Skocz do zawartości
Jaycob

The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

Sony bieze przykład z Rockstar, remaster, "remake", co będzie kolejne, enhanced edition? ? I jeszcze ta cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak slysze ze robia kolejny kolejny remaster i remake to mnie na wymioty bierze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Ja tam chętnie sobie odświeżę Part I w nowym sosie mimo że już dawno Remastera ograłem razem z Part II.

Ja tak samo, ale grałem tylko na PS3, w remastered nie, więc ledwo pamiętam tą część.

I

 

fajnie będzie móc zabić ponownie ojca Abby

:E

Ofc kupię na PS5, przejdę, sprzedam. :szczerbaty: 70 baksów na PC? No way! :E

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Ja tam chętnie sobie odświeżę Part I w nowym sosie mimo że już dawno Remastera ograłem razem z Part II.

Ja tak samo, zastanowię się tylko czy kupić na PS5 czy jednak na PC. Ograłem remaster na PS4 pro, miałem w planach ponownie przejście obu części na koniec roku, to akurat ogram pierwszą w nowej oprawie graficznej ;)

Co do ceny natomiast to chyba każdy się tego spodziewał, że nie będzie to aktualizacja za 10$...$ony rzadko robi takie promocje :)

1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Podmienili czarnego. :E

Eee, rasiści! No tak, żeby przypadkiem nikt nie pomyślał, że to tylko "czarni" krzywdzą :D

Edytowane przez Pavel87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Pavel87 napisał:

Co do ceny natomiast to chyba każdy się tego spodziewał, że nie będzie to aktualizacja za 10$...$ony rzadko robi takie promocje

Jasne, ale 70$ za kilku letnią grę bazującą już na gotowych assetach (z part II) to rżnięcie graczy. :E Po raz trzeci Sony próbuje wcisnąć to samo.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

339zł :rotfl: to nowy standard jakości, ale nie dam tyle, jak pisałem ograłem ją 2 razy ps3 i ps4 i wystarczy, ale nie jestem frajerem żeby za kolejny raz dawać 300zł+.
Zagrałbym w to w ten "nowej" oprawie ale nie w takiej kwocie, wygląda na to, że nie będzie upgrade/ulepszenia, więc poczekam sobie na używkę, rok czy ile tam i wtedy ogram trzeci i ostatni raz, aktualnie to wolałbym w końcu się przemóc przez te wszystkie moje niechęci do fabuły w dwójce i zabrać się za nią, by przejść, to będzie imo lepsze rozwiązanie.

Będzie beka jak będzie w tej samej cenie na PC i sprzedaż będzie nie najlepsza, by nie napisać kiepska.:szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jaycob napisał:

Jasne, ale 70$ za kilku letnią grę bazującą już na gotowych assetach (z part II) to rżnięcie graczy. :E Po raz trzeci Sony próbuje wcisnąć to samo.

No niestety, $ony i nie tylko zresztą oni, wprowadzili takie realia, gracze mimo wszystko kupują (sam się dokładam do tego interesu) i dlatego mamy więcej takich sytuacji

4 minuty temu, Reddzik napisał:

Będzie beka jak będzie w tej samej cenie na PC i sprzedaż będzie nie najlepsza, by nie napisać kiepska.:szczerbaty:

Zobaczymy jak będzie, ale myślę, że TLOU to taki fenomen, że na PC sprzeda się w dużej liczbie egzemplarzy. Ale to tylko dywagacje. Co do samej ceny wersji PC, to nie spodziewam się żeby była poniżej 300zł niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS to tam zwisa ta cena i tak można odzyskać 70% ceny.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zobaczyć po ile chodzi już nowy Horizon, choć ma swoje pudełka w zestawach, ale nawet zanim się pojawiły takie zestawy, to już ceny były ok 180zł. 2-3 miesiące i cena poleci.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie zapłacić te 300 zł żeby w to pograć na PC.

Zawsze chciałem w to zagrać.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest dostępna w trzech edycjach. Znamy już zawartość i ceny poszczególnych wydań:

  • Edycja standardowa - 339 zł
  • Cyfrowa Edycja Deluxe (bonusy cyfrowe i skiny do broni) - 389 zł
  • Firefly Edition (dodatki z edycji Deluxe + steelbook i komiks The Last of Us: American Dreams #1-#4) - 100 dolarów (dostępne tylko w sklepie PlayStation Direct)
 
Remake The Last of Us już oficjalnie. Cena to 80 euro | Eurogamer.pl
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, bleidd napisał:

339 ? 

