Skocz do zawartości
ToZnowuJa

Problemy z plikiem stronnicowania

Rekomendowane odpowiedzi

Ten systemowy wykres ma u mnie maksymalnie kilka minut, nie wiem czy wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Kyle_PL napisał:

Może ta gra się rozrasta w nieskończoność. Pewnie przy pliku strony też się wysypie, jak się skończy miejsce na SSD ? Co do tych Cities Skylines,

Nie wiem czy w nieskończoność, ale sam RAM może nie starczyć.

16 godzin temu, Kyle_PL napisał:

to mi się nie wywaliło na 16GB RAM, ale grałem w to dosłownie tyle co nic. ...

No jak masz teorię żeby wyłączać plik stronicowania to się nie dziwię...   ? A ludziom którzy tego nie zalecają piszesz, że piszą bzdury ?     

16 godzin temu, Kyle_PL napisał:

no i zapytajcie tego użytkownika, co mu się na 32GB wywalało, czy miał dogrywane jakieś modyfikacje :) (bo też spotkałem się z taką sytuacją na forum - winny był jakiś mod z wyciekiem) .

Nie, nie modyfikacje...

Po za tym ja podałem tylko jeden przykład, który znałem. Po co go szczegółowo omawiać ? Przy tysiącach gier i aplikacji nawet z punktu widzenie prawdopodobieństwa wynika, że część gier/aplikacji będzie wymagała pliku stronicowania. A ty pisałeś, że ponieważ sam nie używasz to inni piszą bzdury bo tobie nic nie wywala. Myślenie dosyć krótkowzroczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, hubio napisał:

Myślenie dosyć krótkowzroczne.

Z Twojej strony, bo widać właśnie co piszą zwolennicy pliku strony Twojego pokroju, że Office wywala, co jest nieprawdą, albo że Cities wywala, a się później okazuje, że tylko przy skopanych modach itp.

9 minut temu, hubio napisał:

Przy tysiącach gier i aplikacji nawet z punktu widzenie prawdopodobieństwa wynika, że część gier/aplikacji będzie wymagała pliku stronicowania.

Z jakiego niby prawdopodobieństwa? Wiesz co to jest plika strony / swap / plik wymiany? Jest to praktycznie część dysku pracująca jako rozszerzenie pamięci RAM i jest to potrzebne praktycznie tylko wtedy, gdy masz za mało RAM do odpalanych aplikacji.

Czyli, jeśli odpalasz aplikacje, które mieszczą się w RAM (nie wymagają więcej pamięci, niż ilość RAM), to plik strony jest zbędny.

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Kyle_PL napisał:

Nie ma. Sprawdzone na wielu różnych komputerach i praktycznie wszystkich używalnych dzisiaj pakietach Microsoft Office 2003 do najnowszego 365 włącznie. [...]

Może się MS za to wziął w końcu. Kiedyś bez pliku pagefile przy uruchamianiu Worda, Excela czy Accessa od razu waliło komunikatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, zakk87 napisał:

Może się MS za to wziął w końcu. Kiedyś bez pliku pagefile przy uruchamianiu Worda, Excela czy Accessa od razu waliło komunikatem.

Może na maszynie, która miała za mało RAM. To oczywiście bardzo ważne: w dzisiejszych czasach 4GB RAM to zdecydowanie za mało do wyłączenia pliku strony nawet w biurze. W sumie niebawem 8GB będzie mało do biura (w pracy użyłem 9,1GB pamięci, jak miałem więcej rzeczy do zrobienia równolegle - czyli 8GB RAM już dla mnie w biurze bywa mało by wyłączyć swap). Dla gracza już bywa, że 16GB RAM jest mało (MS Flight Simulator widziałem jak zjadł 25GB jakoś)

Także plik strony nie jest potrzebny ... pod warunkiem, że mamy dostateczną ilość RAM, do odpalanych aplikacji. Natomiast jak w Cities brakuje pamięci przy 32GB RAM, to jest tam coś konkretnie skopane (pewnie wyciek, więc jak masz plik strony i mało miejsca na SSD to też "braknie pamięci").

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie rozumiem skąd u mnie ten problem, gdzie mam te 16 GB RAM i to chyba na ówczesne czasy był on dość z górnej półki. Aktualnie przeprowadzam test w Red Dead Redemption 2 z założonym plikiem bodajże na 20 GB, na ten moment wygląda to tak
image.png.159b51bcf72711e0139684484d14e14d.png
I jedynie zauważyłem, że w ciągu pół godziny gry wartość zadeklarowana z 21,3 podskoczyła na 21,7 podczas gdy wartość 23,7 podskoczyła na 24,9. Z wolnego miejsca na dysku "zniknęło" około 9 GB co się pokrywa z tą różnicą co jest zadeklarowana (16GB Ram + 9 zabrane z SSD daje to 24,9) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś wyciek pamięci (sterownik? wirus?). W takim układzie ile byś pamięci nie dał, to zawsze będzie mało. ... to co? Reinstalacja systemu na czysto i kontrola czy jest OK? Wcześniej skan całego dysku innym antyvirem niż ten którego używasz.

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Kyle_PL napisał:

Masz jakiś wyciek pamięci (sterownik? wirus?). W takim układzie ile byś pamięci nie dał, to zawsze będzie mało. ... to co? Reinstalacja systemu na czysto i kontrola czy jest OK? Wcześniej skan całego dysku innym antyvirem niż ten którego używasz.

A jak sprawdzić ten wyciek pamięci? Przeglądałem wymienionym wczoraj programem i jeszcze w menedżerze zadań i wyglądało w miarę okay. Na codzień używam comodo, co polecasz do przeskanowania? Plus można jakoś "nieinwazyjnie" zrobić reinstalacje systemu by nie stracić plików z dysku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do reinstalacji, to jak zainstalujesz ponownie Windows instalatorem M$, to plików nie stracisz. By stracić pliki, musiałbyś usuwać partycje/formatować.

Co do innego antyvira, to NOD32, albo AVAST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Kyle_PL napisał:

Z Twojej strony, bo widać właśnie co piszą zwolennicy pliku strony Twojego pokroju, że Office wywala, co jest nieprawdą, albo że Cities wywala, a się później okazuje, że tylko przy skopanych modach itp.

Z jakiego niby prawdopodobieństwa? Wiesz co to jest plika strony / swap / plik wymiany? Jest to praktycznie część dysku pracująca jako rozszerzenie pamięci RAM i jest to potrzebne praktycznie tylko wtedy, gdy masz za mało RAM do odpalanych aplikacji.

No zgadza się, ale cities jest właśnie idealnym przykładem na to, że RAM NIE STARCZA.... I ja grając w parę gier już jedną taką znalazłem, a ile jest jeszcze spośród tysięcy ? Cities z wieloma assetsami wymaga 64GB lub nawet 128GB więc jak się ma 16GB albo 8GB i wyłączony plik wymiany to gra się wysypuje. A nie przez mody. Jak nie ogarniasz modów to nie znaczy, że nikt nie ogarnia....

Nie wiem co ty opowiadasz za historie. Wiele ludzi ma 16 czy nawet 8GB RAM, a sporo gier wymaga więcej. MFS na ULTRA też wymaga 32GB RAMu.

Cytat

Czyli, jeśli odpalasz aplikacje, które mieszczą się w RAM (nie wymagają więcej pamięci, niż ilość RAM), to plik strony jest zbędny.

No dokładnie ! Ale jak pisałem, z prawdopodobieństwa wynika, że spośród tysięcy gier i aplikacji będą takie gdzie RAMu nie starczy, nie wspominając o modach. Więc co - każdy ma się zastanawiać zanim zainstaluje grę/moda/aplikację czy coś mu się nie wysypie z braku RAMu bo Kyle_PL zalecił wyłączenie pliku wymiany ? :)

Po za tym w obecnym czasie bardzo szybkich dysków SSD tym bardziej plik wymiany ma sens bo dogrywanie idzie błyskawicznie.

Naprawdę nie wiem skąd ci się wzięła ta teoria żeby wyłączać plik wymiany. Zresztą teorie na forum żeby w dzisiejszych czasach dzielić dysk na partycje i zmieniać domyślne położenie plików - też słyszałem... Rady, że wszystko jest w jednym katalogu steam i łatwo przenieść w razie zmiany lokalizacji z domyślnej też słyszałem co jest wierutną bzdurą bo mam kilkanaście gier i tylko parę jest w katalogu steam... Nie mówiąc o położeniu modów. I sam się już w praktyce przekonałem jak bzdurna jest ta teoria przy przenoszeniu całej zawartości na nowy dysk. Więc w sumie mnie nic nie zdziwi...

Jak zawsze - apel do osób nie znających się - dokładnie sprawdzajcie "wiedzę" z forów i zawsze stosujcie zasadę (bardzo) ograniczonego zaufania... :)

off topic: Na innym forum miałem 3 lata temu radę żeby zmienić kabelek HDMI bo mi się ciągle robił czarny ekran na TV podpiętym przez ampli z PC. Rady udzielała osoba mieniąca się za wielkiego eksperta, hejtująca każde inne zdanie. Wymieniłem parę kabelków (dobrze, że nie kupiłem takiego za tysiaka :) ) po czym... po 2 latach się okazało, że to była wina amplitunera co potwierdziła inna osoba.

22 minuty temu, ToZnowuJa napisał:

Tylko nie rozumiem skąd u mnie ten problem, gdzie mam te 16 GB RAM i to chyba na ówczesne czasy był on dość z górnej półki. Aktualnie przeprowadzam test w Red Dead Redemption 2 z założonym plikiem bodajże na 20 GB, na ten moment wygląda to tak
image.png.159b51bcf72711e0139684484d14e14d.png
I jedynie zauważyłem, że w ciągu pół godziny gry wartość zadeklarowana z 21,3 podskoczyła na 21,7 podczas gdy wartość 23,7 podskoczyła na 24,9. Z wolnego miejsca na dysku "zniknęło" około 9 GB co się pokrywa z tą różnicą co jest zadeklarowana (16GB Ram + 9 zabrane z SSD daje to 24,9) 

Jak mnie pamięć nie myli był niedawno temu bardzo podobny temat, że ktoś miał zapchaną całą pamięć RAM nie wiadomo na co. Też pisałem o wirusach i chyba to była racja bo gościu zrobił formata i reinstalację Windowsa i problem zniknął. Poszukaj na forum.

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, hubio napisał:

 bo Kyle_PL zalecił wyłączenie pliku wymiany ? :)
 

Tak "na pałę" , każdemu, nieważne ile ma RAM i co odpala, to na pewno nie zalecił ;)

5 minut temu, hubio napisał:

Po za tym w obecnym czasie bardzo szybkich dysków SSD tym bardziej plik wymiany ma sens bo dogrywanie idzie błyskawicznie.

Tylko po co go nadmiernie zużywać, JEŚLI nie ma takiej potrzeby?

5 minut temu, hubio napisał:

Naprawdę nie wiem skąd ci się wzięła ta teoria żeby wyłączać plik wymiany.

PRAKTYKA. Jak wiesz, co robisz, to możesz wyłączyć. Jak jesteś jak "dziecko we mgle" to lepiej nie wyłączaj.

6 minut temu, hubio napisał:

Zresztą teorie na forum żeby w dzisiejszych czasach dzielić dysk na partycje

SSD na partycje? - a to bez sensu moim zdaniem.

8 minut temu, hubio napisał:

off topic: Na innym forum miałem 3 lata temu radę żeby zmienić kabelek HDMI bo mi się ciągle robił czarny ekran na TV podpiętym przez ampli z PC.

I dobra rada, bo to mogło być przyczyną. No chyba, że wymagasz od eksperta by był BOGIEM i przy dwóch możliwościach z identycznymi objawami wskazał tylko i wyłącznie tą właściwą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Kyle_PL napisał:

Tylko po co go nadmiernie zużywać, JEŚLI nie ma takiej potrzeby?

A dlaczego nie ?

Cytat

PRAKTYKA. Jak wiesz, co robisz, to możesz wyłączyć. Jak jesteś jak "dziecko we mgle" to lepiej nie wyłączaj.

No niby racja. Ale tak naprawdę to dodatkowy czas na sprawdzanie dokładnie każdej gry, aplikacji, modów czy aby na pewno nie przekroczy mi RAMu jaki mam. A często nawet nie wiesz tego. Bo owszem gra ma wymagania itd, ale już z modami nie wiesz.

Masz swoją teorię. Ok. Szanujemy to :) Ale ja się całkowicie nie zgadzam. PEACE ✌️

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Kyle_PL napisał:

SSD na partycje? - a to bez sensu moim zdaniem.

No chociaż tutaj się zgadzamy, ale zobacz w odpowiednim temacie ile osób pisało podobnie jak Ty w kwestii pliku stronicowania i upierało się aby dzielić SSD na partycje

Cytat

I dobra rada, bo to mogło być przyczyną. No chyba, że wymagasz od eksperta by był BOGIEM i przy dwóch możliwościach z identycznymi objawami wskazał tylko i wyłącznie tą właściwą.

To była bardzo zła rada :) . Nie było to przyczyną, a on się ciągle upierał, że tak. Gościu nie dał sobie dojść do słowa. Hejtował w tej kwestii i każdej innej odmienne zdanie od swojego, a na końcu okazało się, że pisał bzdury, a ja się męczyłem 3 lata... I tyle pożytku z forumowych "ekspertów".

On nie był żadnym ekspertem tylko zwykłą osobą jak ja czy ty, ale się uważał za takiego...

Jeszcze jeden off - nawet prawdziwy ekspert może się mylić. Mam fajnego stomatologa. Naprawdę super facet. Strasznie mnie bolał parę lat jeden ząb, a on mi ciągle mówił, że tam nic nie widzi i, że mam nadwrażliwość. Poszedłem do drugiego, który też nic nie widział. W końcu po 3 latach ten ząb (i to w czasie świąt :( ) się złamał ! Nie muszę mówić jaki to był ból. Po ekstrakcji okazało się, że jednak coś było :) Był mały ubytek jakby od środka, niewidzialny wcześniej. A ja przez 3 lata miałem jazdy... Jasne, że powinienem (lub on sam) zalecić mi dokładne zdjęcie i może by coś wykryło. Ale on ciągle mówił, że to nadwrażliwość.

Prawda jest jedna - lekarzy, ekspertów i tych prawdziwych i tych udawanych powinniśmy słuchać jako głos doradczy :) Ja mam taki charakter, że ufam ludziom, ekspertom, autorytetom. Nie sieję teorii spiskowych itd. co nie jest do końca zgodne z polską mentalnością. Ale okazało się na własnej skórze, że jednak to samo co czujemy może być prawdziwsze od głosów ekspertów. I tak było z zębem i tak było za amplitunerem. Zupełnie różne kwestie, ale w obu miałem rację wbrew opinii innych ludzi.

Edytowane przez hubio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ToZnowuJa napisał:

A jak sprawdzić ten wyciek pamięci?

Bywa ciężko jak nie widać w normalnych systemowych raportach. Miałem przypadki, że przy zamykaniu kilku programów się nie kończyły i ciekły po pamięci. Normalnie w tabelce tego zużycia w nich nie było widać, jedynie obciążały procesor. W zakładce wydajności zużycie pamięci leciało w sufit.
Miałem też przypadki, że oglądanie YT w PiP powodowało zjadanie ramu aż do upośledzenia działania przeglądarki (przekroczenie 2GB).

Zobaczyłbym ile jest zajętej pamięci po uruchomieniu systemu. Potem zostawił go w spoczynku na godzinę czy dwie i porównał.
Jeżeli przybyło, to wyłączaj kolejne programy i patrz kiedy zwolni się pamięć.
Z tego co spojrzałem, to masz sporo różnych aplikacji w tle.

 

Odnośnie przeskanowania, to zajrzyj w: https://forum.pclab.pl/forum/55-Internet-sieci-i-bezpieczeństwo/
Przeskanuj FRST zgodnie z przyklejonym poradnikiem i załóż odpowiedni temat.

 

@hubio

Opisujesz sytuację kiedy jest po prostu za mało ramu. To nie są przypadki kiedy istnienie pliku wymiany jest warunkiem koniecznym do uruchomienia programu.
Jakby ramu było wystarczająco dużo, to plik wymiany byłby zbędny i o tym pisze @Kyle_PL

Osobiście znam jeden przypadek kiedy plik wymiany był niezbędny do funkcjonalności systemu. Jest wykorzystywany do "crash dump-a", potem przy starcie systemu generuje się właściwy plik zrzutu, który można przeanalizować w systemowym debugerze. Czy w obecnych wersjach działa to tak samo nie śledziłem. U siebie trzymam mały, 1GB plik wymiany na wszelki wypadek.
Normalne programy nie powinny mieć żadnej świadomości o takim pliku. System przydzieli pamięć bądź nie ale aplikacja nie powinna się interesować czy to ram czy plik wymiany, a tym bardziej testować czy taki plik istnieje.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się ustalić winowajcę wycieku - Jest nim sam Steam po prostu chodzący w tle, czy reinstalacja pomogłaby na tego ancymona?

EDIT : Jednak nie, po wyłączeniu Steam dalej nabiera pamięci, co ciekawe tylko w pliku stronnicowania

Edytowane przez ToZnowuJa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba szukać dalej.

Jeżeli coś się popsuło, to reinstalacja może pomóc. Jeżeli jest jakiś błąd w obecnej wersji, to pewnie nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

note.txt

W dniu 30.06.2022 o 09:16, Bono[UG] napisał:

No to trzeba szukać dalej.

Jeżeli coś się popsuło, to reinstalacja może pomóc. Jeżeli jest jakiś błąd w obecnej wersji, to pewnie nie pomoże.

Jestem niemal pewien, że to jest coś wirusowego. Pobrałem program Mem Reduct i nim monitoruję zużycie i pliku stronnicowania i pamięci RAM, gdy chodzi sam program plik stronnicowania powiększa się, występują te problemy, przed chwilą miał 66%, ledwie włączyłem menedżer pamięci i zużycie spadło do 20%

 

Edytowane przez ToZnowuJa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dodaje plik ze skanu Eset . No do kurwy, coś nie działa z dodawaniem... 

 

Dziennik
Dziennik skanowania
Wersja silnika detekcji: 25533 (20220702)
Data: 02.07.2022  Godzina: 23:39:57
Skanowane dyski, foldery i pliki: C:\;D:\;E:\;G:\;Baza danych WMI;Rejestr systemowy
C:\DumpStack.log.tmp - nie można otworzyć [4]
C:\ProgramData\Microsoft\Search\Data\Applications\Windows\Windows.edb - nie można otworzyć [4]
C:\ProgramData\Microsoft\Search\Data\Applications\Windows\Windows.jfm - nie można otworzyć [4]
C:\ProgramData\Microsoft\Search\Data\Applications\Windows\edb.jtx - nie można otworzyć [4]
C:\ProgramData\Microsoft\SmsRouter\MessageStore\SmsInterceptStore.db - nie można otworzyć [4]
C:\ProgramData\Microsoft\SmsRouter\MessageStore\SmsInterceptStore.jfm - nie można otworzyć [4]
C:\ProgramData\Microsoft\SmsRouter\MessageStore\edb.log - nie można otworzyć [4]
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\LfSvc\Geofence\GeofenceApplicationID.dat - nie można otworzyć [4]
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WindowsApps\Microsoft.GamingServices_4.66.22002.0_x64__8wekyb3d8bbwe\Cache\b50bc196413dcb46_COM15.dat - nie można otworzyć [4]
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WindowsApps\Microsoft.GamingServices_4.66.22002.0_x64__8wekyb3d8bbwe\Cache\b50bc196413dcb46_COM15.dat.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WindowsApps\Microsoft.GamingServices_4.66.22002.0_x64__8wekyb3d8bbwe\Cache\b50bc196413dcb46_COM15.dat.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\System Volume Information\{25cf8d91-f57f-11ec-a735-00d861dc4ff2}{3808876b-c176-4e48-b7ae-04046e6cc752} - nie można otworzyć [4]
C:\System Volume Information\{3808876b-c176-4e48-b7ae-04046e6cc752} - nie można otworzyć [4]
C:\System Volume Information\{40df1d56-fa28-11ec-a74e-00d861dc4ff2}{3808876b-c176-4e48-b7ae-04046e6cc752} - nie można otworzyć [4]
C:\System Volume Information\{40df1d61-fa28-11ec-a74e-00d861dc4ff2}{3808876b-c176-4e48-b7ae-04046e6cc752} - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Comms\UnistoreDB\USS.jtx - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Comms\UnistoreDB\store.jfm - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Comms\UnistoreDB\store.vol - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Comms\UnistoreDB\tmp.edb - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Sessions\Session_13301273651040483 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Sessions\Tabs_13301268091092794 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Internet Explorer\CacheStorage\edb.log - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Windows\Notifications\WPNPRMRY.tmp - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Windows\UsrClass.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Windows\UsrClass.dat.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Windows\WebCache\V01.log - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Windows\WebCache\V01tmp.log - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Windows\WebCache\WebCacheV01.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Windows\WebCache\WebCacheV01.jfm - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Microsoft\Windows\WebCacheLock.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\14ebd9bdab6c51206a3d9e9d51e7ebc9_fce8395c8fd8a9c9_b2374914df9f3aed_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\14ebd9bdab6c51206a3d9e9d51e7ebc9_fce8395c8fd8a9c9_b2374914df9f3aed_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\14ebd9bdab6c51206a3d9e9d51e7ebc9_fce8395c8fd8a9c9_b2374914df9f3aed_0_1.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\14ebd9bdab6c51206a3d9e9d51e7ebc9_fce8395c8fd8a9c9_b2374914df9f3aed_0_1.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_354977e6866b2432_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_354977e6866b2432_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_354977e6866b2432_0_1.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_354977e6866b2432_0_1.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_354977e6866b2432_1_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_354977e6866b2432_1_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_354977e6866b2432_1_1.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_354977e6866b2432_1_1.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_0084280b7c44cab9_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_0084280b7c44cab9_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_e330f25ac01818f1_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_e330f25ac01818f1_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_e330f25ac01818f1_0_1.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_e330f25ac01818f1_0_1.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\NvBackend\VRDevicesInfo.data - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\NVIDIA\NvBackend\journalBS.jour.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.549981C3F5F10_8wekyb3d8bbwe\AC\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_c232ed39b8117ed9_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.549981C3F5F10_8wekyb3d8bbwe\AC\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_c232ed39b8117ed9_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.549981C3F5F10_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.549981C3F5F10_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.549981C3F5F10_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_7022198784b2fe69_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_7022198784b2fe69_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_7022198784b2fe69_0_0.1.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_7022198784b2fe69_1_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_7022198784b2fe69_1_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_7022198784b2fe69_1_0.1.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy\AppData\CacheStorage\CacheStorage.edb - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy\AppData\CacheStorage\CacheStorage.jfm - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.Search_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.ShellExperienceHost_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_ed64683108eca8c3_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.ShellExperienceHost_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_ed64683108eca8c3_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.ShellExperienceHost_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.ShellExperienceHost_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.ShellExperienceHost_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.StartMenuExperienceHost_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_68740e2963065a0d_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.StartMenuExperienceHost_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_68740e2963065a0d_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.StartMenuExperienceHost_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.StartMenuExperienceHost_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.Windows.StartMenuExperienceHost_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsCalculator_8wekyb3d8bbwe\AC\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_24acdd9da1be38be_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsCalculator_8wekyb3d8bbwe\AC\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_24acdd9da1be38be_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsCalculator_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsCalculator_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsCalculator_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsStore_8wekyb3d8bbwe\AC\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_6439a828c07c91e1_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsStore_8wekyb3d8bbwe\AC\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_6439a828c07c91e1_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsStore_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsStore_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.WindowsStore_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.YourPhone_8wekyb3d8bbwe\AC\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_377f220ab15a6e55_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.YourPhone_8wekyb3d8bbwe\AC\NVIDIA\DXCache\7407d168d0048f53fdb364bf4ecb41ef_fce8395c8fd8a9c9_377f220ab15a6e55_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.YourPhone_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.YourPhone_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\Microsoft.YourPhone_8wekyb3d8bbwe\Settings\settings.dat.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\MicrosoftWindows.Client.CBS_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_196b83a47ca4dea7_0_0.0.bin - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\MicrosoftWindows.Client.CBS_cw5n1h2txyewy\AC\NVIDIA\DXCache\fa63b118d1354d15f9083580b8c0b8e3_fce8395c8fd8a9c9_196b83a47ca4dea7_0_0.0.toc - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\MicrosoftWindows.Client.CBS_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\MicrosoftWindows.Client.CBS_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Local\Packages\MicrosoftWindows.Client.CBS_cw5n1h2txyewy\Settings\settings.dat.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\uTorrent.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45449.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45574.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45608.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45628.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45672.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45704.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45776.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45790.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45852.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45966.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45988.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_46010.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_46096.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_46206.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\Alcohol120_FE_2.0.3.10521.exe » NSIS » AxSFADownloader.exe - Win32/SmartFileAdvisor.B potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\Detection (10).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\Detection (11).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\Detection (12).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.C potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\Detection (3).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.B potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\Detection (4).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.B potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\Detection (5).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\Detection (6).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\Detection (7).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\Detection (8).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\Detection (9).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ar.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.be.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.bn.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.bs_BA.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ca.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.cs.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.da.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.de.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.el.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.en_GB.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.es.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.eu.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.fi.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.fr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.gl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.he.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.hr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.hu.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.hy.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.id.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.it.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ja.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ko.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.lt.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ms_MY.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.nl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.pa.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.pl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.pt_BR.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ro.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ru.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.sk.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.sl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.sr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.sv.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.th_TH.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.tr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.tt.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.uk.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.vi.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.zh_CN.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.zh_TW.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ar.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.be.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.bn.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.bs_BA.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ca.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.cs.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.da.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.de.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.el.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.en_GB.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.es.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.eu.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.fi.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.fr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.gl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.he.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.hr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.hu.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.hy.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.id.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.it.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ja.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ko.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.lt.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ms_MY.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.nl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.pa.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.pl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.pt_BR.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ro.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ru.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.sk.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.sl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.sr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.sv.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.th_TH.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.tr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.tt.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.uk.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.vi.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.zh_CN.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.zh_TW.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\mpc-hc_nvo.exe - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\mpc-hc64_nvo.exe - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\0-255 to 16-235.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\16-235 to 0-255 [SD].hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\16-235 to 0-255 [SD][HD].hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\BT.601 to BT.709.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\BT.709 to BT.601.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Contour.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Deinterlace (blend).hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Denoise.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Edge sharpen.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Emboss.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Grayscale.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Invert.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\LCD angle correction.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Letterbox.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Nightvision.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Procamp.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Sharpen complex 2.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Sharpen complex.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Sharpen.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Sphere.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Spotlight.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Wave.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\YV12 chroma upsampling.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\toolbar.bmp - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\toolbar.bmp - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\toolbar.bmp - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\toolbar.bmp - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\mpc-hc64_nvo.ini - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\default.mpcpl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\DirectVobSub\vsfilter.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\DirectVobSub64\vsfilter.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\LAVAudio.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\LAVVideo.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\LAVSplitter.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\LAVFilters.Dependencies.manifest - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\avcodec-lav-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\avfilter-lav-7.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\avformat-lav-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\avresample-lav-4.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\avutil-lav-56.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\swscale-lav-5.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\libbluray.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\IntelQuickSyncDecoder.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Icaros License.txt - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\FFmpeg License.txt - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\IcarosThumbnailProvider.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\IcarosCache.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\avcodec-ics-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\avformat-ics-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\avutil-ics-56.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\libunarr-ics.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\swscale-ics-5.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\IcarosPropertyHandler.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\IcarosDescriptions.propdesc - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.da.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.de.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.el.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.es.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.fi.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.fr.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.hu.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.hy.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.it.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.ja.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.pl.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.pt.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.ru.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.tr.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.uk.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.zh-Hans.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.zh-Hant.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\LAVAudio.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\LAVVideo.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\LAVSplitter.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\LAVFilters.Dependencies.manifest - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\avcodec-lav-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\avfilter-lav-7.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\avformat-lav-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\avresample-lav-4.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\avutil-lav-56.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\swscale-lav-5.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\libbluray.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\IntelQuickSyncDecoder.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\IcarosThumbnailProvider.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\IcarosCache.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\avcodec-ics-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\avformat-ics-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\avutil-ics-56.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\libunarr-ics.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\swscale-ics-5.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\IcarosPropertyHandler.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\madVR.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\madVR64.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\mvrSettings32.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\mvrSettings64.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\madHcCtrl.exe - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\madHcNet32.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\madHcNet64.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\amd_ags_x86.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\amd_ags_x64.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\license.txt - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\tips.txt - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\unrar.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Tools\mediainfo.exe - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\mediainfo.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\mediainfo.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icons\delete.ico - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\Icons\config.ico - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\D3DX9_43.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\D3DX9_43.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\D3DCompiler_47.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\D3DCompiler_47.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1430_Standard.exe » INNO »  - uszkodzone archiwum
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\mpciconlib.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\mpciconlib.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\mpciconlib.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\mpciconlib.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ar.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.be.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.bn.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.bs_BA.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ca.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.cs.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.da.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.de.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.el.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.en_GB.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.es.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.eu.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.fi.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.fr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.gl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.he.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.hr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.hu.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.hy.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.id.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.it.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ja.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ko.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.lt.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ms_MY.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.nl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.pa.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.pl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.pt_BR.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ro.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.ru.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.sk.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.sl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.sr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.sv.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.th_TH.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.tr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.tt.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.uk.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.vi.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.zh_CN.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\Lang\mpcresources.zh_TW.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ar.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.be.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.bn.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.bs_BA.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ca.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.cs.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.da.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.de.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.el.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.en_GB.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.es.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.eu.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.fi.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.fr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.gl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.he.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.hr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.hu.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.hy.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.id.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.it.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ja.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ko.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.lt.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ms_MY.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.nl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.pa.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.pl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.pt_BR.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ro.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.ru.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.sk.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.sl.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.sr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.sv.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.th_TH.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.tr.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.tt.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.uk.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.vi.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.zh_CN.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Lang\mpcresources.zh_TW.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\mpc-hc_nvo.exe - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\mpc-hc64_nvo.exe - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\0-255 to 16-235.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\16-235 to 0-255 [SD].hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\16-235 to 0-255 [SD][HD].hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\BT.601 to BT.709.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Deinterlace (blend).hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Denoise.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Edge sharpen.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Grayscale.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Invert.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\LCD angle correction.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Letterbox.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\LumaSharpen.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Nightvision.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Procamp.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Sepia.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Sharpen complex 2.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Sharpen complex.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\Sharpen.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\Shaders\YV12 chroma upsampling.hlsl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\toolbar.bmp - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\toolbar.bmp - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\toolbar.bmp - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\toolbar.bmp - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\mpc-hc64_nvo.ini - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\default.mpcpl - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\DirectVobSub\vsfilter.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\DirectVobSub64\vsfilter.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\XySubFilter\XySubFilter.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\XySubFilter64\XySubFilter.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\LAVAudio.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\LAVVideo.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\LAVSplitter.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\LAVFilters.Dependencies.manifest - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\avcodec-lav-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\avfilter-lav-7.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\avformat-lav-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\avresample-lav-4.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\avutil-lav-56.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\swscale-lav-5.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\libbluray.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\LAVFilters\IntelQuickSyncDecoder.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Icaros License.txt - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\FFmpeg License.txt - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\IcarosThumbnailProvider.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\IcarosCache.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\avcodec-ics-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\avformat-ics-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\avutil-ics-56.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\libunarr-ics.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\swscale-ics-5.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\32-bit\IcarosPropertyHandler.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\IcarosDescriptions.propdesc - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.da.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.de.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.el.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.es.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.fi.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.fr.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.hu.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.hy.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.it.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.ja.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.nl-NL.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.pl.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.pt.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.ru.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.tr.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.uk.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.ur.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.zh-Hans.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\Resources\Localize\Config.zh-Hant.po - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\LAVAudio.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\LAVVideo.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\LAVSplitter.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\LAVFilters.Dependencies.manifest - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\avcodec-lav-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\avfilter-lav-7.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\avformat-lav-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\avresample-lav-4.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\avutil-lav-56.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\swscale-lav-5.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\libbluray.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\LAVFilters64\IntelQuickSyncDecoder.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\IcarosThumbnailProvider.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\IcarosCache.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\avcodec-ics-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\avformat-ics-58.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\avutil-ics-56.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\libunarr-ics.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\swscale-ics-5.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icaros\64-bit\IcarosPropertyHandler.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\madVR.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\madVR64.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\mvrSettings32.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\mvrSettings64.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\madHcCtrl.exe - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\madHcNet32.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\madHcNet64.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\amd_ags_x86.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\amd_ags_x64.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\license.txt - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\tips.txt - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\madVR\unrar.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\MPCVR\MpcVideoRenderer.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Filters\MPCVR\MpcVideoRenderer64.ax - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Tools\DSConfig64.exe - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Tools\mediainfo.exe - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\mediainfo.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\mediainfo.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icons\delete.ico - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Icons\config.ico - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC\D3DX9_43.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\MPC-HC64\D3DX9_43.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {syswow64}\D3DCompiler_47.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {sys}\D3DCompiler_47.dll - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO » {app}\Tools\dxwebsetup.exe - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\K-Lite_Codec_Pack_1540_Standard.exe » INNO »  - uszkodzone archiwum
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {tmp}\Installer\Installer.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.G potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {app}\ActionCenterDownloader.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.AM potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {app}\ASC.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.AN potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {app}\AutoUpdate.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.AH potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {app}\Register.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.M potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {app}\UninstallPromote.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.J potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {tmp}\TaskHelper.exe - Win32/IObit.D potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO - odmiana wykrycia Win32/IObit.D potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\fklogger\Setup (password = 567321).exe » ZIP » setup.exe - błąd — plik chroniony hasłem
C:\Users\user\Downloads\gothic-3-edycja-rozszerzona-1-75-14-community-patch-ks_0767780637.exe - Win32/InstallCore.Gen.B potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\installer_free_5.2.9.exe » INNO » {app}\syscrb.exe - odmiana wykrycia MSIL/KeyLogger.BestFreeKeylogger.D aplikacja - wyleczone przez usunięcie [1]
C:\Users\user\Downloads\installer_free_5.2.9.exe » INNO » {app}\KeyCapEngine.dll - odmiana wykrycia MSIL/KeyLogger.BestFreeKeylogger.D aplikacja - wyleczone przez usunięcie [1]
C:\Users\user\Downloads\installer_free_5.2.9.exe » INNO » {app}\syscrb.exe - odmiana wykrycia MSIL/KeyLogger.BestFreeKeylogger.D aplikacja - wyleczone przez usunięcie [1]
C:\Users\user\Downloads\installer_free_5.2.9.exe » INNO » {app}\KeyCapEngine.dll - odmiana wykrycia MSIL/KeyLogger.BestFreeKeylogger.D aplikacja - wyleczone przez usunięcie [1]
C:\Users\user\Downloads\mem-reduct-6628557856429697-AsystentPobierania_v0.25.62.934.29.exe - odmiana wykrycia MSIL/DotSetupIo.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\uTorrent.exe » 7ZSD » Carrier.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\uTorrent.exe » 7ZSD » GenericSetup.exe - odmiana wykrycia MSIL/WebCompanion.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\uTorrent.exe » 7ZSD » installer.exe - odmiana wykrycia Win32/WebCompanion.B potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\uTorrent.exe » 7ZSD » DevLib.dll - odmiana wykrycia MSIL/WebCompanion.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\Downloads\uTorrent.exe » 7ZSD » WizardPages.dll - odmiana wykrycia MSIL/WebCompanion.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\NTUSER.DAT - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\ntuser.dat.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Users\user\ntuser.dat.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\NTUSER.DAT - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\NTUSER.DAT.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\ServiceProfiles\LocalService\NTUSER.DAT.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService\NTUSER.DAT - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService\NTUSER.DAT.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\ServiceProfiles\NetworkService\NTUSER.DAT.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\SoftwareDistribution\DataStore\DataStore.edb - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\SoftwareDistribution\DataStore\DataStore.jfm - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\SoftwareDistribution\DataStore\Logs\edb.log - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\catroot2\edb.log - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\catroot2\edbtmp.log - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\catroot2\{127D0A1D-4EF2-11D1-8608-00C04FC295EE}\catdb - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\catroot2\{127D0A1D-4EF2-11D1-8608-00C04FC295EE}\catdb.jfm - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\catroot2\{F750E6C3-38EE-11D1-85E5-00C04FC295EE}\catdb - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\catroot2\{F750E6C3-38EE-11D1-85E5-00C04FC295EE}\catdb.jfm - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\BBI - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\BBI.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\BBI.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\DEFAULT - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\DEFAULT.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\DEFAULT.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SAM - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SAM.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SAM.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SECURITY - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SECURITY.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SECURITY.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SOFTWARE - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SOFTWARE.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SOFTWARE.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SYSTEM - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SYSTEM.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\SYSTEM.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\System32\config\systemprofile\AppData\Local\Microsoft\Windows\Notifications\WPNPRMRY.tmp - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\appcompat\Programs\Amcache.hve - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\appcompat\Programs\Amcache.hve.LOG1 - nie można otworzyć [4]
C:\Windows\appcompat\Programs\Amcache.hve.LOG2 - nie można otworzyć [4]
C:\hiberfil.sys - nie można otworzyć [4]
C:\pagefile.sys - nie można otworzyć [4]
C:\swapfile.sys - nie można otworzyć [4]
E:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\The Binding Of Isaac\Binding_of_Isaac.exe » SWF2EXE » form_0.cws - nie można wykonać operacji
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sascan.sys - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sascan.sys - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sascansvc.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SAScanCtx.dll - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sascanner.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SAScanCtx.dll - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sascanner.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » APEX.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » APEX.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » saappsvc.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sanotifier.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » UAVScanResult.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » saappctl.sys - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » saappsvc.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sanotifier.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » saappctl.sys - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » UniversalAVService.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » UniversalAVService.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » EverythingServer.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » EverythingServer.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SecureAPlus.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SecureAPlusService.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » UninstallTheme.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » CheckUpdate.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SecureAPlusUI.exe - odmiana wykrycia Generik.IQHCKOC potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SecureAPlus.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SecureAPlusService.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » UninstallTheme.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » CheckUpdate.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - wybrana czynność zostanie wykonana po zakończeniu skanowania
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\uTorrent.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45449.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45574.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45608.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45628.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45672.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45704.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45776.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45790.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45852.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45966.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_45988.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_46010.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_46096.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\AppData\Roaming\uTorrent\updates\3.5.5_46206.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.E potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\Alcohol120_FE_2.0.3.10521.exe » NSIS » AxSFADownloader.exe - Win32/SmartFileAdvisor.B potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\Detection (10).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\Detection (11).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\Detection (12).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.C potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\Detection (3).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.B potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\Detection (4).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.B potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\Detection (5).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\Detection (6).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\Detection (7).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\Detection (8).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\Detection (9).exe - odmiana wykrycia Win64/SystemRequirementsLab.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {tmp}\Installer\Installer.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.G potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {app}\ActionCenterDownloader.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.AM potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {app}\ASC.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.AN potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {app}\AutoUpdate.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.AH potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {app}\Register.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.M potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {app}\UninstallPromote.exe - odmiana wykrycia Win32/IObit.J potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO » {tmp}\TaskHelper.exe - Win32/IObit.D potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\advanced-systemcare-setup.exe » INNO - odmiana wykrycia Win32/IObit.D potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\gothic-3-edycja-rozszerzona-1-75-14-community-patch-ks_0767780637.exe - Win32/InstallCore.Gen.B potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\mem-reduct-6628557856429697-AsystentPobierania_v0.25.62.934.29.exe - odmiana wykrycia MSIL/DotSetupIo.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\uTorrent.exe » 7ZSD » Carrier.exe - odmiana wykrycia Win32/uTorrent.C potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\uTorrent.exe » 7ZSD » GenericSetup.exe - odmiana wykrycia MSIL/WebCompanion.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\uTorrent.exe » 7ZSD » installer.exe - odmiana wykrycia Win32/WebCompanion.B potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\uTorrent.exe » 7ZSD » DevLib.dll - odmiana wykrycia MSIL/WebCompanion.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
C:\Users\user\Downloads\uTorrent.exe » 7ZSD » WizardPages.dll - odmiana wykrycia MSIL/WebCompanion.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sascan.sys - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sascan.sys - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sascansvc.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SAScanCtx.dll - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sascanner.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SAScanCtx.dll - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sascanner.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » APEX.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » APEX.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » saappsvc.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sanotifier.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » UAVScanResult.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » saappctl.sys - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » saappsvc.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » sanotifier.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » saappctl.sys - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » UniversalAVService.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » UniversalAVService.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » EverythingServer.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » EverythingServer.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SecureAPlus.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SecureAPlusService.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » UninstallTheme.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » CheckUpdate.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SecureAPlusUI.exe - odmiana wykrycia Generik.IQHCKOC potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SecureAPlus.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » SecureAPlusService.exe - odmiana wykrycia Win32/SecureAge.B potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » UninstallTheme.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
G:\Txz\SecureAPlusSetup_v5.3.6.exe » NSIS » CheckUpdate.exe - odmiana wykrycia Win64/SecureAge.A potencjalnie niepożądana aplikacja - zachowane
Liczba przeskanowanych obiektów: 1106031
Liczba wykrytych wystąpień: 74
Liczba wyleczonych obiektów: 4
Godzina zakończenia: 11:28:24  Całkowity czas skanowania: 42507 s (11:48:27)

Uwagi:
[1] Obiekt został usunięty, ponieważ zawierał wyłącznie kod wirusa.
[4] Nie można otworzyć obiektu. Może on być używany przez inną aplikację lub system operacyjny.
 

Edytowane przez ToZnowuJa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...