Skocz do zawartości
sixzi

Problem z myszką

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Raz na kilka odpaleń komputera mam taki problem, że nie mam kursora na pulpicie. Dopiero jak podłączę inną myszkę się pojawia, a żeby się pojawił na aktualnie używanej to muszę odłączyć tą starą po czym kilka razy aktualną podłączyć i dopiero pojawia się kursor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy identyczny problem występuje jeśli podłączysz tę myszkę pod inny komputer. Jeśli tak, wyślij mysz na gwarancję bądź spróbuj zaktualizować jej firmware. Jeśli nie, spróbuj ja podłączyć pod inny port USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lexus napisał:

Sprawdź czy identyczny problem występuje jeśli podłączysz tę myszkę pod inny komputer. Jeśli tak, wyślij mysz na gwarancję bądź spróbuj zaktualizować jej firmware. Jeśli nie, spróbuj ja podłączyć pod inny port USB.

Jest to myszka bezprzewodowa ale można ją też pod kabel podpiąć i zauważyłem że jak podedpe ją pod kabel to normalnie działa. Może coś z odbiornikiem jest nie tak? Zaczęło się to robić kiedy mi prąd wywaliło podczas burzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, sixzi napisał:

Jest to myszka bezprzewodowa ale można ją też pod kabel podpiąć i zauważyłem że jak podedpe ją pod kabel to normalnie działa. Może coś z odbiornikiem jest nie tak? Zaczęło się to robić kiedy mi prąd wywaliło podczas burzy.

Nagła utrata prądu mogła uszkodzić odbiornik choć w teorii przecież zasilacz ma zabezpieczenia i nie powinno mieć to wpływu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...