Skocz do zawartości
Aligator911

poszukiwany program do automatycznego wciskania klawisza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję prostego programu dzięki któremu dałoby radę w łatwy sposób na stałe blokować klawisz "w", np. przez kombinację CTRL+w lub coś podobnego. Przydałoby się to do niektórych gier, bo boję się, że kiedyś styki mogłyby się zacząć wycierać lub coś podobnego (zwłaszcza w różnych symulatorach, gdzie przez 95% gry ma się wciśnięty gaz).
W myszce A4Tech X7 mam jeden klawisz do którego dało się przypisać różne makra i tutaj właśnie ustawiłem włącz/wyłącz stałe wciśnięcie klawisza "w", ale ta mysz jest używana w innym komputerze. Jest też opcja wymiany myszki ale jeszcze nie znalazłem bezprzewodowej z odpowiednim stosunkiem jakości do ceny więc na razie zadowolę się programem.
Sprawdzałem różne programy (typu: Auto Keyboard Presser itp.), ale jakoś żadnego nie udało mi się w odpowiedni sposób skonfigurować, a większość z nich miała na stałe przypisane kombinacje "F1" na start makra, co jest niezbyt wygodne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Cytat

AutoHotkey.

Sprawdzałem go już wcześniej, ale odstraszyło mnie pisanie skryptów. Szukałem czegoś dla prawdziwego laika typu: naciśnij, przypisz funkcję i gotowe :D
Po godzinie czytania i testowania w końcu udało się uzyskać wymagany efekt. 
Dziękuję za pomoc i wskazanie odpowiedniego kierunku :)

Edytowane przez Aligator911

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi