Skocz do zawartości
Marcusfff

Robocop: Rogue City

Rekomendowane odpowiedzi

Była przeprawa z ED-209, ale to jest początek gry, z Chimerą bardziej zaawansowanym robotem niż ED, moja V szybko sobie poradziła, no tak ale byłem tam na 57 poziomie. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ED miał tylko bardzo dużo pancerza, na hardzie z 2x nawet zginąłem, potem chowałem się ciągle za vanem, a ten nie mógł mnie sięgnąć. :E 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam gra też tak ostro wygrzewa kartę? W żadnej innej grze tak się karta nie poci. I w porównaniu do Terminatora to gra ma zdecydowanie większe wymagania Do  stałych 60fps to muszę rozmydlacze włączyć, i to XeSS bo FSR wygląda delikatnie mówiąc słabo.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, nalewator napisał:

Czy Wam gra też tak ostro wygrzewa kartę? W żadnej innej grze tak się karta nie poci. I w porównaniu do Terminatora to gra ma zdecydowanie większe wymagania Do  stałych 60fps to muszę rozmydlacze włączyć, i to XeSS bo FSR wygląda delikatnie mówiąc słabo.

Trochę wygrzewa jak CP2077, ja też mam DLSS na jakość ustawione bez FG, wygląda ok, żadnego ghostingu nie widzę i ładnie śmiga na ultra z lumenem 70-120fps w 1080p u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to karta łapie 80c nigdzie tyle nie miała  .Ghostingu tez nie widać ale woda z FSR to bida z nędzą natomiast z XeSS jest ok  ,DLSS nie sprawdzę z wiadomych przyczyn. 4060 jest sporo wydajniejsza od 6600 to i chodzi lepiej.Generalnie optymalizacja tej gry jest słaba  w porównaniu do Terminatora ( który jest dla mnie lepszą grą). Robocop robi się taki monotonny no i chyba za niski poziom trudności ustawiłem bo gra się za łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, nalewator napisał:

No u mnie to karta łapie 80c nigdzie tyle nie miała  .Ghostingu tez nie widać ale woda z FSR to bida z nędzą natomiast z XeSS jest ok  ,DLSS nie sprawdzę z wiadomych przyczyn. 4060 jest sporo wydajniejsza od 6600 to i chodzi lepiej.Generalnie optymalizacja tej gry jest słaba  w porównaniu do Terminatora ( który jest dla mnie lepszą grą). Robocop robi się taki monotonny no i chyba za niski poziom trudności ustawiłem bo gra się za łatwo.

 U mnie sztandarowo jak w CP2077 75-78*C, ale mam kartę jedno wentylatorową ITX, takiego maluszka, dwuslotowa oczywiście, dla mnie nie jest monotonny jest klimatyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie sobie UV. Mnie na 3070 karta nie przekraczała 70*C. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 16.10.2023 o 19:32, Kakarotto. napisał:

Pograłem ponad godzinę w demo i mam mieszane uczucia. Niby nostalgia mocno, by się obejrzało filmy w natchnieniu graniem, ale dość nijakie to było, bym powiedział. 

Generalnie nie czuło się, że się jest robotem i do tego Robocopem. Sam wolny chód i charakterystyczny celownik to trochę mało. 

Do premiery nic się nie zmieni, ale grze dam szansę, jak będzie gdzieś za grosze albo za darmo. 🤔

Małe sprostowanie:

Nadal nie czuję się Robocopem grając i to się nie zmieni, mimo, że często w przerywnikach widać nasze blachy. Tak czy tak, pomijając ten fakt, mamy tu do czynienia z grą godną uwagi. 111 zł to widocznie grosze dla mnie, ponieważ za tyle kupiłem. 😄

Odbicia w kałużach (i chyba tylko to 😝) są nawet lepsze niż w realu i bez DLSS nie mogę 60 klatek utrzymać. 😆

Edytowane przez Kakarotto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie? Nawet ten ciężar postaci nie czujesz? Jak poruszasz się wolno jak czołg z bardzo małą mobilnością i obrywasz od setek pocisków będąc praktycznie niezniszczalnym?;)   Ja tam miałem wrażenie, że grałem robotem. Bardzo dobrze to także słychać jak się drepcze po schodach czy jakimś betonie albo przy dialogach. Peter Weller wczuł się świetnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jaycob napisał:

Nie? Nawet ten ciężar postaci nie czujesz? Jak poruszasz się wolno jak czołg z bardzo małą mobilnością i obrywasz od setek pocisków będąc praktycznie niezniszczalnym?;)   Ja tam miałem wrażenie, że grałem robotem. Bardzo dobrze to także słychać jak się drepcze po schodach czy jakimś betonie albo przy dialogach. Peter Weller wczuł się świetnie. 

