Skocz do zawartości
bubbles720

Logitech G413 Carbon Tactile - wasze opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie znalazłem podobnego tematu, dlatego uznałem że napiszę tutaj. 

Czy ktoś z was miał styczność z wyżej wymienioną klawiaturą?

https://www.x-kom.pl/p/362148-klawiatura-przewodowa-logitech-g413-carbon-tactile.html

Dużo czytałem o tym że przyciski się sypią oraz że częstym zjawiskiem jest wieloklik.

Czy poprawiona wersja G413 SE jest już wyleczona z tych wad? 

Proszę o kilka słów na jej temat, nie chciałbym wyrzucić 300zł w błoto :)

 

Edytowane przez bubbles720

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam 2,5 roku ale wersji srebrnej, kupiłem ją kiedyś ze względu na normalny wygląd. Korzystam bardzo dużo z komputera i nigdy nie zdarzył mi się problem z wieloklikiem, a nie dbam o nią jakoś bardzo, nigdy też nic mi się nie połamało, ale to może dlatego że nie wyciągałem z niej keycapów.
Oby działała jak najdłużej, patrząc na opinie teraz strach że zaraz się popsuje, moja działa i jestem zadowolony, ale loteria za 3 stówy to słaby deal.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, KPX. napisał:

[...] ze względu na normalny wygląd. Korzystam bardzo dużo z komputera...

 

U mnie ta sama historia. Poboba mi się wizualnie, bo jest prosta, elegancka, stonowana oraz nie świeci na milion kolorów. A mój komputer również leci dziennie po parę (czasem paręnaście godzin). Poczekam na jakąś promkę może. Za te 200zł byłbym skłonny ją kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wykrakałem 8:E Nie używałem komputera miesiąc, wczoraj odpalam i niektóre klawisze na numpadzie mają dwuklik, na razie najbardziej chyba minus "--". A było nie chwalić, mam nadzieję że nie przejdzie na resztę klawiszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Hej, nie znalazłem podobnego tematu, dlatego uznałem że napiszę tutaj. 

Czy ktoś z was miał styczność z wyżej wymienioną klawiaturą?

https://www.x-kom.pl/p/362148-klawiatura-przewodowa-logitech-g413-carbon-tactile.html

Dużo czytałem o tym że przyciski się sypią oraz że częstym zjawiskiem jest wieloklik.

Czy poprawiona wersja G413 SE jest już wyleczona z tych wad? 

Proszę o kilka słów na jej temat, nie chciałbym wyrzucić 300zł w błoto :)

 

To jest raczej stały problem z mechanikami Logitecha. Kupiłem ostatnio G513 i po fakcie zacząłem czytać opinię o niej. Okazuje się, że w tym modelu dwuklik i inne problemy z klawiszami są równie częste co na 413.

Dodam, że podobne problemy są z myszami Logitecha. Mam G602 w której padały mi już przyciski, przewijanie kółkiem i przycisk kółka. Na pocieszenie, że to wszytko można samemu naprawić izopropanolem i wd40. :) Mam też G604 i już czytam, że też ma podobne problemy. Tak więc Logitech robi dobry sprzęt, tylko się trochę psujący. ;)

Edytowane przez Sidr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...