Skocz do zawartości
cosprimalice

Który router 5G wybrać? (TMobile internet domowy)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, który z podanych routerów 5G wybrać (TMobile)? Do BTS mam około 500m w linii prostej (700m pieszo) (ID: 45042 (N!), nie wiem jak wyszukiwac BTS po ID, mam nadzieje ze sie przyda).

Dostępne modele: 
Alcatel LINKHUB LTE cat7 Home Station
TCL LINKHUB LTE Cat13
ZTE MF286D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.08.2022 o 03:37, czaplarl napisał:

Nie jestem super znawcą internetu ale z własnego doświadczenia powiem ci abyś pod żadnym pozorem nie brał żadnego routera od ZTE a zwłaszcza ZTE286 on nadaje się tylko i wyłącznie na śmietnik 

jak nie jestes super znawca to nie wypowiadaj sie bo np. zte mc801a 5g ktorego posiadalem jeszcze jakis czas temu jest na prawde bardzo dobrym routerem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.08.2022 o 03:37, czaplarl napisał:

Nie jestem super znawcą internetu ale z własnego doświadczenia powiem ci abyś pod żadnym pozorem nie brał żadnego routera od ZTE a zwłaszcza ZTE286 on nadaje się tylko i wyłącznie na śmietnik 

Ja z tym routerem nie mam żadnego problemu (wersja z R) poza tym, że Play zablokował manualna zmianę pasma częstotliwości. Da się to obejść i wymusić mimo to. Ogólnie poza tym żadnych problemów od 1,5 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na początek to warto zauważyć że żaden z podanych routerów nie obsługuje sieci 5G.

Najlepiej z nich wypada w mojej opinii ZTE . Alcatel z tych wszystkich ma natomiast najwolniejszy modem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi