Skocz do zawartości
benq19

Klawiatura mechaniczna Razer Ornata V2 czyli bardzo dobra oferta za 339zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj byłem kupić klawiaturę do sklepu komputerowego Xkom. Chyba nikomu nie muszę tego sklepu przedstawiać ma bogatą ofertę produktów więc podszedłem do pana z obsługi zapytałem się o dobrą klawiaturę mechaniczną do maks 400zł bo więcej nie mam.

Oczywiście w odpowiedzi otrzymałem propozycje szeregu różnych klawiatur ,które mogłem zobaczyć jak wyglądają i jak przyciski działają.jak tylko pokazał kilka propozycji tak wybrałem dwie z nich ,które mi przyniósł do zobaczenia i sprawdzenia jak działają.

Jak tylko wyciągnął klawiatury z opakowania uwagę moją przykuła klawiatura Razera. Wyróżniała się estetycznym wyglądem płaskimi ale nie za płaskimi przyciskami cichym działaniem klawiszy a za razem wyraźnym i płynnym odczuciem kliknięcia.

Do tego w ofercie była podkładka magnetyczna czyli taka ,którą wystarczy przyłożyć do klawiatury i jak magnes się z nią złącza i trzyma. Podkładka jest wykonana z bardzo miękkiego i przyjemnego w dotyku materiału,jest to klawiatura przewodowa a więc ma solidny długi kabel z materiałową osłoną na zewnątrz.

Oczywiście kupiłem ją bo bardzo mi się spodobała.W domu po rozpakowaniu znalazłem krotką ale precyzyjną instrukcję jak działa klawiatura.Tak więc podłączyłem klawiaturę do złącza usb i włączyłem komputer,jak tylko się zalogowałem na moje konto tak automatycznie wyskoczyło mi menu Razera z propozycją zainstalowania aplikacji Razer Synapse. Jednak najpierw musiałem utworzyć konto w serwisie Razera i podać numer seryjny klawiatury(nie mylić z numerem produktu) oraz email i hasło.Po potwierdzeniu rejestracji przez email aplikacja zaczęła się instalować(669 mb jak dobrze pamiętam).Po zainstalowaniu pokazało się fajne menu gdzie mogłem wybierać jak będą się świeciły poszczególne klawisze a nawet jakie dźwięki wydawały jednak do tego nie doszedłem bo był tam sporo opcji do ogarnięcia.

Podsumowując jestem zadowolony z kupna tej klawiatury i czuję satysfakcję z tego zakupu a to chyba jest istotne żeby czuć, że się dokonało właściwej decyzji i być usatysfakcjonowanym z wyboru.

Linki do obrazków bo nie mogę wstawić inaczej:

Pierwsze zdjęcie

drugie zdjęcie

Trzecie zdjęcie

Czwarte Zdjęcie

Piąte zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, że kupiłeś coś co odpowiada Tobie. Moja sugestia to uważaj na podkładkę w ornacie. Jest skórzana i lepiej o nią dbaj, to znaczy nie używaj np w zegarkach lub innej biżuterii, bo mam znajomą której podkładka wygląda mało estetycznie.  Natomiast sama wygoda z używania jest super. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• @Kynareth znam Twój ból, siedziałem na GTX 1070 od 2016 roku chyba jako jeden z rekordzistów na tym forum.  Nie tak dawno temu wymieniłem w niej nawet termopady na Gelid GP Extreme i pastę na Thermal Gryzzli Kryonaut by służyła jeszcze dłużej patrząc na ceny, inflację, dolara po 5zł i mroczne widmo nad wyceną RTX 4xxx - traciłem nadzieję. Przeglądałem peppera, forum, kląłem nie raz pod nosem na ceny i dostępność - to tyle dobrze miałem, że GTX 1070 jeszcze dawał sobie radę z AMD FSR ultra jakość w 1080p z nowymi grami - nawet nie chcę sobie wyobrażać osób, które miały coś słabszego w kompach i czekały równo ze mną. Twardo trzymałem się tego co sobie postanowiłem - nie będę przepłacał kapitalistycznym psom dorobkiewiczom januszom sklepowym i w tym wytrwałem. Niedawno zacząłem przeglądać częściej allegro zamiast peppera bo straciłem nadzieję, że w tym roku kupię nową kartę w rozsądnej cenie jak na te czasy, upłynęło trochę wody zanim trafiłem na człowieka, z którym dogadałem się i kupiłem od niego 3 miesięcznego RTX 3070 za 2000zł i widać było po dialogu, że nie chciał się z nią za bardzo rozstawać - skąd ja to znam - ano szukając ofert na Allegro nie raz natrafiałem na podobny dialog, gdzie sprzedawca starał się "wybadać" za ile będzie mógł sprzedać swoją kartę, zdarzyło mi się nawet, że po rozmowie ze mną jeden z nich po prostu usunął swoje ogłoszenie, przeprosił mi i powiedział, że karta zostanie z nim jeszcze co najmniej rok bo liczył na lepsze oferty. Ludzie obecnie badają rynek kart używanych, nie dziwię się bo dochodzi często do paradoksów, że w cenie RTX 3060Ti możesz dostać RTX 3070 co akurat się mi szczęśliwie przytrafiło. Na pewno jakiś wpływ na ogólną redukcję cen do w miarę rozsądnych na rynku używanym miała wyprzedaż kart przez górników, zwykli ludzie musieli po prostu się dostosować ze swoimi oczekiwaniami stąd wielu z nich wystawia w zawyżonej cenie i liczy na oferty, jeśli cena proponowana przez kilka osób nie pasuje to rezygnują i wycofują swoje oferty - rozmawiałem z wieloma z nich to mam jako taki wyrobiony podgląd na sytuację, nawet nie stricte na temat sprzedaży ale aby wybadać co im po głowach chodzi. Czekać na RTX 4xxx czy nowe Radeony też nie ma sensu w moim przypadku - będą poza moim zasięgiem finansowym, cieszę się z obecnej RTX 3070 i życzę powodzenia wszystkim, którzy nadal szukają swojej karty.
    • A co do Pythona to wiem, nie bede wnikal w szczegoly, ale znalem kiedys goscia co nauczyl sie od zera Pythona i zlapal lepiej platna prace niz moj kumpel po studiach magisterskich na AGH w swoim zawodzie (energetyka)
    • Wysadzenie NS-x nie powstrzymało przeceny gazu. Wobec ceny sprzed inwazji mamy juz tylko mniej więcej +50%.
    • Wiem że budżet przekroczony, ale rozważyłbym dwie zmiany: 1) Dysk w wersji 512 GB - takie GTA 5 waży 100+GB. 2) Zasilacz nieco lepszy, aby nie trzeba było go wymieniać w momencie dołożenia karty graficznej w przyszłości: https://www.morele.net/zasilacz-cooler-master-mwe-500-v2-mpe-5001-acabw-eu-6259743/
    • Jakbym tak podchodził to bym od dawna nic nie kupił  A tak każda generacja musi przejść przez łapki  Co do wymagań wystarczy, że działasz na 2160p i wymagania rosną odpowiednio. Nie wspominając o tym, że 60fps to trochę za mało.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...