Skocz do zawartości
hetman83

gdzie znaleźć stare gry ?? tr1, gta1, farcry1

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam starych gier w które mógłbym pograć i przy okazji przenieść się do przeszłości ;) mowa tu o tomb raider 1 i 2, far cry 1, gta 1 itp z tamtych lat , są jakieś emulatory czy po prostu szukam i ściągam i gram? skąd je dostać ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Panie, toz to proste jak drut. Wpisz w google old dos games. A jak chcesz kupic to gog.com. A emulator dos to dosbox-staging.

Edytowane przez daerragh

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• 750zl chłodnica. DAJ LINKA wpierw XD 200zl złączki. 12x50zl wentyle. Chyba że pusch pull to 24x50zl za fluctusy. Bo ścierwa owe nawet patykiem nikt nie ruszy przy takich inwestycjach dzisiaj. Raczej 12 sztuk bo 24 to zerowy zysk wydajności przy niskich rpm. Tylko głośność podbija. Blok CPU 300-500zl i lekkie problemy jak tylko zmienia mocowania. Albo zechcemy AMD zamiast Intela. Pompa z rezem około 1000zl.  Może już drożej? Nawet nie sprawdzałem.   Generalnie równie dobrze możesz przyjść tutaj i zacząć promować Custom LC za 30zl złączka do węża.   
    • Przecież UV to podstawa niezależnie od poboru i na ampere i na pascalu itd. Na kartach AMD tak samo. Wszędzie można zyskać. Darmowe obniżenie papu, przy zachowaniu stock osiągów lub wręcz zwiększenie osiągów. Mój strix na stock gdzie wali w limit 370W robi ~1900Mhz, a po UV, obniżeniu napięcia leci ~350W i robi ~2040Mhz Więc jak tu z takich dobrodziejstw nie korzystać. Na 2070 też mam UV itd. Na pascalu też miałem UV.
    • Jakiś patch sse wyszedł 🤔 to tylko od zatoki czy oficjalnie🤔
    • Trochę długo każą nam czekać na kolejną grę o Batmanie   Z jednej strony Rocksteady naprawdę wysoko postawiło poprzeczkę, z drugiej mamy nowe konsole i UE5 więc jest na czym działać. Arkham Asylum to 2009 rok i w sumie początki x360 oraz ps3, potem Arkham City 2011   Obie te gry, jak i wydane w 2013 Arkham Origins są na wiekowym już UE3, dopiero Arkham Knight wyszedł na ps4 i xbox one a twórcy wycisnęli chyba wszystko co mogli z UE3.  Jak widać gry z Batmanem wychodziły co 2 lata i wspomniany okres od 2009 do 2015 to była mega frajda dla fanów nietoperza. No może pomijając jakość portu na PC ostatniej części w dniu premiery   Oj chciałbym zobaczyć Batka nowego jeszcze na tej generacji  
    • Przeciągają z tym portem za długo to już ograłem na konsoli. Zresztą patrząc wstecz na pozostałe porty prawdopodobnie nic bym nie stracił - nie sądzę, aby znacząco lepiej wyglądało od wersji PS5.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...