Skocz do zawartości
Jaycob

The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy za kupno po raz trzeci też wpadnie osiągnięcie. :E

  • Haha 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Jaycob napisał:

Ciekawe czy za kupno po raz trzeci też wpadnie osiągnięcie. :E

Poroze jelenia?

  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fani? Chyba fanatycy.  Wygląda imo prawidłowo. W ruchu to lepiej wygląda:
 

Świetna mimika twarzy!

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy byliby zadowoleni chyba tylko jakby ten Remake wyglądał identycznie jak oryginał bo jak widzę potrafią się przysrać o absolutnie każdą minimalną zmianę.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A PCtowcy patrzą z boku i robią tak...

tom-and-jerry-laughing-at-you.gif

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minuty temu, caleb59 napisał:

A PCtowcy patrzą z boku i robią tak...

tom-and-jerry-laughing-at-you.gif

A mimo to czekają nawywalonym jezorem żeby w to zagrać.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jestem już stary i zaczynam szukać nostalgii w grach albo po prostu rynek się zmienia i nowsze tytuły są co raz mniej dla mnie. Tak na prawdę najbardziej oczekiwane gry, to remake The last of us oraz next gen Wiedźmina z nowych tytułów oczekuje jednie God of War, ewentualnie Hogwart Legacly   poza tym  od 2 lat czyli Cyberpunka  dla mnie cisza i nie kupiłem żadnej gry 2021 oraz 2022 za to kupię remake gry która już mam ale co poradzę ze da mi wiecej radości niż nowa gra? Jestem ciekaw czy ktoś ma podobnie 

Edytowane przez jakbaj
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, brainq napisał:

A mimo to czekają nawywalonym jezorem żeby w to zagrać.

Dokładnie to miałem na myśli - śmiać mi się chce z konsolowców czepiających się o tak błahe sprawy. Osobiście nie mogę się doczekać i ogram z wywalonym jęzorem. :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, jakbaj napisał:

Może jestem już stary i zaczynam szukać nostalgii w grach albo po prostu rynek się zmienia i nowsze tytuły są co raz mniej dla mnie. Tak na prawdę najbardziej oczekiwane gry, to remake The last of us oraz next gen Wiedźmina z nowych tytułów oczekuje jednie God of War, ewentualnie Hogwart Legacly   poza tym  od 2 lat czyli Cyberpunka  dla mnie cisza i nie kupiłem żadnej gry 2021 oraz 2022 za to kupię remake gry która już mam ale co poradzę ze da mi wiecej radości niż nowa gra? Jestem ciekaw czy ktoś ma podobnie 

Ja tak mam. Wolę wrócić do świetnych starszych gier i bawię się z nimi lepiej niż przy nowych grach. Dlatego do TLoU 1 wrócę i wiem, że pochłonie mnie na długie wieczory, no ale nie za 339 zł :E  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, caleb59 napisał:

Dokładnie to miałem na myśli - śmiać mi się chce z konsolowców czepiających się o tak błahe sprawy. Osobiście nie mogę się doczekać i ogram z wywalonym jęzorem. :E 

Będziesz się śmiać 2 września jak oni będą grać kolejny raz w kolejnego Remastera/Remake a Ty dalej będziesz oblizywać się smakiem oglądając kolejne materiały z PS5 na YouTube i czekać nie wiadomo ile na port PC tak jak z Uncharted: Legacy of Thieves Collection ?. A jeszcze lepiej jak w temacie ludzie będą dyskutować o grze ogrywając ją a Ty ze smuteczkiem zaczniesz ich ganiać żeby nie walili spoilerami bo dla nich fabuła nie będzie już żadnym zaskoczeniem a dla Ciebie pewnie tak :E

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos juz kiedy pojawi sie na Steam? Co prawda gre posiadam zarowno na PS3 jak i PS4 ale rowniez chce jak najszybciej odblokowac trofeum "Poroze Jelenia". :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oho, urażona konsolowa duma @azgana kontratakuje. :E 

Stary, jak ja wytrzymałem od czasów PS3 do teraz to wytrzymam i do premiery na PC, nie musisz się tu specjalnie pocić by coś udowodnić. Gry nie znam w ogóle poza ogólnym zarysem mechaniki rozgrywki i dwoma postaciami głównymi ale cała reszta będzie odkrywana stopniowo.

