Skocz do zawartości
azgan

Sniper Elite 5

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe widać ze Rebelion postarało się o pewne detale w zachowaniu broni.

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch do Snajpy 1.05  myślałem że coś konkretniejszego bedzie a tu same fixy na crashe 

jY0HgXi.jpg

48tUtlu.jpg

Przynajmniej nie ma takich jajec jak weźmiemy innego NPC do misji to mowi głosem Karla, chociaż w cut-scenie na początku pojawia się Karl :E 

Ale ta Polka "pięknym" akcentem się wysławia, no ale nie zalatuje to jak w Deus Ex Mankind Divided niby Praga, a wszyscy z rosyjskim akcentem 

yzxbb1z.jpg

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gdzie dorwać w miarę tanio Snipera 5 na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Reddzik napisał:

Game Pass, najtaniej.

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogliście Rebelion co za wpadka, normalnie jak liść w twarz dla Polaków

5SG9u0v.jpg

AŻ MNIE ZAMUROWAŁO musiałem pauze klepnąć.

Zaczynam kolejną fale i Monika mówi po napisach "Za Polskę" ale jako audio pada - For Russia !  

COOOOO ! 

 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Polak co robił napisy celowo źle przetłumaczył :E

Jest i filmik z tej akcji.

 

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest jakiś absurd!

ktoś tam celowo tak zostawił, czy stwierdził "a jeden ch** "

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, frog67 napisał:

Dla mnie to jest jakiś absurd!

ktoś tam celowo tak zostawił, czy stwierdził "a jeden ch** "

Nie rozumiem o co wam chodzi, wszystko jest w porządku. A to czy walczymy za rosję czy za polskę to nie ma żadnego znaczenia - w tej grze chodzi o strzelanie. Dowalacie się do jakiś nieistotnych pierdów, a nie widzicie prawdziwych błędów w grze.

Postać zapada się pod ziemie - ok

Ktoś zrobił literówkę - O K*** JAK ONI MOGLI TO ZROBIĆ!!!!!!

:rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, CzarnaPietruszka napisał:

Postać zapada się pod ziemie - ok

Ktoś zrobił literówkę - O K*** JAK ONI MOGLI TO ZROBIĆ!!!!!!

:rotfl:

Niewiem mi się nic nie zapada nie znika, chociaż czytałem i o takich błędach, a to jest bug bardzo "specyficzny" i kontrowersyjny.

Już czytałem że może być skutek szybkich zmian w produkcji SE5 że początkowo miała być Rosjanka ale stwierdzili że może nie w takcie, więc zmienili na Polkę, napisy zmieniono, ale audio już ktoś zapomniał sprawdzić i wyszedł taki dziwny klops 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale audio masz oryginalne. Więc ono jest prawidłowe. Błąd jest w napisach. Imho ktoś kto tłumaczył celowo sobie tak zmienił w Polskich napisach :E

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lukadd napisał:

No, ale audio masz oryginalne. Więc ono jest prawidłowe. Błąd jest w napisach. Imho ktoś kto tłumaczył celowo sobie tak zmienił w Polskich napisach :E

Ale postać NPC jest Polka 

3JlYXKZ.jpg

więc ja już sam nie wiem co za bałagan Rebelion ogarnijcie się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, frog67 napisał:

to jest bug bardzo "specyficzny" i kontrowersyjny.

Niby co jest kontrowersyjnego? Drobna literówka w napisach? W tej grze są dużo poważniejsze błędy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale Polka z pochodzenia. Z opisu wynika, że mieszkała w Rosji i jej mąż był Rosjaninem. Czyli raczej z Rosją miała więcej wspólnego niż z Polską.

Wyłącz napisy i po problemie :E W napisach i tłumaczeniach często jest masa bugów i różne przeinaczenia względem tego co mówią postacie w oryginalnej ścieżce.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, CzarnaPietruszka napisał:

Niby co jest kontrowersyjnego? Drobna literówka w napisach? W tej grze są dużo poważniejsze błędy.

Nie u mnie, jak masz poważne błędy zawsze możesz wyslać raport z błędu, jeżeli nagminnie coś ci się sypie.

Tutaj jest ewidentny bałagan po prostu w wypadku tego NPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rebelion odpisało, ewidentnie jest to bug 

"Hi. The team are aware of the bug and are investigating a fix. Thank you for your patience."

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dojść do miejsca, w którym odblokowuje się południowo-wschodni punkt rozpoczęcia trzeciej misji (Akademia szpiegowska). Obszedłem wszystkie mury miejskie na górze i od strony miasta oraz plażę z polem minowym i nie mogę znaleźć przejścia do tego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem przedwczoraj snajpe5 na autentycznym, bardzo przyjemnie jakże inaczej się grało.

Jest tylko jedna rzecz na którą musze uczulić potencjalnie grających 

Misja4 - Fabryka Wojny jest mocno skopana i trzeba ją przejść w określony sposób aby ukończyć, w innym wypadku posypią się skrypty i misji nie zrobimy.

Musimy zaczynać z tego punktu gdy pierwszy raz zaczynalismy - czyli punkt startowy domyślny i wykonujemy głwówne zadania w kolejności z głóry do dołu, czyli na końcu pozyskujemy plany przeładunkowe z sejfu.

Jeżeli zaczniemy z innego miejsca startowego i zaczniemy powiedzmy od "kill challenge" to bardzo prawpodobne że misja się pusypie - przy niszczeniu głownego pieca powiedzmy przeciążymy go ale nic się dalej nie stanie piec nie wybuchnie i cała misja "w pizdu"

 

@lamparcicho Ta 3 misja to chyba najtrudniejsza jeśli idzie o granie na autentycznym !

Wiele celów do strącenia z dość dużej odległości, zamek bardzo złożony, główny cel praktycznie  w centrum.

Grając na autentycznym nie możemy zaznaczać celów lornetką, UI niewidoczne jak i status naszego zdrowia, mini mapa.

Zmieniając magazynek jeżeli jakaś amunicja została nie wystrzelona to ją tracimy.

Skupienie oczywiście nie działa.

Cele główne i poboczne również nie są zaznaczone podczas rozgrywki jedynie znacznik gracza jest widoczny jak tym zdjęciu.

5K7vvks.jpg

chodż tu przez szybę :E  

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi ci o same miejsca startowe w 3misji to może to pomoże ci 

@Jajacek1

 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, frog67 napisał:

Jeżeli chodzi ci o same miejsca startowe w 3misji to może to pomoże ci 

@Jajacek1

 

 

Dzięki, o to mi chodziło :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kadajo  (albo inny moderator) Przenieś ten wątek do Sniper Elite 5- wątek zbiorczy PC, XSX, PS5

bo się burdel zrobi i będą wisieć dwa tematy z Sniper Elite, tutaj problem rozwiązany ale powinien być w tamtym wątku, a nie żeby zaraz nowy zakładać.

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie krew nagła zalala, aż mnie do tej pory dupa boli że nie nagrałem meczu bo trafilem na cheatera, ale to tak już przyjanuszował że lepiej się nie dało.

Sprzedałem gościowi dwie bańki i zaminowałem swoje stanowisko czyli to co każdy snajpa powinien zrobić 

Czekam na niego myśle sobie przyjdzie, no i przyszedł nadział się na jedną z min, czekam dalej nie odpuści znowu przyjdzie, nie minęła minuta słyszę idzie,

Właczam te wizję patrze on piętro niżej (a na schodach mina, więc zapraszam :E ) 

A on tak po prostu podchodzi pode mnie wycelowuje PM na mnie i mnie ściąga przez sufit !  Jeszcze bym zrozumiał jakby rzucił kostką TNT do sufitu i wybuch by mnie przez sufit zdjął chociaż to dziwne jak się nie burzy chata, ale tak na beszczebelnego na lajciku, wcześniej już raz podejrzanie ktoś mnie zdjął od tyłu, tyle że z tylu miałem litą ścianę bez okien więc no dziwne.

Uważać na chacal72700 - No boli mnie że tego nie nagrałem, ale może ktoś inny poskarży sie tez na niego.

Edytowane przez frog67
  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...