Skocz do zawartości
azgan

Sniper Elite 5

Rekomendowane odpowiedzi

w5LgB8U.jpg

Po padace z anti-aliasingiem w SE4 tu jest lepiej chociaz nie perfekcyjnie bo dalej na krawędzie które pada światło to potrafią szpecić nas zębami, pewno FSR 2.0 by temu zaradził.

Eamyuz6.jpg

Można chować ciała jak w hitmanie 

VWOq9rH.jpg

tekstury wyglądaja naprawdę bardzo ostro i dobrze.

a gra trzyma płynność na maxa w przedziale 55-70 jak zauważyłem.

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Po dnie jakim była 3 i 4 zapomniałem, że ta gra w ogóle istnieje :E

Wiesz akurat ja grałem w 1 i naprawdę grało się przyjemnie, dwójkę coś dziabłem, ale widziałem to samo, więc dalsze części nie grałem. Powtarzalność jak to jest już na standardzie, nie powinna dziwić. Mają schemat i grono graczy, takie czasy nastały.

Powiedziała to osoba grająca od kilku lat tylko w Assassin's Creed ?

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FSR 1.0 a nie 2.0, brak wbudowanego benchmarka... trochę jestem zawiedziony :P 

Na plus jest do wyboru vulkan obok dx12 :) 

Do tego wersja z GP może mieć problem ze startem u niektórych, pomaga uruchomienie jako admin ;) 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to znowu odwieczne pytanie - co lepsze w tej grze, Vulkan czy DX 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

FSR 1.0 a nie 2.0, brak wbudowanego benchmarka... trochę jestem zawiedziony :P 

Na plus jest do wyboru vulkan obok dx12 :) 

Do tego wersja z GP może mieć problem ze startem u niektórych, pomaga uruchomienie jako admin ;) 

A wiesz że z tego wszystkiego nawet nie przyjrzałem się że jest wybor DX.12/Vulkan  trzeba będzie obbadać, jak odpaliłem w nocy na te pól godzinki to pierwsze wrażenie jak najbardziej pozytywne, a na benchmark nigdy nie zwracałem uwagi, bardziej boli brak FSR 2.0 bo w pewnych sprawach mógłby pomóc.

A na steam juz niektórzy sapią że wygląda gorzej niz S4 nie wiem z której strony, jedyne co mozna powiedziec to do okulisty.

DX wypada niby ciut lepiej @caleb59

Sniper-Elite-5_CPU-und-API-Performance-p

kza8MiE.jpg

Jakieś srogie miejsce testowe wbrali :E  

Edytowane przez frog67
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się gra? Tak samo jak w 4? Czy są jakieś nowości? Szukam info jakby gra działała na moim "złomie". Czytałem, że dali jakiś "bajer" w postaci inwazji, a jak się ma to wyłączone dostaje się mniej expa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wersji z GP ;) Myślę, że będzie ok a w razie czego jest FSR aby zyskać trochę fps :)

A tak przy okazji:

Sniper Elite 5 Patch Notes (Day 1 Patch)

General bug fixing and quality of life improvements
  • Environment popping
  • Lighting improvements
  • Improvements to ladder climbing
  • Stopped players from getting snagged on corners and doorways
  • Added stability and performance improvements.
  • Other minor fixes.

Known Issues

  • An issue impacting players trying to access Sniper Elite 5 via the Windows Store.

Workaround – Unticking ‘Use EAC’ in the options menu accessed via the cog, and running as admin via the start menu will allow access but please bear with us whilst we work through a longer term resolve.

 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie widzę, że poza rozpakowywaniem gry pobiera mi patcha 5GB, dzięki za changelog.

Edytowane przez caleb59
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Spróbuj wersji z GP ;) Myślę, że będzie ok a w razie czego jest FSR aby zyskać trochę fps :)

No nie wiem, widze że na forum steam jest bardzo żywy temat że wersja GP cierpi na stutter i jakieś cykliczne zjazdy !

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo było z Trek to Yomi i wersja z GP miała problem ze stutteringiem, gdzie na Steam było wszystko w porządku - coś musi być na rzeczy.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie żeście zasmucili :( 

Ciekawe z czego to wynika?

  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

No to mnie żeście zasmucili :( 

Ciekawe z czego to wynika?

