Skocz do zawartości
Jaycob

The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba, że kogoś gra nie interesuje, bo to nie ten typ rozrywki i jedynie chce sobie obejrzeć film. Ale jak łączyć jedno z drugim to najpierw gra potem serial.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, widzę potencjalnego klienta, no cóż... 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego ten temat ma dopisek PS5? Przecież w dziale PS5 znajduje się stosowy temat, wersji na PC jeszcze nie zapowiedziano więc co tu kogo obchodzi jak działa wersja na konsole, cytując klasyka...

#nikogo

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Bo tam nikt nie pisze :) 

#popularna konsola

Szkoda FFVII Rebirth, podyskutuje o niej całe 10 osób, kij w tyłek Sony, 2024r. a Ci nadal bawią się w te swoje ex'y.  

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eh, te problemy gracza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam nie mam problemu, szkoda tylko że Sony utrudnia graczom dostęp do gier i tyle. 

Czasy się zmieniają, bitwy PS1/PS2 vs. XBOX/X360 już dawno się skończyły, ex'y powinni odejść do lamusa, modele sprzedaży już dawno się zmieniły, a Sony nadal stoi w miejscu. 

• Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Temat rzeka. Tak samo stara się zniszczyć rynek PC Epic ze swoimi odpałami na wyłączność. Ostatnio się i tak uspokoili ale taki Alan Wake 2 to dalej wielki znak zapytania i nie wiadomo czy na stałe na Epicu czy czasowo, po akcji z Metro Exodus obrzydzili mi swój wizerunek na wieki wieków amęt. Czekam tylko aż jakiś dureń z korpo zacznie przepychać abonamenty jako jedyną słuszną drogę dla graczy bo oficjalna dystrybucja cyfrowa nagle zrobi się "nieopłacalna".

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Element Wojny napisał:

Ja tam nie mam problemu, szkoda tylko że Sony utrudnia graczom dostęp do gier i tyle. 

Czasy się zmieniają, bitwy PS1/PS2 vs. XBOX/X360 już dawno się skończyły, ex'y powinni odejść do lamusa, modele sprzedaży już dawno się zmieniły, a Sony nadal stoi w miejscu. 

Capture-decran-2023-12-20-a-14-21-29.jpg

Tymczasem w rzeczywistości - dwie konsole z tradycyjnym modelem sprzedaży czyli PS5 i Switch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Porównywać pełnoprawną konsolę z 2020r. z handheldową z 2017r. czy z konsolą MS, która od czasów 360 nie potrafi wrócić na właściwe tory ?

Ehm. To chyba logiczne, że nowe będzie sprzedawać się lepiej niż stare, szczególnie gdy stare technologicznie już nie domaga. Ale skoro lubisz takie tabelki, to poczekaj aż wyjdzie Switch 2. Porównamy ze sprzedażą PS5 w okresie 2024-26. :)

17 minut temu, caleb59 napisał:

Temat rzeka. Tak samo stara się zniszczyć rynek PC Epic ze swoimi odpałami na wyłączność. Ostatnio się i tak uspokoili ale taki Alan Wake 2 to dalej wielki znak zapytania i nie wiadomo czy na stałe na Epicu czy czasowo, po akcji z Metro Exodus obrzydzili mi swój wizerunek na wieki wieków amęt. Czekam tylko aż jakiś dureń z korpo zacznie przepychać abonamenty jako jedyną słuszną drogę dla graczy bo oficjalna dystrybucja cyfrowa nagle zrobi się "nieopłacalna".

Zgadzam się, ale jest to wyłączność tylko w odniesieniu do danego sklepu/sprzedawcy, a nie samej platformy. Gra została wydana tego samego dnia na wszystkie platformy, masz możliwość wyboru. W przypadku takiego FFVII tego wyboru nie masz, bo gra jest wydana tylko na jedną platformę, a to czy masz dostęp go GOGa, Steama czy EPIC nic nie zmienia, i tak nie możesz pograć. Słabe wyniki sprzedaży FF XVI pokazują, że może już nadszedł czas na zmiany. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 godzinę temu, caleb59 napisał:

Czekam tylko aż jakiś dureń z korpo zacznie przepychać abonamenty jako jedyną słuszną drogę dla graczy bo oficjalna dystrybucja cyfrowa nagle zrobi się "nieopłacalna".

Przecież już mówi się w branży "że gracze muszą przywyknąć do tego, że gry nie dostają na zawsze i własność". :(

https://www.gry-online.pl/newsroom/przyzwyczajenie-graczy-do-nieposiadania-gier-na-wlasnosc-to-jeden/z727eed

Znowu jakiś grzbiet wie lepiej, co jest dla mnie bardziej komfortowe. :(

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 godziny temu, caleb59 napisał:

Dlaczego ten temat ma dopisek PS5? Przecież w dziale PS5 znajduje się stosowy temat, wersji na PC jeszcze nie zapowiedziano więc co tu kogo obchodzi jak działa wersja na konsole, cytując klasyka...

2 godziny temu, Element Wojny napisał:

Bo tam nikt nie pisze :) 

Bo to jest temat o Part I....a nie Part 2........ ;) :D

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szach mat milordzie, rzeczywiście Part 1. :E Mieszają, mieszają i piszą o dwójce a potem cyrk.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nowe posty w temacie o remake'u TLoU, a tu jak to EPIC niszczy branżę i słaba sprzedaż FF XVI 😄 Panowie, w tym temacie to

#nikogo

Edytowane przez Necronom
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

A mnie tak. I żadna większa czcionka tego nie zmieni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kto nie grał, to lepiej omijać jak ognia, SPOILERY! :E  Bo zobaczycie jedną czy drugą scenę i macie po zabawie.

Edytowane przez Reddzik
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Omijam wszystkie materiały  związane z Tlou2. Od jedynki odbiłem się mocno na ps5. Wróciłem na PC jak za ps5 kupiłem rtx3090 no i grę przeszedłem. Mimo dużej liniowości ( chociaż potrzebowałem trochę tego bo kilku grach otwartych ) gra super. Ogarnęli trochę poziom trudności i gra zaczęła w końcu wyglądać i działać a nie jedno lub drugie. Mocno czekam na part 2 - zdecydowanie kupię. 

Edytowane przez Aruuus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na samym końcu filmu powiedział o tym, że ma koncept odnośnie 3 części, ale nie ma jeszcze historii.

Cytat

"I don't have a story, but I do have that concept, that, to me, is as exciting as [Part I], as exciting as [Part II], is its own thing, yet has this through-line for all 3. So it does feel like there's probably one more chapter to this story."

• Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja obejrzałem spoilery z dwójki i ... i dobrze. Bo przynajmniej już wiem, że nie mam zamiaru grać w tę część, zaoszczędzi mi to niepotrzebnego czekania i późniejszego rozczarowania ;)

• Haha 2
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech ten Cuckman już zostawi tę serię w spokoju, po pogrzebie jaki urządził dwójką.. Tlou1 to mój ścisły top gier ever, dwójka pomijając fenomenalną grafikę, animacje i klimat do dzisiaj powoduje ból zębów. 

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi