Skocz do zawartości
Anonim86

PC 15k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam budżet 15 000 zł na komputer. Wiem że pod to by się przydał monitor 4K. Proszę o pomoc żeby złożyć coś mocnego z samą stacją do 15k i trochę mniej ale w tym budżecie również kupić monitor.. PC 80% do grania, reszta to zabawa w projekty dla drukarek 3D, przerabianie ich itp.

PS. Chyba że by było coś naprawdę lepszego by za te 2-3 miechy dokupić sam monitor 4K, a kompa złożyć za zakładany budżet.

Edytowane przez Anonim86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, marcin_21 napisał:

jeżeli to ma być komp w zastępstwie tego z sygnaturki to ja bym się zastanowił czy w ogóle zmieniać całą platformę

weź 3080TI a grubszą modernizację zrób za 2 lata

Nie, wbiłem tutaj bo to co mam zakupiłem za poradami z tego forum... ten PC jest dla przyjaciela .... ma starą platformę .... szuka czegoś na czasie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że czekanie na nowe karty nie wchodzi w grę? Bo przy takim budżecie to fajnie by zaczekać i kupić jakiegoś RTX 4080 i mieć spokój na dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko te nowe będą mieć pewnie ładne ceny :D. Jest wgl jakaś data wydania tych nowych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku praktycznie na pewno pojawi się RTX 4090. Premiera RTX 4080 to póki co temat dyskusyjny - jedne plotki mówią jeszcze o tym roku a drugie o początku przyszłego.

Kwestia jak bardzo kumpel jest cierpliwy, kasy jest sporo i jak nie ma ciśnienia to IMHO warto zaczekać bo nie codziennie się wydaje 15k.

Cenowo no nie wiadomo jak będzie, ale przy budżecie 15K na RTX 4080 to na pewno starczy kasy bo przecież karta nie będzie kosztować 10k (po tyle albo i więcej na start może latać RTX 4090).

 

Edytowane przez Dirian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Dirian napisał:

W tym roku praktycznie na pewno pojawi się RTX 4090. Premiera RTX 4080 to póki co temat dyskusyjny - jedne plotki mówią jeszcze o tym roku a drugie o początku przyszłego.

Kwestia jak bardzo kumpel jest cierpliwy, kasy jest sporo i jak nie ma ciśnienia to IMHO warto zaczekać bo nie codziennie się wydaje 15k.

Cenowo no nie wiadomo jak będzie, ale przy budżecie 15K na RTX 4080 to na pewno starczy kasy bo przecież karta nie będzie kosztować 10k (po tyle albo i więcej na start może latać RTX 4090).

 

 

To jest sens składać coś poza kartą czy czekać na premierę?

Edytowane przez Anonim86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej czekać ze wszystkim bo do czasu premiery kart pojawią się nowe procesory Intela i AMD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTX 4080 zapewne pokaże się jak dystrybucja się oczyści już z serii RTX 3000 a raczej szybko to nie nastąpi, bo nikt nie chce schodzić obecnie z cen i wszystko wisi, a dodatkowo jeszcze złotówka leci łeb na szyję, ale to już nasze polskie sprawy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...