Że Phil musi kupić steam i skończą się problemy :E  

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech naprawiają wersję z GP,  i tak siedzę na gtx 670 DC2 2gb, to nie odpalę gierki, na razie zostaje mi poczekać, to do tego czasu może ogarną ten burdel i będzie git majonez.
To jest moja ulubiona seria gier.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Że Phil musi kupić steam i skończą się problemy :E  

Dlatego gry z XBOX GAME PASS ogrywam na XBOX SERIES X mając PC z RTX3070 który spokojnie też by je pociągnął i nie tykam tej ułomnej appki XBOX na komputer ?. Kupcie sobie ten "dekoder" do "gejpasa" i problem z głowy ?.

 

Tak samo było z Trek to Yomi i wersja z GP miała problem ze stutteringiem, gdzie na Steam było wszystko w porządku - coś musi być na rzeczy.

Tak było 

:szczerbaty:

 

gcNZo33.jpg

lol XSS niszczy PS5. :E

 

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co series S jako dekoder? Nie no, gdzie ja to pomieszczę :szczerbaty: Zresztą mam do listopada i raczej nie zamierzam przedłużać tego darmowego 3 letniego GP ^^

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Czyli co series S jako dekoder? Nie no, gdzie ja to pomieszczę :szczerbaty: Zresztą mam do listopada i raczej nie zamierzam przedłużać tego darmowego 3 letniego GP ^^

Jak najbardziej też może być + do wszystkich innych appek VOD itp. Jako dodatek do PS5 i uzupełnienie oferty starszych EX'ów Microsoftu których nadal nie ma na PC też będzie dobry 

 

Trafiła się całkiem dobra okazja i zrobiłem sobie generacyjny upgrade odtwarzacza do netflixa i czasami gamepassa :D

MeS71l2.jpg

Te konsole są śmiesznie tanie na olx/allegro a i zdziwiłem się że jest aż o tyle mniejszy od One S

 

 

Znajdzie taniej :) Ja kupiłem za 700 kilkumiesięczny (faktura 2022), wystawiony był za 800 i koło 700-800 szukałbym używki.

Tutaj miałem też odpowiedź że sprzeda za 900 nówkę (bez tego dodatkowego pada, czyli tylko z jednym oryginalnym), możesz podesłać bo jakbym nie chciał używki to tego miałem brać
https://www.olx.pl/d/oferta/konsola-xbox-series-s-512gb-ssd-dodatkowo-pad-CID99-IDPgeGP.html

 

Edytowane przez azgan
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno strzela się lepiej jak w poprzedniej serii.. troche razi ten brak swobody w terenie  

Tekstury są fajnie ostre ;) 

1YAjO1R.jpg

 

FiyZNY0.jpg

 

SHs0SPB.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat Series S weszła by w miejsce Slimki, bo ps5 nie wejdzie na półkę w moim biurku, nawet pionowo jest za wysokie, series S tak jak slimka ma w pizdu miejsca.
Na razie to trzeba kupić TV 43-50cali, a series S, to może jakieś series s extra? Kto wie co dadzą za kilka lat :P

Co do tematu, to jak gracie to chwalcie się i oceniajcie jak się gra podoba, nie oglądam i nie chcę sobie robić smaka, bo im więcej patrzę tym bardziej się denerwuję, że nie mogę zagrać.:/

@dawidoxx ale poci się GPU :D widać mocno ciśnie

Edytowane przez Reddzik
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak swobody w terenie? Nie mów że jesteśmy ograniczani przez jakieś niewidzialne ściany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Brak swobody w terenie? Nie mów że jesteśmy ograniczani przez jakieś niewidzialne ściany?

Nie ale to nie Asassin, Karl może przeskoczyć nad przeszkodą tylko do pewnej wysokości, wspiąć się tylko tam gdzie można (jest drabina, łańcuch, czy winorośl na ścianie)

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejść można ale tylko w określonym obszarze, za daleko nie można, zapewne jest tak samo jak w 4. Można zmieniać pozycję, obchodzić wroga, ale wszystko jest ograniczone obszarowo, nie da się zaglądać w każdy kąt, i tak samo wchodzić jak to zostało już napisane.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Brak swobody w terenie? Nie mów że jesteśmy ograniczani przez jakieś niewidzialne ściany?

Do niektórych miejscówek idzie się dostąć tylko jednym wejściem ;)  troche  absurd, bo obok masz murek przez który mogłobyś przeskoczyć, ale nie musisz przejść kilkanaście metrów dalej i dopiero wtedy możesz  :D 

 



@dawidoxx ale poci się GPU :D widać mocno ciśnie

Ciśnie 100% :E 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ciśnie 100% :E 

Raz że Denuvo, a dwa że jeszcze dodatkowo dobija anit-cheat :E  

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...