Skocz do zawartości
pcstore

[Sprzedam] Procesor Intel Core i3-9100 4 x 3.6 GHz 1151 6MB 440zł

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam procesor i3-9100

Specyfikacja:
Producent: Intel
Model: i3-9100
Taktowanie: 3.60 GHz (tryb Turbo 4.20 GHz)
Liczba rdzeni: 4
Liczba wątków: 4
Cache: 6 MB
Chłodzenie w zestawie: nie
TDP: 65 W
Socket: 1151
Układ graficzny procesora: Intel UHD Graphics 630

Stan: używane, przetestowane, w 100% sprawne
Cena: 400zł
Kontakt: PW

W celu bezpiecznego zawarcia transakcji wrzucam link do allegro Link

2556285900_1660120616_thumb.jpg

Edytowane przez pcstore
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• bardziej boję się o 4090 niż o procesor, przeskok wydajnościowy względem 4080 jest niewspółmierny do przeskoku cenowego Komputer kupuję z nadzieją że będę mógł sobie z niego spokojnie korzystać przez kilka najbliższych lat bez konieczności ingerencji w podzespoły wiem, że to co robię nie ma dużo sensu z punktu kasa/wydajność/przyszłość Złożyłem i opłaciłem zamówienie - jak sugerowaliście wywaliłem pastę termoprzewodzącą i wentylatory poinformuję gdy otrzymam jednostkę Dzięki wielkie za pomoc, gdybyśmy się spotkali stawiam wam piwo
    • Powiem tak zależy mi na wzroście wydajności w 1080p. Wymiana procesora i grafiki nic nie zmieni (lub jednego z nich)?
    • Czytam od tygodnia i oglądam co się da, ale chyba potrzebuję Waszej pomocy.🤢 Doradźcie którą z tych pięciu płyt wybralibyście i dlaczego? Rozważę też tańsze propozycje.😉 Ma być pod VR Meta Quest 3 w MFS2020  i do renderowania filmów w Adobe Premiere (niskie i średnie rozdzielczości). Grafika RTX 4080 Super. Procek I7-14700K (ew. I9 14900K). Chłodzenie AiO. Pamięci ???. Ma być bezproblemowa i łatwy do prostego podkręcania BIOS. Z góry dziękuję.👍
    • @up Wyjść możesz w dowolnym momencie- gra automatycznie zapisze Twoją aktualną pozycję razem z liczbą runów i ekwipunkiem. A miejsca łaski są tak gęsto nastawiane, że praktycznie nie ma mowy o "wracaniu przez pół lokacji" (no może poza niektórymi opcjonalnymi podziemiami i Świętym Drzewem Miquelli). Zwykłych poziomów trudności w stylu "łatwy, normalny, trudny" w Soulslike'ach nie ma. Trudność ustawiasz sobie sam wewnątrz gry poprzez decyzje na jakim levelu pójdziesz na danego bossa i z jakich możliwości zamierzasz korzystać (od przejścia full solo, przez przyzywanie do pomocy duchów i NPC'tów, na coopie z innymi graczami kończąc).
    • Jak budżet nie jest ograniczony, to najlepiej złożyć nowy komputer - to już starocie i inwestycja w to nie ma większego sensu, bo i tak wydajność będzie mocno przeciętna. btw. wymagania ekranowe są mocno rozstrzelone - z jednej strony ekran 1080p pod który nie trzeba jakiegoś wybitnego sprzętu, z drugiej TV 4K gdzie w zasadzie nie ma limitu jeśli chodzi o potrzebną moc.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...