Skocz do zawartości
maciejm34

Przesiadka z Iphona X na…?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Pisze z prośbą o poradę. Aktualnie jestem posiadaczem Iphona X, uzywam go juz troszke ponad 3 lata i uznalem ze to czas na zmiane. Problemem teraz jest wybór nowego modelu, zastanawiam sie nad Iphone 13 Pro albo Iphone 14 Pro. Jesli chodzi i fundusze, z odlozyonych pieniedzy jestem w stanie sobie pozwolic na obojetnie, ktory model (choc szacowana cena 14pro lekko powala). Zastanawiam sie jedynie, ktory bedzie lepszy i lepiej mi posłuży. Na telefonie dziennie spędzam okolo 6h, glownie korzystam z socialmediow(fb, snap, insta, tiktok) korzystam z kalendarza czy rozmawiam, więc nie wymagam od telefonu niewiadomo jakich zdjęć czy super wytrzymałej baterii, bo i tak czestoProszę o waszą poradę, ktory telefon wy byscie wybrali bedac na moim miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, maciejm34 napisał:

(...) Na telefonie dziennie spędzam okolo 6h, glownie korzystam z socialmediow(fb, snap, insta, tiktok) korzystam z kalendarza czy rozmawiam, więc nie wymagam od telefonu niewiadomo jakich zdjęć czy super wytrzymałej baterii (...)

Z takimi wymaganiami, to i obecny X Ci spokojnie wystarczy, więc kup po prostu to, co uważasz, że nie jest za drogie ¯\_(ツ)_/¯

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz wymienic baterie w X i bedzie jak nowy

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepszy będzie... 14 Pro :D

A tak na serio... zastanów się, czy warto zmieniać.
Ja też mam X od prawie 4 lat i ostatnio jedynie baterię wymieniłem.

Mam w domu 13 Pro Max i szczerze to wielkiej różnicy nie ma.
Wiadomo, wszystko jest lepsze.
Zdjęcia - całkiem spora różnica, no ale napisałeś, że nie jest to jakiś ogromny priorytet.
Szybkość działania - zauważalnie lepiej, chociaż tu dużą robotę robi ekran 120Hz przez co ma się wrażenie lepszej płynności, mimo, że "suchy" czas operacji nie jest dużo lepszy.
Ale jakiegoś zniewalającego efektu usprawiedliwiającego wydanie tych 5k+ nie ma...
Po prostu X to dalej solidny sprzęt.
Ja go będę trzymał przynajmniej do kiedy będzie dostawał update'y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz wielkiego parcia na zmianę i obecny telefon w zupełności Ci wystarcza, to może faktycznie warto rozważyć wymianę baterii? Moja mama też nie wymaga nie wiadomo czego od telefonu, od paru lat używa X (tego samego, którego jeszcze wcześniej używałam ja) i jest z niego tak zadowolona, że za nic nie chciała go zmieniać na inny model i tylko w zeszłym roku wymieniła w nim baterię. Telefon śmiga do dziś i wygląda na to, że jeszcze sporo pociągnie.

No chyba że przy przeglądaniu social mediów czy ogólnie internetu ewidentnie czujesz, że ekran jest za mały. To już wtedy inna sprawa i jeśli miałbyś się męczyć to przesiadka faktycznie miałaby sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...