Skocz do zawartości
azgan

Sniper Elite 5

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czyli co series S jako dekoder? Nie no, gdzie ja to pomieszczę :szczerbaty:

Panie Series S to jest taki mikrus że pod klawiaturą go schowasz 8:E

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Akurat Series S weszła by w miejsce Slimki, bo ps5 nie wejdzie na półkę w moim biurku, nawet pionowo jest za wysokie, series S tak jak slimka ma w pizdu miejsca.
Na razie to trzeba kupić TV 43-50cali, a series S, to może jakieś series s extra? Kto wie co dadzą za kilka lat :P

Co do tematu, to jak gracie to chwalcie się i oceniajcie jak się gra podoba, nie oglądam i nie chcę sobie robić smaka, bo im więcej patrzę tym bardziej się denerwuję, że nie mogę zagrać.:/

Spokojnie się zmieści w miejsce Slimki i będziesz zadowolony ?

A tutaj Series X i RTX3060Ti standardowo od Wolfganga bo zawsze sprawdza nowe giereczki na tych sprzętach 

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Lista znanych problemów, aktualizowana na bieżąco: https://steamcommunity.com/app/1029690/discussions/0/3388408347645281658/

Ty chyba kochasz to szukanie bledow i wolisz bardziej niz grac?

Aczkolwiek nie chce zapeszyc, gram z GP i jak narazie musialem zrobic ten myk ze skrotem na pulpicie. Pierwsza misja w 4k ultra cos kolo 70fps, ale doslownie sprawdzilem przez 1min bo zabawa z dziecmi teraz.

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Ty chyba kochasz to szukanie bledow i wolisz bardziej niz grac?

Aczkolwiek nie chce zapeszyc, gram z GP i jak narazie musialem zrobic ten myk ze skrotem na pulpicie. Pierwsza misja w 4k ultra cos kolo 70fps, ale doslownie sprawdzilem przez 1min bo zabawa z dziecmi teraz.

Druga misja jest dużo bardziej wymagająca dla GPU i robi niezłą sieczkę w terenach leśnych, zacząłem kombinować jakby tu zrobić lepszy performance, skończyło się na obniżeniu po prostu cieni  z Ultra na High bo uznałem że zejście z 4K na 3200x1800 to już trochę odbija się na AA i wyrazistości obrazu.

Oj przydałby się FSR 2.0 na te migoczące zęby od oświetlenia.

Taki leśny teren ładnie robi nam kipisz :E 

KLuyCj0.jpg

 

Edytowane przez frog67
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Ty chyba kochasz to szukanie bledow i wolisz bardziej niz grac?

Aczkolwiek nie chce zapeszyc, gram z GP i jak narazie musialem zrobic ten myk ze skrotem na pulpicie. Pierwsza misja w 4k ultra cos kolo 70fps, ale doslownie sprawdzilem przez 1min bo zabawa z dziecmi teraz.

Też mam takie wrażenie że on więcej szuka tematów z problemami jak gra.. a jak już gra to mu się zawsze coś wysypie :D

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zawsze uważałem że Welrod trochę ssie jeśli idzie o "pała" a dzisiaj jakoś 2szkopów tak się ustawiło że zdjąłem ich jedną kulką z Welroda nie sądzilem że jest to możliwe! 

Okazuje się że dwie opcje najbardziej zjeżdżaja wydajność w moim wypadku zejście z Ultra na High

- Cieni

- Odbić 

Zwiększa fps z 55 do ponad 70 (w najgorszym miejscu czyli w środku lasu :E )  - reszta opcji to dosłownie ułamki 

Edytowane przez frog67
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodali to w 5, teraz nie tylko snajperką możesz odstrzelić dwóch przeciwników na raz.

 

Też mam takie wrażenie że on więcej szuka tematów z problemami jak gra.. a jak już gra to mu się zawsze coś wysypie :D

Po prostu lubię wiedzieć co w trawie piszczy. Póki co poza tą sraczką z Vulkanem i ustawieniami ultra, które powodują u mnie crasha nie zauważyłem niczego złego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie chodziło mi o wersję ale o stabilność gry podczas wczytywania lokacji.

----------------------

Ciekawa sprawa...

- Vulkan i detale ultra - crash na pulpit
- Vulkan i detale wysokie - gra działa normalnie

- DX 12 i detale ultra - gra działa normalnie
- DX 12 i detale wysokie - gra działa normalnie

VK łatwiej mogą się pojawiać problemy ze stabilnością czy wydajnością jak brakuje pamięci na karcie, ale to nie musi być ten przypadek. Co do wersji VK to względem np. 511.79 wersja VK bez zmian ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum Steam ktoś pisał jakoby gra wpierniczała na ultra 10GB VRAM z karty tak więc kto wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje albo głowny antagonista jak dla mnie wygląda jak postarzony Elon Musk :E  

no dość podobny 

QDecf1T.jpg

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Albo mi się wydaje albo głowny antagonista jak dla mnie wygląda jak postarzony Elon Musk :E  

no dość podobny 

QDecf1T.jpg

To nie zabijac! Elon to swoj chlop, nawet w Eldena pyka ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kolejny cyrk mi się przytrafił - uważajcie na auto sejwy. U mnie zrobił się taki sejw w momencie ukrywania trupa w skrzyni, inny żołnierz mnie zauważył i zaatakował no to sobie myślę - cyk, pora wczytać sejwa i spróbować jeszcze raz i jakież było moje zdziwienie kiedy po jego wczytaniu okazało się, że od teraz mam cały czas przyklejonego do pleców trupa niemieckiego żołnierza i nie mogę go w żaden sposób zrzucić. :E 

Muszę chodzić z nim przez całą misję.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
8 minut temu, caleb59 napisał:

Kolejny cyrk mi się przytrafił - uważajcie na auto sejwy. U mnie zrobił się taki sejw w momencie ukrywania trupa w skrzyni, inny żołnierz mnie zauważył i zaatakował no to sobie myślę - cyk, pora wczytać sejwa i spróbować jeszcze raz i jakież było moje zdziwienie kiedy po jego wczytaniu okazało się, że od teraz mam cały czas przyklejonego do pleców trupa niemieckiego żołnierza i nie mogę go w żaden sposób zrzucić. :E 

Muszę chodzić z nim przez całą misję.

Ja jadę tylko na F5 i F9 ewentualnie, auto-save dla mnie nie istnieje bo potrafi zapisać się w kuriozalnym momencie.

Za to zauważyłem nie raz mam takiego babola że jak powiedzmy kosą załatwie kogoś po cichu i mi upadnie od nogi to Karl częśto zaczyna dostawać obrażenia od tych zwłok i stękać bo ragdole mają tendencje do mocnych drgwek. :E  

Edytowane przez frog67
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie trafiłem na takie kuriozum, dodatkowo 2 poprzednie auto sejwy (gra robi ich w sumie 3) niestety też z tym glitchem - niemiec przyklejony do pleców. :E Matko Boska aż odechciało się grać bo instant mi pryska przez takie numery immersja, no jakim trzeba być programistycznym zboczeńcem by nie wyczaić takiego buga podczas wewnętrznych testów, a tfu!

Co do obrażeń przydarzyło mi się to 2x jak rzucałem trupami na schodach (są dwie opcje - odłożenie ciała po cichu i szybkie rzucenie nim), nawet bryzg od krwi pojawił się na ekranie.

Edytowane przez caleb59
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najbardziej to mnie boli że nie można strzelać z bez przycelowania  ze snajpy, zabrali, dużo tez widze sapie że jak mogli zabrać sprint na kucaka bo też nie ma!.

Na plus dodam lepsze zachowanie broni, nie są tak stabilne jak w SE4 i wydaje się ze zasięg też mocno zredukowali, dla broni bocznej i maszynowej, ale te strzelanie w FPP to jak dla mnie super nieprecyzyjne. Wolę bez.

Edytowane przez frog67
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też mnie boli brak szybszego poruszania się w kuckach, już o tym wspominałem wcześniej. Natomiast strzelanie z biodra (tpp) ze snajperki jest - na padzie podczas celowania trzeba nacisnąć guzik "A" - nie wiem jaki jest odpowiednik na klawiaturze (chyba o to Ci chodzi).

Co do strzelania w trybie fpp masz rację, też mi to jakoś nie pasuje - zdecydowanie mam lepszy współczynnik celnych trafień z Welroda w głowę celując w tpp niż w fpp, który teoretycznie ma być bardziej precyzyjny - szkoda bo miałem nadzieję, że będzie to działać tak samo fajnie jak w MGS 5.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie najbardziej boli design map, leveli, ugrzeczniony x-ray, i ogólnie to że grając w tą grę czuję się jakby snajpowanie to był dodatek, a nie główne danie. Dobrze że dali to w GP, bo jakbym za to zapłacił to bym się wkurzył i poszedłby refund. Przy MGS 5 to nawet blisko nie stało.

Edytowane przez ditmd
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Triochę mnie boli że jak na razie wybór w snajperkach jest dość biedny, bo te 6 co mamy obecnie to tam szalu nie ma :E  

gdzie Manlicher, Lee Enfield czy nawet Mosin ! 

Jeszcze część narzeka że aliasing jest gorszy niż w SE4, ktoś tu chyba dawno w SE4 grał tylko powiem, jest lepiej zębow mniej, ale dalej na krąwędziach mocno oświetlonych mogą nam wyskoczyć zębiska ale jakby mniej niż w 4.

Zdziwiłem się dziś nietęgo jak Jager wsparcia jeden mnie zobaczył no to szybko podbiegam do niego chce powalić i kosą, a on się opiera ! że cooo ... a tu komunikat że niektorzy potrafią się oprzeć takiemu atakowi, doobree  dobre.

Ja snape to kupuję głownie dla DM z kumplem natrzaskane mamy zdrowo w SE4 

Edytowane przez frog67
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie się ogólnie dobrze gra, wiedziałem na co się piszę i jestem zadowolony - jeszcze tylko niech te glitche naprawią i będzie nieźle, ciężko póki co mi stwierdzić czy w grze jest więcej skradania się czy strzelania ze snajperki bo innych misji nie widziałem (jestem w 2) stąd nie mam jeszcze pełnego obrazu w tej sprawie. Ta gra to bezpieczny powrót do tego co już dobrze znamy, więcej tego samego podane w innym sosie - ja tę serię od dawna lubię więc nie czuję się oszukany ale też jeśli znajdę jakieś babole to na pewno ich nie przemilczę.

Raz miałem taką akcję z oficerem - odpychał mnie za każdym razem kiedy od frontu chciałem wsadzić mu kosę. Fajny patent.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie zrobiła na mnie żadnego wrażenia, a wręcz przeciwnie rozczarowała mnie :thumbdown: Odgrzewany kotlet który nic praktycznie nowego nie wnosi, zobaczymy jak będzie w dalszych misjach, ale jak na razie to meh.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się nawet ciesze ze epic mi zrobił refunda samodzielnie :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ile jest wszystkich misji? Ja gram jak Rambo, ale snajperką ściągam, a jak jest alarm to dobrze, im więcej wroga w zasięgu snajperki to lepiej, nie trzeba daleko szukać ✌️
Będzie grane, do tego opcja "częsty kill cam" i jest miodzio ?

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...