Skocz do zawartości
benq19

Klawiatura mechaniczna Razer Ornata V2 czyli bardzo dobra oferta za 339zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj byłem kupić klawiaturę do sklepu komputerowego Xkom. Chyba nikomu nie muszę tego sklepu przedstawiać ma bogatą ofertę produktów więc podszedłem do pana z obsługi zapytałem się o dobrą klawiaturę mechaniczną do maks 400zł bo więcej nie mam.

Oczywiście w odpowiedzi otrzymałem propozycje szeregu różnych klawiatur ,które mogłem zobaczyć jak wyglądają i jak przyciski działają.jak tylko pokazał kilka propozycji tak wybrałem dwie z nich ,które mi przyniósł do zobaczenia i sprawdzenia jak działają.

Jak tylko wyciągnął klawiatury z opakowania uwagę moją przykuła klawiatura Razera. Wyróżniała się estetycznym wyglądem płaskimi ale nie za płaskimi przyciskami cichym działaniem klawiszy a za razem wyraźnym i płynnym odczuciem kliknięcia.

Do tego w ofercie była podkładka magnetyczna czyli taka ,którą wystarczy przyłożyć do klawiatury i jak magnes się z nią złącza i trzyma. Podkładka jest wykonana z bardzo miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału,jest to klawiatura przewodowa a więc ma solidny długi kabel z materiałową osłoną na zewnątrz.

Oczywiście kupiłem ją bo bardzo mi się spodobała.W domu po rozpakowaniu znalazłem krotką ale precyzyjną instrukcję jak działa klawiatura.Tak więc podłączyłem klawiaturę do złącza usb i włączyłem komputer,jak tylko się zalogowałem na moje konto tak automatycznie wyskoczyło mi menu Razera z propozycją zainstalowania aplikacji Razer Synapse. Jednak najpierw musiałem utworzyć konto w serwisie Razera i podać numer seryjny klawiatury(nie mylić z numerem produktu) oraz email i hasło.Po potwierdzeniu rejestracji przez email aplikacja zaczęła się instalować(669 mb jak dobrze pamiętam).Po zainstalowaniu pokazało się fajne menu gdzie mogłem wybierać jak będą się świeciły poszczególne klawisze a nawet jakie dźwięki wydawały jednak do tego nie doszedłem bo był tam sporo opcji do ogarnięcia.

Podsumowując jestem zadowolony z kupna tej klawiatury i czuję satysfakcję z tego zakupu a to chyba jest istotne żeby czuć, że się dokonało właściwej decyzji i być usatysfakcjonowanym z wyboru.

 

Linki do obrazków bo nie mogę wstawić inaczej:

Pierwsze zdjęcie

drugie zdjęcie

Trzecie zdjęcie

Czwarte Zdjęcie

Piąte zdjęcie

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że kupiłeś coś co odpowiada Tobie. Moja sugestia to uważaj na podkładkę w ornacie. Jest skórzana i lepiej o nią dbaj, to znaczy nie używaj np w zegarkach lub innej biżuterii, bo mam znajomą której podkładka wygląda mało estetycznie.  Natomiast sama wygoda z używania jest super. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...