Skocz do zawartości
azgan

Sniper Elite 5

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Wu70 napisał:

oo, w 5 też da radę jakoś ciekawie 1vs1 grać? Mam chwilowo dwie konsole u siebie to może bym zagrał lokalne 1vs1 :D

Czasem ciężko się spotkać bo mapki dość duże ale można powiedzieć taka namiastka realizmu przecież nie spotkają sie snajperzy na działeczce 100m.

Jak już człowiek obyty z mapą zna dobre miejsca widokowe to zaczyna robic się ciekawiej.

Chociaż na razie to trochę bieda jeśli idzie o MP w Sniperze5 bo raptem 

4 ! mapki do starć w multi ! 

3 mapy do survivala 

strasznie bidnie to wygląda powinni dodać aby było tyle map w multiku prznajmniej jak w poprzednich częściach czyli po osiem.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season Pass One jak sama nazwa sugeruje jest pierwszym do gry, który doda 2 misje fabularne. Być może drugi season pass skupi się na mapach do multi, póki co niestety wszystko jest za mgłą tajemnicy nie wiedzieć czemu - pewnie jest to kwestia sprzedaży gry i jeśli będzie nieźle to spróbują znowu wycisnąć cytrynę tym razem na graczach multi.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ditmd napisał:

 

:lol2:

To się w głowie nie mieści, ale ALE! to jesr lepsze moim zdaniem 

 

  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No patrz, a w recenzji czytałem, że generalnie nic nowego nie dodali do gry, względem poprzedniej części, a tu się widzi takie cuda. Człowiek by se postrzelał w nowej grze, ale chyba trzeba do czwórki wrócić. :?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.05.2022 o 11:15, Reddzik napisał:

Czyli co series S jako dekoder? Nie no, gdzie ja to pomieszczę :szczerbaty: Zresztą mam do listopada i raczej nie zamierzam przedłużać tego darmowego 3 letniego GP ^^

 

W dniu 26.05.2022 o 11:27, Reddzik napisał:

Akurat Series S weszła by w miejsce Slimki, bo ps5 nie wejdzie na półkę w moim biurku, nawet pionowo jest za wysokie, series S tak jak slimka ma w pizdu miejsca.
Na razie to trzeba kupić TV 43-50cali, a series S, to może jakieś series s extra? Kto wie co dadzą za kilka lat :P

Co do tematu, to jak gracie to chwalcie się i oceniajcie jak się gra podoba, nie oglądam i nie chcę sobie robić smaka, bo im więcej patrzę tym bardziej się denerwuję, że nie mogę zagrać.:/

 

W dniu 26.05.2022 o 17:38, Wu70 napisał:

Panie Series S to jest taki mikrus że pod klawiaturą go schowasz 8:E

Sniper Elite 5 bestsellerem w UK dzięki sprzedaży wydań na PS4 i PS5. Xbox Series S najpopularniejszą konsolą

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie w tej grze są fajne 3 rzeczy:

- projekty lokacji

- x ray

- gram za 4zł :szczerbaty:

Reszta przeciętna, cut scenki już po pierwszej misji pomijam nie da się na to patrzeć.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej aktualizacji gra zaczęła u mnie normalnie działać na Vulkanie, już nie ma crasha na pulpit podczas wczytywania lokacji.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bacznosć :E  

LNmW6He.jpg

albo w wolnym czasie ćwiczą skoki 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo to wygląda dla PS5 dynamiczna rozdzielczość a i tak dropy do 48 :E  

Oj będzie wesoło na Digital Foundry 

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki nie ma od Digital Foundry można jeszcze tutaj obczaić co i jak

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Kill challenge w jednej z misji zabij cel trucizną, dobra łyknął padł, broń wpadła, ale co poskładało :E 

zawinął się pod stołem 

7QEd7qk.jpg

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Edytowane przez lamparcicho
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba obejrzeć DF obowiązkowo, ja ostatnio zaszalem przytrafiło się kilka baboli ale z gatumku tych niegroźnych i śmiesznych

yi7SE5H.jpg

A w jednej misji srogo zaszalałem, nawet nie pamiętam ile ciał tu jest - DUŻO :E  

BeCgqe0.jpg

Trochę trwalo ich przytarganie.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał od DF akurat nic nie warty bo porusza tylko wersje konsolowe, srogo się zawiodłem.

Było parę kwestii gdzie liczyłem, że pomogą i rozwieją moje wątpliwości, a tak to w sumie dalej nie wiem czy lepszy DX 12 czy Vulkan i czy opcja "pola zaciemniające" w teorii korzystająca z cieniowania RT żre wydajność czy nie bo podczas mojego grania wychodzi, że bez różnicy on/off.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie wczoraj dla testów poprzestawiałem parę razy tę opcję z on na off i z powrotem podczas jakiejś misji przyczajony w trawie to małą i subtelną różnicę w grafice widać ale wydajność taka sama niemal, może z 3-4% GPU usage skoczyło ;) 

Może to tylko na RTX robi większą różnicę :) 

Edytowane przez lamparcicho
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądające te opinie od DF wychodzi jak na odwal się zrobil przytaczany tu heretyk materiał o SE5.

Wiele rzeczy wizualnie robi wrażenie, chociaż i ma też swoje niedostatki, a jak w komentarzach zaczęli mu cisnąć że jednak SE5 ma i bardzo dobre wizualnie elementy które całkowicie pominął to zaczęlo się tłumaczenie że tylko trzy pierwsze misje zagrał i nie wszystkie wersje sprawdzał :E   

Kupa śmiechu i nic więcej, biorąc pod uwagę rozmiar map to technicznie prezentują się dobrze lub bardzo dobrze, a gdy jeszcze DF dorzuci analizę wersji PC to wyjdzie czarno na białym że konsole nie mogą się równać do wersji na blachę. Szczególnie jak weżmiemy pod uwagę natywne rozdzielczość, a na konsolach dynamiczne skalowanie -  co jest kluczowym tutaj czynnikiem dla jakości grafiki i jej czytelności.

Edytowane przez frog67
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NRgeek chwalił "zamek Hogwart" za rozmach i projekt lokacji ;) 

Jak na cross-gen gra jest dobra moim zdaniem, solidna robota i do tego niezły fun ze strzelania :) 

Dokupował sobie ktoś z Was misję z wujkiem wąsem za 30zł? Zastanawiam się czy warto. W tej serii to już chyba tradycja, że dają to jako płatne DLC :P 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, lamparcicho napisał:

Dokupował sobie ktoś z Was misję z wujkiem wąsem za 30zł? Zastanawiam się czy warto. W tej serii to już chyba tradycja, że dają to jako płatne DLC :P 

Ja dostalem jako gratis do pre-ordera, ale jeszcze nie odpalałem.

Z season passem to poczekam aż stanieje, chociaż krew mnie zalewa bo w paczkach broni czytałem że na 100% będą dodane Mosin i Lee Enfield 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, lamparcicho napisał:

Może to tylko na RTX robi większą różnicę :) 

W przypadku Little Nightmares 2, gdzie również dodano tego typu cieniowanie korzystające z RT (oczywiście jasno tego nie opisując w opcjach gry) kiedy miałem to włączone to widziałem ostre dropy fps w tak malutkiej przecież grze. Tutaj jest podobnie ale może działa to na o wiele mniejszą skalę stąd nie ubija wydajności na GTX? Dlatego liczyłem na opinię ze strony DF bo być może poruszyliby ten temat.

No i kwestia DX 12 vs. Vulkan dla mnie dalej jest otwarta.

42 minuty temu, lamparcicho napisał:

Dokupował sobie ktoś z Was misję z wujkiem wąsem za 30zł? Zastanawiam się czy warto. W tej serii to już chyba tradycja, że dają to jako płatne DLC :P 

Nie wiem, dostałem gratis za preorder i ogrywa się ją chyba na samym końcu po kampanii fabularnej.

Edytowane przez caleb59
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, caleb59 napisał:

Materiał od DF akurat nic nie warty bo porusza tylko wersje konsolowe, srogo się zawiodłem.

Było parę kwestii gdzie liczyłem, że pomogą i rozwieją moje wątpliwości, a tak to w sumie dalej nie wiem czy lepszy DX 12 czy Vulkan i czy opcja "pola zaciemniające" w teorii korzystająca z cieniowania RT żre wydajność czy nie bo podczas mojego grania wychodzi, że bez różnicy on/off.

Gdyby tak było to taka 2080 zmasakrowałyby 1080ti, a leci na równo z 1080ti. Nawet bez sprzętowego wykorzystania Turing dużo lepiej sobie radzi z RT od Pascala.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postęp z Game Passa jest współdzielony ze Steam? Chodzi mi o postęp online. Chciałbym kiedyś kupić na własność i zachować postęp z rozgrywek Online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2022 o 11:12, frog67 napisał:

Wiele rzeczy wizualnie robi wrażenie, chociaż i ma też swoje niedostatki, a jak w komentarzach zaczęli mu cisnąć że jednak SE5 ma i bardzo dobre wizualnie elementy które całkowicie pominął to zaczęlo się tłumaczenie że tylko trzy pierwsze misje zagrał i nie wszystkie wersje sprawdzał :E   

 Goście robią recenzje na podstawie tutoriali, i właśnie dlatego mam gdzieś wszystkie te dziwne Youtubowe indywidualności :lol2::thumbdown:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...