Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój zestaw pc 

Płyta główna Asus tuf x570 Gaming plus

Obudowa silientumpc armis ar7 klasyczna bez okien

Zasilacz be quiet straight power 11 plus gold

Chce wymienić wentylatory fabryczne z przodu obudowy 3 na 140 mam wydajne żeby mocno i dobrze chłodziły na górze mam aio z tyłu fabryczny 120 moje pytanie jakie 3 wentylatory z kontrolerem i kablem na 3 żeby wpis. W 1 kabel i to płyty głównej czy zasilacza i czy nie Spale czegoś dajcie radę mam kontroler wentylatorów w obudowie silientumpc ale chcę mocniejsze wiatraki bardziej wydajne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale chcę mocniejsze wentylatory z przodu obudowy 120/140 3 sztuki mam obecnie 2 z przodu fabryczne a chce wymienić na 140 tylko chce podłączyć te 3 jakbym kupił pod jeden kabel mógłbym może pod kontroler od silientumpc w obudowie lecz pytanie czy będą działać innej firmy jak bym kupił 

Szukam odp czy mogę podpiąć inne niż fabryczne mocniejsze

I jakie propozycje totalnie jestem zielony bo tego nie robiłem nigdy i szukam odp 

Chce 3 wentylatory podłączyć z przodu o większym przepływie powietrza niż te obecne fabryczne żeby temperatura spadła wewnątrz obudowy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz podpiąć jakie chcesz, nic nie spalisz, nie bój się. Te które masz obecnie to 3 x pin, czy 4 x pin ? Bo po co kupować droższe 4 x pin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam 3 pin lub 4 pionowe musiałbym sprawdzić a nie mam jak jutro bym sprawdził a jakie znasz wentylatory 3 pionowe liczna 3 sztuk wydajnych pod płytę lub zasilacz mój napisz 3 pionowe i 4 pionowe i jak to podłączyć mam w obudowie znaczy na płycie lub zasilaczu

3 sztuki wydajne 

Na plycie mam 4 pionowe sprawdziłem na stronie producenta 

Na wentylatory

Na kontrolerze obudowy mam 3 pinowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod płytę masz podpięty kontroler, a same wentyle pod kontroler. Ściągnij boczny/tylny panel i tam będzie. Tak się składa że mam na sprzedaż 3 PHANTEKSY od swojej obudowy ( 3 x pin ), bo zmieniałem na be quiet! SilentWings 3 PWM 140mm - Wentylatory do komputera - Sklep komputerowy - x-kom.pl 

To nie moje ogłoszenie, ale takie właśnie mam na sprzedaż Wentylator komputerowy Phanteks PH-F140MP 140mm w Radom - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na płycie mam 4 pinowe pod wentylatory mowa o płycie głównej a jakbym kupował wentylatory do mocniejsze 140 o dużym przepływie powietrza

Mogę dać nawet 400 zł za dobre wentylatory 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz temat o wentylatorach https://forum.pclab.pl/topic/639415-lista-polecanych-wentylatorów/page/351/#comments

Napisz, pomogą ludziska 

Ale nie musisz podpinać pod płytę skoro masz kontroler w obudowie ;) Chyba że chcesz sterować każdym z osobna, to tak. Ale po co :hmm: Za 400zł to już top wentyle kupisz. Napisz w temacie który Ci podlinkowałem wyżej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze pytanie czy chcesz z podświetleniem, czy bez :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...