Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowny Odin85 (lub którykolwiek z Twoich aliasów),

O ile ja mogę się bawić z Tobą w kotka i myszkę (i tej walki nie wygrasz), o tyle inni nie muszą uczestniczyć w Twoim "dziele". W przygotowaniu jest kod do forum który pozwoli łatwiej i szybciej (a także automatycznie) blokować konta lub poddawać je akceptacji moderacji ale to jet w tej chwili najmniej ważne.

Jeśli Twój spam się nie skończy, zamierzam zainteresować sprawą dział prawny Onet/RASP, a ten działa dość prężnie. Na ile zdążyłem się zorientować, jest na to co robisz kilka paragrafów - dotyczących łamania regulaminu, ale także dodatkowej pracy którą generujesz i spamu. Jest więc w czym, wybierać, w szczególności przy skali Twojego "przedsięwzięcia". Kara raczej tylko finansowa i ew. prace społeczne (plus może sądowy zakaz), ale pytanie do Ciebie - warto?

Równolegle polecą też zgłoszenia do abuse operatorów z których łącz korzystasz wraz z pełnymi logami - oni ze swojej strony mają też cały wachlarz narzędzi, poczynając na ostrzeżeniu, przez np. zerwanie umów, a kończąc na krokach prawnych.

Wybór pozostawiam Tobie.

 

Z poważaniem,
Daniel

  • Thanks 11
  • Haha 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...