Wolnego chodu nie kwestionuję, ale to trochę mało jak dla mnie, by się poczuć robotem. Pewnie już za dużo gier ograłem i człowiek zobojętniał trochę. 😄

Na razie jestem jeszcze na ulicach, a tam niezniszczalności nie czuć, ponieważ strzelania do mnie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kroki z basem to już będzie lepsze odczucie, trochę "masy" dojdzie. 👍

Taki mały pliczek, a zmienia wiele.

Edytowane przez Kakarotto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gra ukończona w niecałe 17h.

Fabularnie to jak w filmie, sztampowo i bez zaskoczeń, ale dziwnie żeby miało być inaczej w egranizacji. Strzelanie było niezłe, powiedziałbym, że soczyste. Ogólnie gameplay był znośny, choć jako pieszy czołg mogło nas bez problemu zatrzymać np. krzesło. 😆

Graficznie lumen robił robotę, gdy dołożyć do tego lepsze tekstury, to by można było przynajmniej sobie popatrzyć. Dźwiękowo było dobrze (szczególnie z modami), bardzo filmowo, tak jak miało być.

Generalnie gra jest na dobrym poziomie, choć czuć momentami braki budżetowe. Ogólnie jest to dzieło trochę lepsze niż Terminator. Mogę polecić ją szczególnie fanom Robocopa, egranizacja na wysokim poziomie, nie fani i gracze liczący na coś więcej, mogą się od gry odbić.

A i na koniec, niestety gra nie jest wolna od problemów technicznych, a dawno żadna gra mi takich nie robiła. W pewnych, raczej losowych, momentach drobiła fps, w jednej misji przez chwilę musiałem w 15 klatkach grać. Raz pod koniec fatal error wystąpił.

Edytowane przez Kakarotto.
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja fanem robocopa nie jestem, ale grało mi się całkiem fajnie. Też dzisiaj skończyłem. Strzelanie faktycznie całkiem przyjemne. Faktycznie czuć trochę tą budżetowość, ale też i widać aspiracje do AAA. Pewnie ich kolejna gra będzie jeszcze lepsza jeśli dalej będą się rozwijać.

Też miałem kilka drobnych błędów, z 2 czy 3 zadymy niezoptymalizowane gdzie czuć było spore spadki fps. No i z 2 razy po wczytaniu save nie dało się ruszyć gry bo gra mnie spawnowała w budnyku z którego już wyszedłem i gierka świrowała nie pozwalając mi ruszyć dalej. No, ale wczytanie poprzedniego save kilka minut powtórzenia i dalej się leciało.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ciekawe w jakie uniwersum pójdą kolejnym razem. Imo powinni unikać sequeli. Do Rambo raczej nie wrócą :E.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kelam napisał:

Ciekawe w jakie uniwersum pójdą kolejnym razem. Imo powinni unikać sequeli. Do Rambo raczej nie wrócą :E.

Myślę że Commando, Uniwersalny Żołnierz, Cobra, Leon Zawodowiec czy Liberator to dobrzy kandydaci na grę (choć Steven Seagal kiepsko się zestarzał :lol2:) niestety wypstrykali się już chyba trochę z tych najbardziej popularnych marek (które jednocześnie nadają się na gre), szkoda zmarnowanego potencjału Rambo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, jeszcze kilka produkcji filmowych mogli by przerobić na grę. :E   Bo widać, że maja smykałkę do tego. Tylko czasami budżetu brakuje.

Ja bym chętnie zobaczył Die Hard, Predatora, Bladerunnera, Sędzię Dredd albo jakiś horror jak Coś. 

Rambo także, bo czemu nie, jak CI Games zrobiło w tym roku reboota Lords of the Fallen, to może im by się także udało za drugim podejściem. :E 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przydałby sie porządny Predator najlepiej na podstawie filmu z Schwarzeneggerem z 1987 roku

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...