Skocz do zawartości
Gronek31

Aplikacja Disney+

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak się zastanawiam dlaczego aplikacja Disney+ na Win 10 a nawet na PS5 daje możliwość oglądania tylko w jakości 720p? Czy to mam podłączony TV 4K czy monitor FHD, jest to samo. Gdzie w aplikacji na smartTV jest 4K 7,7GB/h

Zakładam, że jest to jakiś sposób zabezpieczeń przed piraceniem treści.

Jeszcze jest śmieszny wybór między HD 4GB/h a HD 2GB/h gdzie jakość jest w jednym i drugim ustawieniu taka sama 720p.

Nawet to HD 4GB/h nie daje 1080p jakby można było przypuszczać, bo porównywałem to na takim samym filmie z płyty w jakości 1080p i jest gorsza jakość zdecydowanie.

Ktoś by powiedział, że co za problem skoro masz smartTV 4K to po co odpalać z kompa. Ale czasem się zdarzy, że coś tam bym na monitorze obejrzał i nawet w 1080p nie da rady obejrzeć.

Druga sprawa u siostry jest problem bo ma straszy już TV 4K gdzie nie da się Disney+ pobrać, no ale żaden problem laptopa podłączyć HDMI pod TV i sobie puścić z aplikacji, ale w takiej jakości na TV 4K to już jest katastrofa.

Pytanie więc mam czy da się to jakimś programem obejść, żeby uwolnić pełną jakość, nawet na monitorze FHD, żeby poleciało pełne 4K. Ja tu nie zamierzam się bawić w jakieś piracenie tylko chciałbym oglądać w lepszej jakości bo w końcu za to płacę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...