Skocz do zawartości
Jaycob

The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kris194 napisał:

jg6o0d4rzm491.png?width=640&crop=smart&a

 

Nie widzę podobieństw emocji na tych screenach.
1 jest przestraszna / płacząca,
2 jest skwaszona / drwiąca / zła

edit: a może to ja dodaję (?) babie minusów poprzez shita, na którego sobie zapracowała (w realu i przenośni).

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Nie widzę podobieństw emocji na tych screenach.
1 jest przestraszna / płacząca,
2 jest skwaszona / drwiąca / zła

No co Ty gadasz przecież to ta sama aktorka

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu wychodzi problem, że każdy z nas inaczej odbiera emocje wynikające z mimiki twarzy. Moim zdaniem to wygląda bardziej naturalniej niż w oryginale i może wyglądać dziwnie na screenach ale w ruchu już niekoniecznie dlatego nie martwię się o takie rzeczy.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, caleb59 napisał:

No ale o jedno się boję - aby nie naparzyli się na COD MW 2 i nie przyklepali na PC ceny 350zł bo będzie niewesoło. Na PS5 ten remake jest wyceniony na 70 baksów ale gry na PS5 drogie były od początku więc liczę na stary plan wydawniczy Sony na PC, czyli obecne 250zł (to też jest chora cena bo ta gra to żadna nowość tylko podpudrowany staroć ale jeszcze do przełknięcia względem 350zł za COD MW 2).

CoD MW2 to nie pierwsza gra na PC w nowym standardzie cenowym (Forspoken https://store.steampowered.com/app/1680880/Forspoken/ itp.) a jeśli chodzi o tytuły AAA to jest więcej niż pewne że zrównają je z konsolami tak jak zrobili to w poprzedniej generacji. Kwestia tylko czasu a Sony już podwyżki raz wprowadziło na STEAM tych samych tytułów które wcześniej sprzedawali taniej. To było na zachętę żeby PCMR zasmakowali a teraz zacznie się przycinanie kasiory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie jestem w stanie zrozumieć po co ten remake...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Kris194 napisał:

Dalej nie jestem w stanie zrozumieć po co ten remake...

Będąc szczerym to nie wygląda na żaden remake, a co najwyżej remaster remastera. 

  • Like 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla 70$ od każdego zamówienia, jako alternatywny zarobek dla serialu, będzie hype będzie kasiora. Na pewno nie dam 70$, Wolę już ograć remastera, którego mam za ok 40zł :P plus był też w plusie.

Edytowane przez Reddzik
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nawet z definicji nie jest remake - czyli gra stworzona od nowa od podstaw. Przecież to są dokładnie te same sceny co w remasterze z PS4, tyle że podrasowane. 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W filmiku napisali że gra jest stworzona od podstaw, filmik kłamie :hmm: Także to jest remake.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Element Wojny napisał:

To nawet z definicji nie jest remake - czyli gra stworzona od nowa od podstaw. Przecież to są dokładnie te same sceny co w remasterze z PS4, tyle że podrasowane. 

 

Trudno się nie zgodzić.
Jak kolosalne różnice są w residentach (ogromne - to wręcz nowe gry na kanwie starych) vs tu "trzeba szukać różnic".
Co nie zmienia faktu, że nie grałem w oryginał, nie grałem w remastera, to z chęcią zagram w "remake" (w końcu!) na PC.

 

 

10 minut temu, ditmd napisał:

W filmiku napisali że gra jest stworzona od podstaw, filmik kłamie :hmm: Także to jest remake.

tygrys-z-glowa-golebia-i-cialem-golebia-

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@*** ChOpLaCz ***Co chcesz, może on nie wygląda jak tygrys, ale na pewno ma hart ducha i waleczne serce jak tygrys :pistols:Nie oceniajmy książki po okładce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, ditmd napisał:

@*** ChOpLaCz ***Co chcesz, może on nie wygląda jak tygrys, ale na pewno ma hart ducha i waleczne serce jak tygrys :pistols:Nie oceniajmy książki po okładce.