Za grę z 2013 roku której Remaster na PS5 jest za darmo :E

1 godzinę temu, Reddzik napisał:

339zł :rotfl: to nowy standard jakości, ale nie dam tyle, jak pisałem ograłem ją 2 razy ps3 i ps4 i wystarczy, ale nie jestem frajerem żeby za kolejny raz dawać 300zł+.
Zagrałbym w to w ten "nowej" oprawie ale nie w takiej kwocie, wygląda na to, że nie będzie upgrade/ulepszenia, więc poczekam sobie na używkę, rok czy ile tam i wtedy ogram trzeci i ostatni raz, aktualnie to wolałbym w końcu się przemóc przez te wszystkie moje niechęci do fabuły w dwójce i zabrać się za nią, by przejść, to będzie imo lepsze rozwiązanie.

Będzie beka jak będzie w tej samej cenie na PC i sprzedaż będzie nie najlepsza, by nie napisać kiepska.:szczerbaty:

Poczekaj jeszcze zrobią Remastera Part II i wydadzą na PC oraz PS5 sprzedając drugi raz to samo :hahaha:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Za grę z 2013 roku której Remaster na PS5 jest za darmo :E

Nie do końca za darmo, jednak Plus swoje kosztuje. Tym niemniej no fakt, że cena jest chora bo Remaster kosztuje jakieś 40 zł w pudełku. Ja poczekam aż wpadnie do PS+ Extra i wtedy ogram, jedynka dla mnie to jedna z najlepszych gier jakie powstały więc chętnie wrócę.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, bleidd napisał:

339 ? 

1529874575_w0bpbu_600.jpg

 

Na PC GoW to 219, po ile będzie TLoU ... no chyba nie 100 wincyj bo remake?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

340 pln za starego gniota w troche lepszej oprawie :E 

Żeby jeszcze nie wiem dodali tam jakiś mały fabularny dodatek coś ala left behind, ale gdzie no tyle siana.. deluxe prawie 4 stówy 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, dawidoxx napisał:

340 pln za starego gniota w troche lepszej oprawie :E 

Żeby jeszcze nie wiem dodali tam jakiś mały fabularny dodatek coś ala left behind, ale gdzie no tyle siana.. deluxe prawie 4 stówy 

To już bym dyskutował czy FFVIIR nie jest mniejszym skokiem na kasę, mimo że dostajemy część gry.. ale, ALE...

- Tytuł napisany kompletnie od podstaw

- znacznie rozbudowany w porównaniu do pierwowzoru

- mimo że to tylko część, to ta część jest dłuższa niż cały oryginał 

A tyle był rabanu że Square robi zamach na portfele, heh Sony ich przebija czy raczej ND 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali by jakąś normalniejsza cene do 149 pln i pewnie by się wzieło.. ja np skonczyłem tlou 2-3x i jakoś nie widzi mi się płacić tyle siana za opowieść którą znam na pamięć - poprawiona mechanika + lepsza oprawa nie są warte płacenia takiej kasy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Dudzio napisał:

Sony bieze przykład z Rockstar, remaster, "remake", co będzie kolejne, enhanced edition? 

Definitive edition :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, CzarnaPietruszka napisał:

To już jest przegięcie pały. Mogę dać maksymalnie 100zł.

Za tyle a nawet mniej kupisz 

THE LAST OF US REMASTERED PS4 / PL / FOLIA NOWA
 
 
 

Amazon.com: The Last of Us: Remastered (PS4) : Videojuegos

 
19 minut temu, bleidd napisał:

Nie do końca za darmo, jednak Plus swoje kosztuje. Tym niemniej no fakt, że cena jest chora bo Remaster kosztuje jakieś 40 zł w pudełku. Ja poczekam aż wpadnie do PS+ Extra i wtedy ogram, jedynka dla mnie to jedna z najlepszych gier jakie powstały więc chętnie wrócę.

Dokładnie tak ?

https://m.olx.pl/d/oferta/the-last-of-us-remasterd-CID99-IDOFZyp.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Za tyle a nawet mniej kupisz 

THE LAST OF US REMASTERED PS4 / PL / FOLIA NOWA
 
 
 

Amazon.com: The Last of Us: Remastered (PS4) : Videojuegos

 

Panie podróba :E  

Gdzie 'tylko na Playstation" 

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzygać mi się już chcę tą generacją konsol gdzie non stop serwuje się same remastery/remake.. najgorsze jest to że gry które teraz wyjdą będą serwowane na ps6, bo wydawcy widzą że da się na tym zarobic :E 


Niech jeszcze ktoś raz zacytuje okładkie z TLOU bo 2x na jednej stronie to za mało.. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...