Skocz do zawartości
Mati072000

Wymiana zwykłej wersji iPhone'a na Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hejka, tak jak w temacie.

Planuję sprzedać swoją 12, żeby wymienić sobie na wersje pro.

Teraz kluczowe pytanie do was:
Czy opłaca się wymieniać zwykłą 12 na 13 Pro czy lepiej poczekać na premierę czternastek i kupić wtedy 14 Pro?

Dzięki za odpowiedzi!

Edytowane przez Mati072000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym poczekała do premiery czternastek ;). Wtedy na spokojnie podejmiesz decyzję, który z modeli kupić :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szklanej kuli nikt nie ma - ani nie widomo jak udana faktycznie będzie 14pro, ani ile będzie kosztować (a nawet jeśli apple nie podniesie cen w dolarach, to ze względu na pogorszenie kursu złotego, stawiam, że w Polsce cena będzie wyższa).

Natomiast sama przesiadka z 12 na 13pro imo jest sensowna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, rake napisał:

Szklanej kuli nikt nie ma - ani nie widomo jak udana faktycznie będzie 14pro, ani ile będzie kosztować (a nawet jeśli apple nie podniesie cen w dolarach, to ze względu na pogorszenie kursu złotego, stawiam, że w Polsce cena będzie wyższa).

Natomiast sama przesiadka z 12 na 13pro imo jest sensowna.

No wlasnie boje się tej podwyżki. Nie wiem czy te mniej więcej 800 zł będzie warte tych różnic między 13 pro a 14 pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A wykorzystujesz chociaz 15% funkcji tego telefonu? Jesli nie, to masz odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy warto - nie mnie oceniać. Więcej ramu, jeden aparat więcej, odświeżanie 120Hz... Czy warto czekać na 14? Nie wiem! Bo nie wiem jaka będzie 14. ALE wiem jedno, będzie drożej o kilka stów przynajmniej. Sugeruję wziąć to pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na razie wiadomo tyle, że podstawowa 14 ma być jeszcze bardziej obkastrowana względem wersji Pro, chociażby brak AOD, 120hz a procesor ma być z 13. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba bym się wstrzymał do momentu oficjalnego wyjścia 14 Pro - wtedy sklepy lub zapaleńcy którzy zawsze muszą mieć najnowszy model będą się pozbywać 13 Pro i być może coś ciekawego się trafi. Ceny 14 PRO będą na starcie wyższe niż zeszłorocznych modeli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tylko ze wzgledu na wzrost cen 13pro nie spadnie az tak :) i dalej idac w zeszlym roku byl powazny problem z dostepnoscia 13pro i pro max, wiem bo ja kupilem 13pro na premiere z xkomu (zamowilem przedpremierowo) a moi koledzy z wolnej reki juz pozniej musieli sie bujac albo czekac na dostepnosc w oficjalnych zrodlach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi