Skocz do zawartości
Jaycob

The Last Of Us Part I Remake PS5, PC

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, frog67 napisał:

Ciekawe czy do tego 15 stycznia wyjdzie wersja na PC 

miało być niedługo, niedługo no to max do 3 miesięcy po wersji na PS5 tak sobie myśle.

Logicznym byłoby wypuszczenie wersji PC przed premierą serialu, ale po sony nie spodziewam się już żadnych logicznych ruchów. Nawet nie zdziwię się, jeśli wersja pc zadebiutuje dopiero w marcu/kwietniu. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.11.2022 o 18:06, frog67 napisał:

Ciekawe czy do tego 15 stycznia wyjdzie wersja na PC 

miało być niedługo, niedługo no to max do 3 miesięcy po wersji na PS5 tak sobie myśle.

 

8 godzin temu, Kroliszek napisał:

Logicznym byłoby wypuszczenie wersji PC przed premierą serialu, ale po sony nie spodziewam się już żadnych logicznych ruchów. Nawet nie zdziwię się, jeśli wersja pc zadebiutuje dopiero w marcu/kwietniu. 

Po to wydają serial on ma napędzić zainteresowanie marką ale czy to będzie na jego premierę czy raczej po ciężko przewidzieć. Wszyscy myśleli że jak film Uncharted trafi do kin do Remaster trafi na PC a okazało się że trzeba było jeszcze długo czekać po premierze na PS5 i wydali port PC dopiero jak film był już w VOD.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.11.2022 o 19:37, *** ChOpLaCz *** napisał:

Ktoś coś?
Shrek! Daleko jeszcze?

Rozochociłeś się po Uncharted widzę że posmakowało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić jak przeszedłem już remastera z PS4 na ps5 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, voltq napisał:

Warto kupić jak przeszedłem już remastera z PS4 na ps5 ? 

Graficznie jest bardzo duża różnica, sam przeszedłem na ps4 pro kilka lat temu remaster a teraz kupiłem remake na PS5. Jeżeli niedawno przeszedłeś remaster to raczej bym sobie odpuścił, ewentualnie kupił używkę jak będzie za jakieś nieduże pieniądze. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Pavel87 napisał:

Graficznie jest bardzo duża różnica, sam przeszedłem na ps4 pro kilka lat temu remaster a teraz kupiłem remake na PS5. Jeżeli niedawno przeszedłeś remaster to raczej bym sobie odpuścił, ewentualnie kupił używkę jak będzie za jakieś nieduże pieniądze. 

Czy była jakaś zapowiedź TLOU Remake na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, tgolik napisał:

Czy była jakaś zapowiedź TLOU Remake na PC?

Oprócz tego, że powiedzieli "In Development for PC" i "soon" to chyba nie ma żadnych konkretów

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, tgolik napisał:

Czy była jakaś zapowiedź TLOU Remake na PC?

Miało być szybko na PC ale jest powtórka z Uncharted czyli szybko wcale nie jest a premiera Remake na PS5 była w styczniu a mamy prawie koniec listopada :szczerbaty:

The Last of Us Part I blisko premiery na PC. Deweloper przekazał dobrą wiadomość https://planetagracza.pl/the-last-of-us-part-i-premiera-pc-ps5/

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było że przy tym pierwszym trailerze dodali właśnie, że będzie "SOON" na PC xD I wiele osób (w tym ja) pomyślało, że oni rzucą to na pcty już pod koniec września czyli około miesiąc po premierze remake części pierwszej na PS5.

Teraz już wiadomo, że odwalą takie same gówno jak przy uncharted, które też było "soon" i wydawali je przez 7-8 miesięcy. Dlatego celuję, że premiera tlou part 1 na pc będzie w okolicach marca-kwietnia 2023. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Hubiq napisał:

Najlepsze było że przy tym pierwszym trailerze dodali właśnie, że będzie "SOON" na PC xD I wiele osób (w tym ja) pomyślało, że oni rzucą to na pcty już pod koniec września czyli około miesiąc po premierze remake części pierwszej na PS5.

Teraz już wiadomo, że odwalą takie same gówno jak przy uncharted, które też było "soon" i wydawali je przez 7-8 miesięcy. Dlatego celuję, że premiera tlou part 1 na pc będzie w okolicach marca-kwietnia 2023. 

Bylo napisane, ze w produkcji a tylko jakies urojone glowy sobie dopisaly, ze wyjdzie to szybko  i teraz  wylewanie zali na forum bo gry nadal nie ma kiedy to nie bylo zadnej daty podanej :lol2::E

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.11.2022 o 10:24, Pavel87 napisał:

Graficznie jest bardzo duża różnica, sam przeszedłem na ps4 pro kilka lat temu remaster a teraz kupiłem remake na PS5. Jeżeli niedawno przeszedłeś remaster to raczej bym sobie odpuścił, ewentualnie kupił używkę jak będzie za jakieś nieduże pieniądze. 

Kupiłem bo na promocji była nowa za 200 zł , na razie będzie leżeć bo jeszcze GTA 5 i gow 2 muszę ograć pierw

Edytowane przez voltq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2022 o 12:49, voltq napisał:

Kupiłem bo na promocji była nowa za 200 zł , na razie będzie leżeć bo jeszcze GTA 5 i gow 2 muszę ograć pierw

Bez sensu trochę płacić 200 zł za zdjęcie foli z pudełka jak w idealnym stanie śmigają po 120-140 zł https://m.olx.pl/d/oferta/gra-the-last-of-us-part-1-na-ps5-CID99-IDRXHew.html ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2022 o 11:57, Hubiq napisał:

Najlepsze było że przy tym pierwszym trailerze dodali właśnie, że będzie "SOON" na PC xD I wiele osób (w tym ja) pomyślało, że oni rzucą to na pcty już pod koniec września czyli około miesiąc po premierze remake części pierwszej na PS5.

Teraz już wiadomo, że odwalą takie same gówno jak przy uncharted, które też było "soon" i wydawali je przez 7-8 miesięcy. Dlatego celuję, że premiera tlou part 1 na pc będzie w okolicach marca-kwietnia 2023. 

Na pocieszenie będzie serial od HBO ?

title

 

title

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2022 o 12:25, Phoenix. napisał:

Bylo napisane, ze w produkcji a tylko jakies urojone glowy sobie dopisaly, ze wyjdzie to szybko  i teraz  wylewanie zali na forum bo gry nadal nie ma kiedy to nie bylo zadnej daty podanej :lol2::E

Nie. Kilka dni przed wydaniem trailera na oficjalnej stronie sony było wyraźnie napisane że na pcty pojawi się wkrótce. Po tygodniu zmienili to na "w produkcji także wersja pc". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, glubisz napisał:

Nie. Kilka dni przed wydaniem trailera na oficjalnej stronie sony było wyraźnie napisane że na pcty pojawi się wkrótce. Po tygodniu zmienili to na "w produkcji także wersja pc". 

No i co z tego ? W trailerze było napisane ze w produkcji bez konkretnej daty także kolejny co sobie wymyśla niewiadomo co ;) 

I nadal nie ma daty i nie było wiec ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie czy to było soon, czy soon™ ? Bo to wielka różnica :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Phoenix. napisał:

No i co z tego ? W trailerze było napisane ze w produkcji bez konkretnej daty także kolejny co sobie wymyśla niewiadomo co ;) 

I nadal nie ma daty i nie było wiec ;) 

Ja, po Days Gone, GoW, U4... JUZ CHCEEEM! :D

Mnie exy z soniego naprawde zbombardowaly jakością - tytuł w tytuł, więc... tu też nie będzie kwasu zakładam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Ja, po Days Gone, GoW, U4... JUZ CHCEEEM! :D

Mnie exy z soniego naprawde zbombardowaly jakością - tytuł w tytuł, więc... tu też nie będzie kwasu zakładam.

 

Spokojnie doczekamy się, tez czekam i biorę na premierę ale tez nie mam jakiegoś ciśnienia bo mam w co grać. W grudniu jest panel z aktorami i twórcami wiec może coś tam powiedzą a jak nie to póki co celuje w okolice premiery serialu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.11.2022 o 12:25, Phoenix. napisał:

Bylo napisane, ze w produkcji a tylko jakies urojone glowy sobie dopisaly, ze wyjdzie to szybko  i teraz  wylewanie zali na forum bo gry nadal nie ma kiedy to nie bylo zadnej daty podanej :lol2::E

Very SOON ale przecież ludzie sobie uroili i nie robią dokładnie tego samego co z Uncharted :szczerbaty:

W dniu 4.09.2022 o 18:49, BlindObserver napisał:

Tutaj jest wypowiedź gościa z ND na temat premiery wersji PC. 

 

7 minut temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

Ja, po Days Gone, GoW, U4... JUZ CHCEEEM! :D

Mnie exy z soniego naprawde zbombardowaly jakością - tytuł w tytuł, więc... tu też nie będzie kwasu zakładam.

 

Bo EX'y Sony są świetne chociaż nie wszystkie ale jeśli ktoś lubi dobre gry singlowe a nie tylko multi typu Call of Duty czy inna Fifa to mało jest takich gier. 

13 minut temu, ditmd napisał:

To teraz pytanie czy to było soon, czy soon™ ? Bo to wielka różnica :D

 

W okolicach premiery serialu dadzą wydaje się że to najlepszy możliwy termin żeby zainteresować graczy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, ditmd napisał:

To teraz pytanie czy to było soon, czy soon™ ? Bo to wielka różnica :D

 

Nie minęły nawet 3msc od premiery konsolowej także nawet to soon nie straciło jeszcze znaczenia bo za mało czasu minęło :D  A tu niektórzy dramatyzują jakby minęło już niewiadomo ile. 

Edytowane przez Phoenix.
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Phoenix. napisał:

Nie minęły nawet 3msc od premiery konsolowej także nawet to soon nie straciło jeszcze znaczenia bo za mało czasu minęło :D  A tu niektórzy dramatyzują jakby minęło już niewiadomo ile. 

Ale przecież zawsze padają zapewnienia że na PC można spokojnie poczekać i się nie pali z tymi EX'ami więc skąd to nagłe zniecierpliwienie raptem po 3 miesiącach ?? Nie tak dawno sam pisałeś że nikt się tym z PCMR nie będzie przejmować że są jakieś opóźniania a z tego co widzę to jednak jest troszeczkę inaczej i ludzie już chcieliby pograć ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Phoenix. napisał:

Nie minęły nawet 3msc od premiery konsolowej także nawet to soon nie straciło jeszcze znaczenia bo za mało czasu minęło :D  A tu niektórzy dramatyzują jakby minęło już niewiadomo ile. 

soon = max 48h! ?

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...