Spoko. Nie napinam się. Będę szarpał grę, jak czarny kajdany, ale jestem też obiektywny.
Ta gra nie spełnia "przesłanek" remake'a, a bliżej jej do remastera remastera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli jak rimejk to będą zmiany fabularne.

Ha, tfu.

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno, Joel będzie gejem i będzie latał w tęczowej koszulce, aż strach pomyśleć co się tam będzie odjaniepawlać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawią się jak Rockstar, w końcu mamy "nextgenowe" konsole, to wypada jakiś "nextgenowy" remaster remastera wypuścić :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mieli co robić bo pandemia, to sobie remake'a wysmażyli, jeszcze z rękawa wyciągną remaster TLoU 2 na PS5 i PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ditmd napisał:

Nie mieli co robić bo pandemia, to sobie remake'a wysmażyli, jeszcze z rękawa wyciągną remaster TLoU 2 na PS5 i PC.

Mi pasi. Jeszcze tushime w pakiecie niech dadzą i cacy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko brakuje żeby  pojutrze Phil czy raczej Todd zapowiedział Skyrima Next-Gen only XSX exlusive  i normalnie wszyscy padają z wrażenia :E  

trochę się boje o wycenę na PC - bo wiadomo Sony baardzo potrzebuje $$$ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastaw się od razu że nie będzie tanio, podstawka na PS5 kosztuje 69.99$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat czekania i się doczekałem. :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ditmd napisał:

Nastaw się od razu że nie będzie tanio, podstawka na PS5 kosztuje 69.99$.

Za taką cenę to powinn dwójkę dorzucić.

No nic ciekawe ile na steam wyskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ditmd napisał:

Na pewno, Joel będzie gejem i będzie latał w tęczowej koszulce, aż strach pomyśleć co się tam będzie odjaniepawlać.

No w 2 zrobili z niego pipę i debila więc...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, frog67 napisał:

Za taką cenę to powinn dwójkę dorzucić.

No nic ciekawe ile na steam wyskoczy.

To już na PS6, ale wcześniej wyjdzie remaster na PS5. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Kris194 napisał:

Dalej nie jestem w stanie zrozumieć po co ten remake...

 

8 godzin temu, Element Wojny napisał:

Będąc szczerym to nie wygląda na żaden remake, a co najwyżej remaster remastera. 

Ciężko się z tym nie zgodzić 

Remake dla osób które ograły już Remastera w 4K i 60k/s za 50 zł na PS4PRO lub za darmo na PS5 w kolekcji Plusa nie za bardzo mają po co to ogrywać kolejny raz i jeszcze płacić za to 70$. Inna kwestia to Remake na PC dla osób które nigdy w to nie grały i nie mają konsoli - w takim przypadku warto się zastanowić. Pytanie teraz co z Part II bo na PS5 jest już od dawna w 1440p i 60fps na tym samym silniku i na PC powinni wydać dwójkę w tym samym czasie co pierwszą część żeby fabuła była ładnie domknięta. Może czeka nas teraz Remaster Part II i ND planuje wydać go razem z wersją na PC również na PS5 w późniejszym czasie ??

PS>

Ja tam chętnie sobie odświeżę Part I w nowym sosie mimo że już dawno Remastera ograłem razem z Part II.

CYTAT:

"Remake gry Naughty Dog trafił już na PlayStation Store, gdzie można składać zamówienia przedpremierowe – pozycja PlayStation Studios, która nie będzie zawierać trybu PVP (podstawka + dodatek single-player), została wyceniona na 339 zł. Co więcej, w sklepie pojawiło się wydanie Cyfrowa Edycja Deluxe (389 zł)"

Edytowane przez azgan
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Scisorhands napisał:

Ale twarz ellie to akurat schrzanili. Nie wiem czy zwróciliście na to uwagę, ale w remakeu jej gęba jest przez cały czas jakaś taka złośliwa, skrzywiona... No i w 1 części joel wyglądał na 37-40 lat a teraz mam wrażenie że patrzę na jakiegoś styranego życiem 50-55 latka... Właściwie niewiele się on różni od siwiejącego już joela z dwójki [:|]

 

Moim zdaniem nie schrzanili, zabieg taki, aby nie było dużych różnic między part II. Wygląda to o wiele lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...