Skocz do zawartości
tomkill

Xiaomi 12 czy OnePlus 9Pro lub OnePlus 10pro google pixel 6

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, bleidd napisał:

Tu masz porównanie S22 do OP 8 Pro a więc modelu o generacje wyższego Samsunga i generację niższego Oneplusa, dla porównania S21 i OP 9 Pro konfrontacja wyjdzie tylko i wyłącznie jeszcze gorzej dla Samsunga. Ale jak rozumiem to jest definicja deklasacji według ciebie?

Ultraszeroki S22 vs Ultraszeroki 8 Pro

Główny S22 vs Główny 8 Pro

Główny S22 vs Główny 8 Pro

S21 ultra - robie lepsze zdjecia po ciemku niz te zalaczone, okmus reka mocno drzala czy moze cos innego bo zdjecia sa mega rozmyte.

 

Druga sprawa, to nie watek porownywania sobie kamer, podobaja Ci sie bardziej te z OP super, dla mnie samsung wygrywa bo sam mialem brac Op9 Pro do czasu az go w rece nie wzialem. Jedyne co ma lepsze to szybsze ladowanie baterii i tyle. 

 

Jeszcze jedna rzecz, te dwa zdjecia, ktore wrzuciles:

gsmarena_113.jpg

gsmarena_145.jpg

 

Szkoda, ze sa zrobione w calkowicie innych warunkach :) Takie to testy miarodajne sa. Tyle odemnie, OP to aktualnie parch i z wersji na wersje jest gorzej. Chcesz ich bronic, prosze bardzo. EOT z mojej strony. 

Edytowane przez joloxx9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, joloxx9 napisał:

S21 ultra - robie lepsze zdjecia po ciemku niz te zalaczone, okmus reka mocno drzala czy moze cos innego bo zdjecia sa mega rozmyte.

Ultra to zupełnie inna matryca niż wersje z plusem czy bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam po raz któryś z kolei, kamery kamerami. Nawet niech będą zbliżone, oneplus to pomyłka jeśli chodzi o software od dłuższego czasu, głupi samsung przynajmniej update robi regularnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się odnośnie sotfware nie wykłócam. Chociaż jak dla mnie OOS11 działa bezbłędnie. Za to OO12 na ten moment to porażka. Czy to połatają, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Petru23 napisał:

I wskazałem też z jakiego powodu. Setki innych zostawiło sobie fona i są zadowoleni, o czym pisali na forum. 

Często tak wybiórczo do sprawy podchodzicie? Wyrwać z kontekstu i budować wokół tego filozofię? 

Wklej cytat, nich każdy widzi. Cały, nie fragment wypowiedzi. 

A proszę bardzo:

Cytat

 

Oddaje. Przy przewijaniu tekstu litery zostawiają taka jak smugę. Przeglądając WP czy Onet aż się rzygać chce. Zmiana częstotliwości odświeżania nic nie daje. Dodatkowo więcej treści jest na ekranie a co za tym idzie mniejsze litery i niestety... Za małe do komfortowego czytania. Trzeba powiększyć. Ale ta kwestia jest subiektywna. 

Czyli wyglada na to, że nie zapoznałeś się z tym swoim „marzeniem” przed zakupem. Jakbyś chociaż pobawił się tym telefonem w sklepie kilka minut, to już byś wychwycił, że przy przewijaniu są smugi na tyle denerwujące, że miałeś odruchy wymiotne, oraz to, że litery są za małe i o komfortowym czytaniu można zapomnieć. 
O tym, że jest to dość awaryjny telefon nie będę wspominał no bo przecież setki innych osób jest zadowolonych…

Edytowane przez xadrian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 W tym tyg będę zamawiał telefon na x-kom.pl, szkło + etui kupię na allegro bo taniej za 60 zł mam etui plus szkło bo w sklepie x-kom.pl samo szkło 100zl to trochę za dużo ,a propos niema przypadkiem foli naklejonej na wyswietlacz  nothing phone 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, odpuść te nudne prostokąty z dziurami i zainwestuj w coś, czego nie da Ci żaden inny smartfon - czyli jakiegoś składaka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, LJ19 napisał:

Kolego, odpuść te nudne prostokąty z dziurami i zainwestuj w coś, czego nie da Ci żaden inny smartfon - czyli jakiegoś składaka. :)

Oco chodzi z tym składakiem?   A propos miał ktoś w ręku telefon firmy  Realme GT 6 GB / 128 GB szary bo jest za 1400zl  taniej 900 zł od telefonu nothing phone 1 wyświetlacz jest ten sam co w nothing phone 1 ,w realme brak wodoszczelności i brak na pył , i  android 11 w nothing 12 czym się różnią systemy 11 od 12 ?warto dopłacić 900zl do nothing phone 1? I mówię odrazu ja na telefonie grał nie będę no chyba że na google stadi ,

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno realme będzie wspierany 2 lata:/ nothing phone  4 lata ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,zamowilem  realme GT Master Edition za 1 373,87 zł,tylko jestem ciekawy jak telefon bedzie dlugo wspierany ;/moze ktos wie ,ktos mi napisal na youtube ze tylko 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłop co chciał flagowca lub mocnego średniaka a skończył z przeciętnym średniakiem :E  hit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, reQ_21 napisał:

chłop co chciał flagowca lub mocnego średniaka a skończył z przeciętnym średniakiem :E  hit

mialem kupic telefon co mam w temacie  ale pomyslalem poco mi taki telefon jak zdjec ani filmow nie bede robil ani gral tez nie,to co zaoszczedzilem to dokupilem monitor, glosniki , i chromecasta wyszlo mnie to 2 732,98

procesor w realme  master edition to odpowiednik snapdragona 865 chyba ,tak wyczytalem w necie;>

 

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, tomkill napisał:

mialem kupic telefon co mam w temacie  ale pomyslalem poco mi taki telefon jak zdjec ani filmow nie bede robil ani gral tez nie,to co zaoszczedzilem to dokupilem monitor, glosniki , i chromecasta wyszlo mnie to 2 732,98

procesor w realme  master edition to odpowiednik snapdragona 865 chyba ,tak wyczytalem w necie;>

 

https://nanoreview.net/en/soc-compare/qualcomm-snapdragon-865-vs-qualcomm-snapdragon-778g-5g

 

tyaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rób co chcesz - i tak przeczytasz w internecie co innego 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dam znac w tym tygodniu czy telefon  bylo warto kupic ;)

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu. 

Czym zastąpić POCO F3, myślę nad Realme GT2 PRO, Xiaomi Mi 11T PRO, POCO F4 GT, budżet max 3.5/4k. Nie mam jakiś super wymagań z POCO F3 jestem mega zadowolony, ale kończy się gwarancja i czas na zmianę.

Podrzucicie jakieś pomysły ?

Dodam tylko, ze ekran to minimum 6.67"

I procesor wyżej od 870

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłeś zadowolony z poco to weź następnego
prywatnie bym nie kupił już żadnego szmelcu na MIUI, to rak a nie system 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, reQ_21 napisał:

prywatnie bym nie kupił już żadnego szmelcu na MIUI, to rak a nie system 

... a co się dzieje? Wiesza się? Zacina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, reQ_21 napisał:

byłeś zadowolony z poco to weź następnego
prywatnie bym nie kupił już żadnego szmelcu na MIUI, to rak a nie system

Ja akurat nie ma z tym systemem problemu, śmiga jak powinien. Piszesz o poco F4, czy F4 GT ? Mniemam, że o GT. Jedna rzecz mnie przed nim broni a mianowicie jasność max jasność wyświetlacza to tylko 800 nitów. Biorąc pod uwagę że w obecnym mam 1300 to różnica jest już spora i może trochę boleć przy przesiadce. 

A może jest ktoś kto ma i używa realme GT2 pro albo Xiaomi mi 11T pro , POCO F4 GT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kyle_PL napisał:

... a co się dzieje? Wiesza się? Zacina?

wiesza, wyrzuca aplikacje, czasami telefon w ogóle nie chce się wybudzić, randomowo zrzuca taktowanie na 60hz (pomimo tego, że jest 90hz, trzeba ręcznie przełączyć), widgety nie chcą się aktualizować - wszystko na xiaomi.eu (czyt. global) - u mojej matki na poco x3 pro takie same rzeczy się działy
na oficjalnym sofcie miałem max 3h SoTu i telefon niemiłosiernie się grzał, miał wyłączoną elektroniczną stabilizację, ograniczoną ilość motywów, słabą jakość dźwięku po bluetooth. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, reQ_21 napisał:

wiesza, wyrzuca aplikacje,

Ja tego nie miałem.

7 minut temu, reQ_21 napisał:

telefon niemiłosiernie się grzał,

Tego też nie miałem.

8 minut temu, reQ_21 napisał:

czasami telefon w ogóle nie chce się wybudzić,

Tego zdecydowanie nigdy nie miałem.

8 minut temu, reQ_21 napisał:

randomowo zrzuca taktowanie na 60hz (pomimo tego, że jest 90hz, trzeba ręcznie przełączyć),

... nie przypominam sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kyle_PL napisał:

Ja tego nie miałem.

Tego też nie miałem.

Tego zdecydowanie nigdy nie miałem.

... nie przypominam sobie.

to fajnie, setki tysięcy innych osób mają - co można bardzo łatwo wyczytać na forum xiaomi lub reddicie. Wszystko pewnie uzależnione jakich i ile aplikacji używasz ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, reQ_21 napisał:

wiesza, wyrzuca aplikacje, czasami telefon w ogóle nie chce się wybudzić, randomowo zrzuca taktowanie na 60hz (pomimo tego, że jest 90hz, trzeba ręcznie przełączyć), widgety nie chcą się aktualizować - wszystko na xiaomi.eu (czyt. global) - u mojej matki na poco x3 pro takie same rzeczy się działy
na oficjalnym sofcie miałem max 3h SoTu i telefon niemiłosiernie się grzał, miał wyłączoną elektroniczną stabilizację, ograniczoną ilość motywów, słabą jakość dźwięku po bluetooth. 

Musiałeś trafić wyjątkowo trefne egzemplarze

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Pitt_34 napisał:

Musiałeś trafić wyjątkowo trefne egzemplarze

mi10, 11t pro, poco x3 pro... no nie wiem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...