Skocz do zawartości
kacperelele

Komputer do gier ~5500 porady/zmiany

Rekomendowane odpowiedzi

~4600+wentylator jeszcze z rtx3 060, jak już tak zeszliśmy o tę parę stów, to chce mieć z jednej strony wszystko + na te gry, które ogrywam wystarczy mi w zupełności, wykorzystam kod na montaż, a sam zainstaluje system. Dlaczego nie kupię karty z innego źródła? Pracując kiedyś w pewnej firmie kurierskie wiem jak to wygląda i lekko bym się martwił o jej sprawność, a zakładam, że kupując do odbioru w punkcie troszkę bardziej się zatroszczą o sprzęt chodź wiadomo mogę się mylić heh. Całość wygląda tak: https://www.morele.net/configurator/redirect/964771

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest urządzeniem skręconym śrubami, naprawdę trzeba nią solidnie rzucać żeby ją uszkodzić. I żeby to nie wyszło od razu po odpaleniu. Widzę że nie zmieniasz komputera zbyt często więc tym bardziej postarał bym się o mocniejszą kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty same w sobie przychodzą w sztywnych pudełkach, a w środku powinien też być styropian/pianka. Naprawdę musiał byś mieć pecha jak 1:1000000 żeby coś się stało. Gdyby było inaczej nikt nie wysyłał by kart na masową skalę. Może po prostu wybierz inną firmę kurierską niż ta w której pracowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  

W dniu 12.08.2022 o 21:55, kacperelele napisał:

Stworzyłem oto taki komputer z myślą bardziej o grach, jak cs:go, lol, Fifa, ets2, no i oczywiście o tym, żeby był na drugie lata.

Pod te gry możesz brać coś zdecydowanie tańszego. W Tym zestawie ten Ryzen za 999 z płytą za ponad 500 niekoniecznie ma sens. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...