torrenty?

W sumie - nie głupie :D 

 

Dobrze, ze będzie fix na myszkę bo nie da się grać na k+m. 
Aczkolwiek pad od ps5 działa bardzo fajnie ze wszystkimi funkcjami jak na konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Aruuus napisał:

W sumie - nie głupie :D 

Musze wujka zaproscic na weekend, bo widze ze ma juz gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, kadajo napisał:

Lepiej nie. Bo 2 niszczy to wszytko co zbudowała 1, nie chcesz tego zobaczyć uwierz mi. ;)

Jeśliby patrzeć na opinie gimnazjalistów, którym się kredki wysypały z tornistra i wymazały ocenę gry na czerwono to pewnie można przyjąć taki tok myślenia. Dwójka ma swoje problemy, choć jej największy zarzut to fakt, że nie wytrzymuje porównania z pierwowzorem i momentami ucieka się do wyjątkowo tanich sztuczek aby wywołać w graczu poczucie winy. Poza tym to świetne singlowe doświadczenie, stojące w kwestii narracji o kilka klas wyżej niż zdecydowana większość gier AAA. Gra ma swoje problemy ale wciąż stanowi ponadprzeciętne doświadczenie, zwłaszcza w erze miałkich i bylejakich do porzygu sandboxów.

  • Like 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie przemawia to co chcieli ukazać w dwójce, to już nie jest ta sama gra, . Może w końcu zagram w tlou2, bo nie grałem-nie skończyłem, ale sporo wiem o grze i to mnie odrzuca, i nie przekonuje, że tak jest lepiej, że jakieś "doświadczenie", jak pograłem w tlou2 kilka godzin to raczej grałem z zażenowaniem, pal licho początek, ale końcówka, albo granie Abby i ta walka z, panie kto to wymyślił. Po świetnej jedynce, dwójka wszystko niszczy, ale wiadomo, że gameplayowo jest kozak tak jak jedynka(moim zdaniem ofc).

Przypomnijcie mi jak się daje spoilery. Usunąłem, bo jeszcze ktoś mnie posądzi o jakieś cuda nie widy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś szukałem ze wcześniejszych stron i:

W dniu 3.09.2022 o 13:10, caleb59 napisał:

Tam dobrze beta testujcie za te 350zł żeby później #pcmasterrace dostało jak najlepszy port. :E 

:E


 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Dżony Bi napisał:

To teraz tak sie mowi na torrenty?

Nie no na pendrive mi przywiózł ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądziłem, że chodzi o wujka Pablo z Argentyny albo Hakana z Turcji :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Sheenek napisał:

Eee tam, 2ka jest genialna. Fakt ze zmienia "koncepcje" fabuly i nie jest to juz to co w 1.

Za to pokazuje konflikt innaczej niz wiekszosc gier gdzie zazwyczaj mamy dobra i zla strone. Mi przedstawiona perspektywa strasznie przypadla do gustu. 

Dla mnie "dwójka" jest pod każdym względem lepsza.  
Historia ciekawsza i bardziej złożona (nie da się tak przewidzieć co się wydarzy) i relację między bohaterami są głębsze. A zmiana stron jest świetna, nie wiesz do końca komu masz kibicować... Gameplay bez dyskusyjnie wyżej stoi, także przez bardziej ciekawszy level poziomów jak i ai przeciwników. Graficznie w niektórych miejscach czy animacjach także wygląda lepiej. 
 

  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z kolei obie gry podobają się tak samo, obie uważam za rewelacyjne tytuły i chętnie do nich wracam. 

Jedynkę ograłem 5x (2x na ps3, remaster na ps4, remake na ps5 i teraz na PC), dwójkę 2x i w tym roku jak będzie sezon ogórkowy to pewnie wleci 3 raz :D 

Edytowane przez lamparcicho
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Jaycob napisał:

Dla mnie "dwójka" jest pod każdym względem lepsza.  
Historia ciekawsza i bardziej złożona (nie da się tak przewidzieć co się wydarzy) i relację między bohaterami są głębsze. A zmiana stron jest świetna, nie wiesz do końca komu masz kibicować... Gameplay bez dyskusyjnie wyżej stoi, także przez bardziej ciekawszy level poziomów jak i ai przeciwników. Graficznie w niektórych miejscach czy animacjach także wygląda lepiej. 
 