Teoretycznie możesz mieć rację co do premiery portu PC ale w przypadku tej konkretnie gry przynajmniej padło stwierdzenie "soon after PS5 release" czego w przypadku Uncharted 4 nie było więc póki co wierzę developerom.

Tak czy siak - mnie się nie pali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, azgan napisał:

Będziesz się śmiać 2 września jak oni będą grać kolejny raz w kolejnego Remastera/Remake a Ty dalej będziesz oblizywać się smakiem oglądając kolejne materiały z PS5 na YouTube i czekać nie wiadomo ile na port PC tak jak z Uncharted: Legacy of Thieves Collection ?. A jeszcze lepiej jak w temacie ludzie będą dyskutować o grze ogrywając ją a Ty ze smuteczkiem zaczniesz ich ganiać żeby nie walili spoilerami bo dla nich fabuła nie będzie już żadnym zaskoczeniem a dla Ciebie pewnie tak :E

hashi 2 next gen edyszyn ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Stary, jak ja wytrzymałem od czasów PS3 do teraz to wytrzymam i do premiery na PC

Oryginalna wersja na PS3 ma swoj unikalny i niepowtarzalny klimat. Czasem do niej wracam :) Nawet w 2022 polecam ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, caleb59 napisał:

Oho, urażona konsolowa duma @azgana kontratakuje. :E 

Stary, jak ja wytrzymałem od czasów PS3 do teraz to wytrzymam i do premiery na PC, nie musisz się tu specjalnie pocić by coś udowodnić. Gry nie znam w ogóle poza ogólnym zarysem mechaniki rozgrywki i dwoma postaciami głównymi ale cała reszta będzie odkrywana stopniowo.

Teoretycznie możesz mieć rację co do premiery portu PC ale w przypadku tej konkretnie gry przynajmniej padło stwierdzenie "soon after PS5 release" czego w przypadku Uncharted 4 nie było więc póki co wierzę developerom.

Tak czy siak - mnie się nie pali.

Azgan myśli, ze jak ktoś kto ma PC nigdy nie grał w takiego exa oraz nie kupił dla niego konsoli to żyje z wielkim bólem ? 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, azgan napisał:

Będziesz się śmiać 2 września jak oni będą grać kolejny raz w kolejnego Remastera/Remake a Ty dalej będziesz oblizywać się smakiem oglądając kolejne materiały z PS5 na YouTube i czekać nie wiadomo ile na port PC tak jak z Uncharted: Legacy of Thieves Collection ?. A jeszcze lepiej jak w temacie ludzie będą dyskutować o grze ogrywając ją a Ty ze smuteczkiem zaczniesz ich ganiać żeby nie walili spoilerami bo dla nich fabuła nie będzie już żadnym zaskoczeniem a dla Ciebie pewnie tak :E

Jak ją ogra 2 miesiące później to będzie to dokładnie ta sama gra, nic nie straci :P To nie jest konkurs kto pierwszy zagra, przejdzie i będzie miał odhaczone.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Phoenixsuple napisał:

Azgan myśli, ze jak ktoś kto ma PC nigdy nie grał w takiego exa oraz nie kupił dla niego konsoli to żyje z wielkim bólem ? 

Spoko można tak jak Ty latać i po 3 razy kupować te same konsole zastrzegając sobie że jak będą gry to pewnie znowu kupisz 

W dniu 3.09.2021 o 13:59, Phoenixsuple napisał:

Ja z racji, ze niektore single mam ochote ogrywac na Oledziku to zamowielm sobie juz trzeciego XSX :rotfl: Tym razem w wersji Limitowanej Halo :D Na swieta ogra sie kilka tyt ;)

 

W dniu 7.08.2022 o 11:35, Phoenixsuple napisał:

Zgodze sie z toba ale pewien etap exow sony sie skonczyl i karta przetargowa nie jest juz tak mocna jak byla i tez uwazam, ze na ta chwile PS5 ma dla mnie wiecej gier do zaoferowania. W glowi scislosci PS5 juz dawno sprzedsalem po ograniu TLOU2 :EZapewne kupie ja drugi raz jak sie cos pojawi dobrego z exow :D Obecne exy to i tak wiekszosc crossgenow robiona zanim PS5 mialo jeszcze swoja premiere.

Jak tam The Last of Us Part II na PS5? Ano tak ?

W dniu 24.05.2022 o 14:13, Phoenixsuple napisał:

Dokladnie, wszystko bedzie wytlumaczone :DGra wciagnela mnie jak bagno i jak dla mnie jedna z najlepszych gier singlowych w jakie gralem. Wykonanie, dialogi, scenki, animacje, moglbym wymienic bez konca to po prostu mistrzostwo. Nie moge sie doczekac peirwszej czesci tego Remake o ile to prawda. W sumie nie wiem skad byl taki szuk wokol premiery tej gra ? 

PS>

Już w temacie z Uncharted widać jak wygląda to spokojne czekanie i nie wcale nie korci żeby ograć szybciej na PS5 :E

W dniu 14.08.2022 o 15:25, Jaycob napisał:

Przeciągają z tym portem za długo to już ograłem na konsoli. Zresztą patrząc wstecz na pozostałe porty prawdopodobnie nic bym nie stracił - nie sądzę, aby znacząco lepiej wyglądało od wersji PS5.

 

W dniu 19.08.2022 o 16:31, Phoenixsuple napisał:

Film ma byc ponoc w VOD wiec pewnie na premiera dadza ;)

Jak w The Last of Us Part I Remake będzie podobnie co w Uncharted i też wyjdzie razem z serialem to można szykować się na początek 2023r a Trailer serialu też oflagowany jest "Coming Soon".

A o Ghost of Tsushima to co chwilę czytam na forum pytania kiedy wyjdzie na PC i znam takich co kupili ponownie PS5 żeby zagrać tylko w ten jeden tytuł 

W dniu 10.08.2022 o 20:07, Fenrir_14 napisał:

Kurde naszło mnie teraz na DLC strasznie, na YT wleciał mi kontent z dodatku w sugerowanych więc obejrzałem lol. Chyba poniosło mnie trochę ze sprzedażą Plejki bo na PC-ta pewnie tytuł wyjdzie nie wcześniej niż za rok :/

 

W dniu 11.08.2022 o 15:04, Fenrir_14 napisał:

Ok, kupiłem PS5 drugi raz poprostu. Będzie akurat na Ragnarok'a :) A w tym czasie ogram sobie GOT jeszcze raz, tym razem Director's Cut. Film obejrzę z przyjemnością, zresztą ja wszystko z samurajami łykam jak pelikan haha.

Ile mogę wołać za kod do Horizon Forbidden West, zwykły klucz? 

 

W dniu 12.08.2022 o 13:06, Fenrir_14 napisał:

Kupiłem przedwczoraj w PL, zestaw z dwoma padami i tym kluczem. W niedzielę ziomek mi przywiezie :)

Naszło mnie na GOT znowu a do tego chwila moment i nowy stary Kratos wjeżdza, więc stwierdziłem że jak to w życiu bywa - lepiej być gotowym ?

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty jakąś teczkę prowadzisz na każdego użytkownika? Serio podziwiam, że chce Ci się dokopywać do jakichś cytatów z różnych okresów pasujących pod Twoje teorie ale tak patrząc na to wszystko z boku to zaczynasz z tym przeginać, popadasz w jakąś paranoję.

Każdy ogra grę w swoim czasie, w moim wypadku dochodzi też kwestia ceny bo jak jeszcze 250zł zaakceptuję z przymrużonymi oczami tak wydatek ponad 300zł będzie dla mnie przegięciem i wcale nie patrzę na to pod kątem tego jak Ty - czy ktoś grał czy nie - to jest po prostu liniowa gierka fabularna na jeden raz i później nie ma po co już do niej wracać, tak samo jak np. God of War.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, caleb59 napisał:

Każdy ogra grę w swoim czasie, w moim wypadku dochodzi też kwestia ceny bo jak jeszcze 250zł zaakceptuję z przymrużonymi oczami tak wydatek ponad 300zł będzie dla mnie przegięciem i wcale nie patrzę na to pod kątem tego jak Ty - czy ktoś grał czy nie [...]

HZD na premiere PC kosztowal 169zl, God of War 219, a Spider-Man juz 259... Maja rozmach sku*****y. :E 

9 minut temu, caleb59 napisał:

[...] to jest po prostu liniowa gierka fabularna na jeden raz i później nie ma po co już do niej wracać, tak samo jak np. God of War.

To grales w koncu czy nie? ;) Osadzasz bardzo autorytarnie. A Wiesiek 3 Ci sie fabularnie podobal? Fakt - niezly, ale do TLoU nie dorasta do piet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, caleb59 napisał:

Ty jakąś teczkę prowadzisz na każdego użytkownika? Serio podziwiam, że chce Ci się dokopywać do jakichś cytatów z różnych okresów pasujących pod Twoje teorie ale tak patrząc na to wszystko z boku to zaczynasz z tym przeginać, popadasz w jakąś paranoję.

Każdy ogra grę w swoim czasie, w moim wypadku dochodzi też kwestia ceny bo jak jeszcze 250zł zaakceptuję z przymrużonymi oczami tak wydatek ponad 300zł będzie dla mnie przegięciem i wcale nie patrzę na to pod kątem tego jak Ty - czy ktoś grał czy nie - to jest po prostu liniowa gierka fabularna na jeden raz i później nie ma po co już do niej wracać, tak samo jak np. God of War.

Przeglądam to forum praktycznie dzień w dzień i mam dobrą pamięć więc nie muszę się wysilać żeby odszukać tego typu posty.

A z tymi grami na raz to jest tak jak w temacie z God of War że Ci co grali już kiedyś na PS4 albo nawet i PS5 a kupili później jeszcze raz na PC takie to jest granie i nie wracanie do takich tytułów.

Daleko nie szukając bo już na pierwszej stronie tematu z God of War jeden z pierwszych postów 

W dniu 20.10.2021 o 17:20, brainq napisał:

yeah znów przejde ponownie :D i po wyplacie kupie .

Takie to są gry na raz i tak się do nich nigdy nie wraca ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jednak nie nazywałbym składek (ZUS, NFZ) podatkami. Można mówić o kosztach pracy, ale jednak ich naliczanie czy przeznaczenie jest inne i nie mieszajmy pojęć.
    • Witam, pytanko mam, A320 Fenix, brak u mnie strzałek góra/dół przy pokrętłach mam tylko łapkę, tak ma być czy coś nie tak jest?
    • Podpierałem się nie jakimś liptonem bo podstawowa zasada jest taka że jutjuberom nie wierzymy gdyz mówią to za co dostaną pieniądze tylko: a: informacjom z paru źródeł że z zasady matx mają gorsze sekcje zasilania niezależnie od marki (więc jedynym argumentem za kupnem plyty matx jest ilość miejsca w obudowie, domu) b: wiedzy sprzed lat o czym już pisałem. Zawsze na początku jakiejś podstawki ludzie polecają asrocki bo są tanie, później polecajki zmieniają się na normalne płyty w stylu msi gigabyte czy Asus. Może moje uprzedzenie jest błędne ale ASRock kojarzy mi się z takimi płytami ECS (ciekawe czy ktoś pamięta to barachło) które byky dobre bo były tanie i na tym się ich wspaniałość kończyła. 2-3 lata i kondensatory sie wylewały, zaczynały się restartu i bsody z dupy.  Oczywiscie nie jestem super znawca i fachowcem dlatego nie idę w zaparte że ASRock to barachło, natomiast twierdzę że 350zl dziś to nawet nie jest pełny bak paliwa więc wydaje mi się głupotą nie dołożyć takich pieniędzy do płyty lepszej firmy. Natomiast znów, NAJWAŻNIEJSZE żeby osoby które czytają ten post nie brały jako pewnik polecajek jutjuberom, polecajek na forach tylko uzyly głowy, zebrały informacje i wybrały produkt który DLA NICH będzie najlepszy.  Ja nigdy nie kupuje najtańszych produktów bo z zasady co tanie to drogie i co tanie to kiepskie i nie uwierzę ze takie tanie płyty główne (tanie porównując do innych marek) będą takie same jakościowo.     
    • Tutaj masz listę oficjalnych sklepów i keyshop'ów. Ja kupiłem tą grę w GameBillet.
    • Masz rację. Spojrzałem na datę testu "premierowego" na jednym z portali co nie oznaczało premiery karty. Faktycznie w czasie górki krypto wiele kart było testowanych ze sporym poślizgiem na części portali. Doszła do tego siła sugestii czyli RX 6700 którego posiadam debiutował w 2022 i obligatoryjnie założyłem że RX 6600 też🥵
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...