Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję niewielkiego PC-ta (wymiary podobne do tych na zdjęciu poniżej) dla rodziców, którego można podłączyć pod HDMI do telewizora i używać do postawowych zadań tj. przeglądanie neta, oglądanie filmów, napisanie czegoś w wordzie, albo excelu. Dobrze, żeby był w stanie odpalać płynnie filmy w minimum 1080p@60fps.

Co byście polecili i ile trzeba na takie coś wydać żeby spełniało wymienione kryteria? 

iiHNRd6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam coś takiego akurat na sprzedaż: https://allegro.pl/oferta/intel-nuc11pahi7-i7-1165g7-8gb-256gb-ssd-win10pro-12278363534

Niczego nie musisz dokupywać, posiada i dysk i ram oraz windowsa. Gotowy do odpalenia od ręki. 

Mega tanio, bo normalnie za ten model musisz dać dużo więcej. 

Miałem trzy sztuki, została mi tylko jedna. 

Jeśli szukasz czegoś bardzo taniego to mam jeszcze coś takiego: https://allegro.pl/oferta/mini-pc-hdmi-stick-mele-j4125-8gb-128gb-win-11-pro-12435487777

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest caly temat odnosnie takich komputerkow: 

Wystarczy Ci sprzet za mniej niz 400 zl.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chromebook też by się spisał. Są nawet z pasywnym chłodzeniem, które nie będą kosztować fortuny. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.08.2022 o 12:26, Stefan999 napisał:

Chromebook też by się spisał. Są nawet z pasywnym chłodzeniem, które nie będą kosztować fortuny. 

dokładnie. Mnie właśnie przyszły dwa, z czego jedne składany 12,5", którego polecił @Stefan999 w moim wątku.

Wczoraj ustawiłem go jako ramkę na zdjęcia i stację pogody obok TV, gdzie bezprzewodowo jest połączony z nim i działa właśnie jako terminal. Sprawdzam jak się sprawuje. Dotykowy duzy ekran pozwala na bezproblemową obsługę, w razie W jest klawiatura. Jest android, sklep play, netlfixy i inne takie. Bajka. 500zł dałem, miał być dla córki do szkoły ale jest w cholerę tak wielofunkcyjny, że dziś zamawiam kolejnego. Masz boxa do TV, ramkę stację pogody, radio, wsio. Da się normalnie pracować jak na notku, office, pdf, programy online nawet księgowe żonie bardzo fajnie działają. Jeśli nie potrzeba korzystać z dedykowanych pod winde programów to cholera to jest cudo. I bateria do 10h :E

Asus Chromebook FLIP 12,5'' FULL HD IPS DOTYK 360° w Załom - Sklep, Opinie, Cena w Allegro.pl

 

Normalnie rewelacja. Stan bdb, jakieś ryski od spodu ale reszta super. W zestawie naklejki na klawiaturę, później mogę podrzucić foto jak to wygląda. 

 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołączę się do tematu, jest takiś mini pc który posiada stare złącze VGA? :E bo znajomy szuka coś do neta/YT a ma w ekranie tylko takie wejście :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Send1N napisał:

dołączę się do tematu, jest takiś mini pc który posiada stare złącze VGA?

Hp 600 G2 np na 6500t

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ototo dzięki bo akurat chciał do 800zl :] 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...