AI przeciwników i dopracowanie animacji czy szczegółów do arcymistrzostwo, żadna gra się do tego nawet nie zbliżyła mimo że TLoU2 ma już swoje lata. Ale historia mimo, że dużo bardziej złożona moim zdaniem wcale nie jest lepsza ani relacji bohaterów. W prostocie siła co udowadnia jedynka tak samo jak i God of War 2018 vs Ragnarok. Chociaż to może i moja osobista preferencja ale taka prosta (w założeniach) choć trudna (w kwestii emocji i przeżyć) niezwykle szczera relacja ojca i córki (powiedzmy), ojca i syna przemawia zdecydowanie bardziej. Mimo że nie jestem rodzicem i taka relacja jest mi obca. Wydaje mi się, że prosta ale dosadna historia przemawia zdecydowanie bardziej niż na siłę skomplikowana.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi przeszkadza w tej grze tragicznie wyglądające niebo? Rozmazana bitmapa. Wygląda to komicznie na tle całej reszty... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za mało pamięci na lepszą teksture :E

22 minuty temu, bleidd napisał:

AI przeciwników i dopracowanie animacji czy szczegółów do arcymistrzostwo, żadna gra się do tego nawet nie zbliżyła mimo że TLoU2 ma już swoje lata. Ale historia mimo, że dużo bardziej złożona moim zdaniem wcale nie jest lepsza ani relacji bohaterów. W prostocie siła co udowadnia jedynka tak samo jak i God of War 2018 vs Ragnarok. Chociaż to może i moja osobista preferencja ale taka prosta (w założeniach) choć trudna (w kwestii emocji i przeżyć) niezwykle szczera relacja ojca i córki (powiedzmy), ojca i syna przemawia zdecydowanie bardziej. Mimo że nie jestem rodzicem i taka relacja jest mi obca. Wydaje mi się, że prosta ale dosadna historia przemawia zdecydowanie bardziej niż na siłę skomplikowana.

2 jako sam GP jest faktycznie lepsza, problem w tym ze TLOU to była historia i postacie, Wszytko to 2 zostało położone, zagrane tanim i beznadziejnie słabym scenariuszem, ja bylem w szoku ze tworzyła to ta sama ekipa, no ale jak wyszło kto tak naprawdę tam na sile wcisną cały ten syf i zniszczył ta serie to przynajmniej wiadomo komu za to podziękować. Jeśli się to komuś podobało, spoko dla mnie to tanie badziewie gdzie widać wyraźnie ze nie miał pomysłu na druga część wiec poszedł po bandzie z tanimi zagrywkami kosztem tego co stworzyli w 1. Totalne dno i nikomu nie polecam grania w to jeśli 1 z perspektywy historii zrobiła na nim pozytywne wrażenie.

  • Like 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, bleidd napisał:

Wydaje mi się, że prosta ale dosadna historia przemawia zdecydowanie bardziej niż na siłę skomplikowana.

Pewnie ze w prostocie jest sila, obie gry sa swietne i wiadomo ze jeden bedzie wolal 1 a inny 2ke. Mysle ze za obydwiema stronami stoi mnostwo argumentow.

Osobiscie nie okreslil bym 2ki jako "na sile skomplikowana", jest w pewnien sposob prosta z zalozenia, poprostu pokazuje ze w kazdym konflikcie sa 2 strony i jak to w zyciu, zadna ze stron nie czuje sie ta zla.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No aż mi się ciśnie żeby to czegoś porównać ale nie chce tu wywoływać gównoburzy. Tak są dwie strony ale tylko jedna ma zryty łeb i próbuje sobie to jakoś tam usprawiedliwiać ze to co robi jest ok. Taaaa.... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kadajo napisał:

No aż mi się ciśnie żeby to czegoś porównać ale nie chce tu wywoływać gównoburzy. Tak są dwie strony ale tylko jedna ma zryty łeb i próbuje sobie to jakoś tam usprawiedliwiać ze to co robi jest ok. Taaaa.... ;) 

Niech każdy sam zagra i sam oceni, ile ludzi tyle opinii ?

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TWiSM 

Ross Geller Dont Do It GIF by Friends - Find & Share on GIPHY

;)

Oczyeiscie że tak, ja wyrazem tylko swoja opinię, o ezu jaka trama jak se to wszystko przypominam. ;)
W 3 grać już nie mam zamiaru, to pewne ;) Ogólnie po tej grze, ND a konkretnie ten świr który nimi rządzi stracił u mnie wszystkie punkty.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, kadajo napisał:

@TWiSM 

Ross Geller Dont Do It GIF by Friends - Find & Share on GIPHY

;)

Oczyeiscie że tak, ja wyrazem tylko swoja opinię, o ezu jaka trama jak se to wszystko przypominam. ;)
W 3 grać już nie mam zamiaru, to pewne ;) Ogólnie po tej grze, ND a konkretnie ten świr który nimi rządzi stracił u mnie wszystkie punkty.

ojjj taaa... tez sobie przypomne ten sh*tstorm na GoLu czy na FB, jedni pisza ze totalny sciek, inni ze arcydzielo aczkolwiek jesli w ogole wyjdzie 3 czesc to mysle ze warto dac jej szanse :D ale na to to jeszcze poczekamy z pare lat

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien ze z perspektywy GP będzie swietna ale jako historia...:

PTSD Chihuahua | Know Your Meme

:E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...