Skocz do zawartości
tomkill

Xiaomi 12 czy OnePlus 9Pro lub OnePlus 10pro google pixel 6

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki telefon wybrać ,opłaci się dołożyć parę stówek i kupić oneplusa 10 pro czy pozostać przy oneplusie 9pro ,lub Xiaomi mi12 ?zastanawiam się nad kupnem i niewiem jaki telefon wybrać. Proszę mi doradzić ,wczesniej mialem telefon xiaomi mi6 o zapomnialem dodac o pixelu 6 on stoi po 3699zl

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam szukam jakiegoś flagowca i obecny rynek smarfonów to wielkie nieporozumienie. Ceny za zbugowane chińczyki bez wsparcia dobijają do cenów iphonów :E. Jedynie chyba realme ma jeszce dobrze wycenione sprzęty, ale soft najgorszy z możliwych. Na polskę często bez zmiany regionu można nie doczekać się aktualizacji xD.

Na ten moment z przykrością stwierdzam, że na rynku liczy się tylko samsung i iphone. Przez moment miałem nadzieję, że vivo dołączy do tej stawki jak kiedyś Huawei, ale odnoszę wrażenie, że BBK Electronics tylko podcina im skrzydła.

Teraz czekam na spokojnie do premier nowych jabłek. Jak w międzyczasie pojawi się fajna oferta na coś z rodziny S22 to rozważę zakup. Przy okazji sprawdzam jeszce czy na S21 Ultra nie trafi coś ciekawego z używek. 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi 12 kosztuje w Chinach 3k złotych a  w Polsce 3800zl ,800zl to sam podatek ,podatki trzeba obniżyć było by trochę taniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak teleobiektywu i IP68 to kipna z klientów. Główna matryca prosto z obecnych średniaków. Kompletnie nic nie przekonuje do tego modelu. O ile nie grasz w gry to taki realme 9pro plus, A52s lub nord 2 kosztuja duzo mniej a oferuja w zasadzie to samo.... S20 FE 5G ma jeszcze obiektyw tele.... Pixel 6 ostatnio jest w fajnych cenach ale brak wsparcia od strony naszych operatorów dla tego modelu zabija jego zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Hero586 napisał:

Brak teleobiektywu i IP68 to kipna z klientów. Główna matryca prosto z obecnych średniaków. Kompletnie nic nie przekonuje do tego modelu. O ile nie grasz w gry to taki realme 9pro plus, A52s lub nord 2 kosztuja duzo mniej a oferuja w zasadzie to samo.... S20 FE 5G ma jeszcze obiektyw tele.... Pixel 6 ostatnio jest w fajnych cenach ale brak wsparcia od strony naszych operatorów dla tego modelu zabija jego zakup.

Brak teleobiektywu mówisz o Xiaomi 12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomkill napisał:

Brak teleobiektywu mówisz o Xiaomi 12?

Tak, chodziło mi o Xiaomi 12 nic nie usprawiedliwa takiej ceny. Probowałem się dokopać czy chociaż erkan to LTPO, ale brak takich informacji w specyfikacjach, więc pewnie go nie ma ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hero586 napisał:

Tak, chodziło mi o Xiaomi 12 nic nie usprawiedliwa takiej ceny. Probowałem się dokopać czy chociaż erkan to LTPO, ale brak takich informacji w specyfikacjach, więc pewnie go nie ma ..

To jaki telefon do 3800zl?

,patrzyłem na pixela 6 ale 5g w Polsce nie dziala,Samsung ma oxynosss:/

 

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nic ciekawego nie ma na ten moment z tych wymienionych  Oneplus 9 pro wydaje się najsensowniejszym wyborem. 10 Pro to kosmetyczne zmiany względem 9 Pro, a cena sporo wyższa.  Cena S22 mocno boli biorąc pod uwagę, że prawie w zasadzie nic nie wnosi względem 21, a tego można było kupić w okolicach 2500zł.  Ogólnie wszędzie są kompromisy wybierz na czym Ci najbardziej zależy.  Osobiście na telefon od BBK Eletronics zdecydował się tylko przy bardzo atrakcyjnej cenie.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Hero586 napisał:

Niestety nic ciekawego nie ma na ten moment z tych wymienionych  Oneplus 9 pro wydaje się najsensowniejszym wyborem. 10 Pro to kosmetyczne zmiany względem 9 Pro, a cena sporo wyższa.  Cena S22 mocno boli biorąc pod uwagę, że prawie w zasadzie nic nie wnosi względem 21, a tego można było kupić w okolicach 2500zł.  Ogólnie wszędzie są kompromisy wybierz na czym Ci najbardziej zależy.  Osobiście na telefon od BBK Eletronics zdecydował się tylko przy bardzo atrakcyjnej cenie.

A jak zdjęć wcale nie robię to oneplus 9 za 3300zl bo jest tańszy od pro parę stówek nie jest taki zły czy lepiej kupić pro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, tomkill napisał:

A jak zdjęć wcale nie robię to oneplus 9 za 3300zl bo jest tańszy od pro parę stówek nie jest taki zły czy lepiej kupić pro ?

Z kodem 9PRO150 można kupić 9Pro w cenie ok 2660 zł ma stronie producenta. Wersja czarna 8/128GB za tą ceną myślę, że nie ma nad czym się zastanawiać. Wstawka jest na pepper + info jak można uzyskać zniżkę studnecką. Na picodi jest również cashback na sklep oneplusa. Z wszystkimi zniżkami cena finalnie może spaść do ok 2500zł.

Teraz sam próbuje kupić bo cena jest bardzo dobra, ale coś mam problemy z płatnością. Sam smartfon powinien dostać jeszcze 2 aktulizacje androida czyli do 14, więc powinien na trochę starczyć. Z jakością tych aktualizacji pewnie będzie marnie, ale przy takiej cenie nie będę wybrzydzał :P.
 

Edytowane przez Hero586

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Hero586 napisał:

Z kodem 9PRO150 można kupić 9Pro w cenie ok 2660 zł ma stronie producenta. Wersja czarna 8/128GB za tą ceną myślę, że nie ma nad czym się zastanawiać. Wstawka jest na pepper + info jak można uzyskać zniżkę studnecką. Na picodi jest również cashback na sklep oneplusa. Z wszystkimi zniżkami cena finalnie może spaść do ok 2500zł.

Teraz sam próbuje kupić bo cena jest bardzo dobra, ale coś mam problemy z płatnością. Sam smartfon powinien dostać jeszcze 2 aktulizacje androida czyli do 14, więc powinien na trochę starczyć. Z jakością tych aktualizacji pewnie będzie marnie, ale przy takiej cenie nie będę wybrzydzał :P.
 

Moglbys mi podać link do strony gdzie telefon zamówić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocja w xkom i jakieś orły kupują GTX 1660ti za 1400.... Po co ja się pytam 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 6.07.2022 o 16:21, tomkill napisał:

a co myslicie o iphone 13 mini?

głupi nie jest, ale prywatnie jakbym miał brać mniejszy smartfon to wolałbym S22. Większa elastyczność, lepszy i szybszy wyświetlacz, lepszy zestaw aparatów, usb 3.2

Edytowane przez reQ_21
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, reQ_21 napisał:

głupi nie jest, ale prywatnie jakbym miał brać mniejszy smartfon to wolałbym S22. Większa elastyczność, lepszy i szybszy wyświetlacz, lepszy zestaw aparatów, usb 3.2

Samsung też ciekawy a ile lat będzie wspierany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, tomkill napisał:

Samsung też ciekawy a ile lat będzie wspierany?

do androida 16, czyt ponad 4 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.07.2022 o 16:21, tomkill napisał:

a co myslicie o iphone 13 mini?

Mam i sobie chwalę, ale imo przy być może napiętym budżecie i celowaniu w możliwie mały telefon lepszym dealem jest 12 Mini 64 GB (jeśli nie potrzebujesz tych 128, od których zaczyna się 13 Mini), którego idzie wyrwać grubo poniżej 3K. Żaden ze mnie pasjonat telefonów czy power user, więc piszę z perspektywy zwyczajnego Kowalskiego (dzwoni i pisze; inne rzeczy robi JEŚLI TRZEBA; raczej mniej niż 1h czasu przed ekranem dziennie) i cenię ajfony za trzy kwestie. Działają szybko i płynnie, ale słuchawki za podobne pieniądze też tu raczej nie odstają. Nic się nie równa w temacie intuicyjności - na różnych Androidach często musiałem sprawdzić, jak coś zrobić, w necie (plus szybko się irytuję klikaniną na telefonie), na ajfonie rozkminiam to sam w dosłownie parę sekund - zawsze. Na koniec coś subiektywnego, ale z ajfonów się po prostu przyjemnie korzysta - są przyjemne w odbiorze. Cholernie mi ten tel leży, a piszę to jako ktoś, dla kogo Apple jest ostatnią marką, od której chciałbym kupić cokolwiek i której klimat jest w moich oczach bardziej obciachowy niż fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad iPhone 13 mini albo nad Samsungiem S22 ale strasznie mnie kusi kupić iPhone bo nigdy iPhone nie miałem ,tak z ciekawości kupić ,ale dopiero we wrześniu kupić jak wyjdzie iPhone 14 to może uda się wyrwać iPhone 13 mini parę stówek mniej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tomkill napisał:

Zastanawiam się nad iPhone 13 mini albo nad Samsungiem S22 ale strasznie mnie kusi kupić iPhone bo nigdy iPhone nie miałem ,tak z ciekawości kupić ,ale dopiero we wrześniu kupić jak wyjdzie iPhone 14 to może uda się wyrwać iPhone 13 mini parę stówek mniej 

dzięki za info 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na iPhone 11 ale ten wyświetlacz słaby nawet niema HD ;/

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby iPhone 12 mini kosztował 2500zl to bym go wziął ale stoi koło 3k+ szkło ,etui i ładowarkę to wychodzi z 3.300zl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłem się i kupuje nothing phone 1 ,a dać 3500zl za aphone to za dużo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nothing phone ma wszytko przeciętne do bólu.
Przehajpowane bo ma fajne plecki, które i tak większość zakryje futerałem ;)

Realnej w walce z takim tysiaka tańszym np Samsungiem a52s czy Nordem 2 co cię skłoniło do Nothing phone?

 

Edytowane przez Tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat xiaomi się nie wypowiem, ale od oneplusa to radze stać jak najdalej :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Tomcat napisał:

Nothing phone ma wszytko przeciętne do bólu.
Przehajpowane bo ma fajne plecki, które i tak większość zakryje futerałem ;)

Realnej w walce z takim tysiaka tańszym np Samsungiem a52s czy Nordem 2 co cię skłoniło do Nothing phone?

 

Sam niewiem poprostu mi się spodobał  ,plus że 4 lata aktualizacji będzie miał i dobry czas na bateri 9 godz +

43 minuty temu, joloxx9 napisał:

Na temat xiaomi się nie wypowiem, ale od oneplusa to radze stać jak najdalej :) 

Czemu stać od oneplus jak najdalej?

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...