Skocz do zawartości
MrJohnyWoW

Komputer do neta, filmów z możliwością rozbudowy do nowszych gier. Do wydania ok 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, padła mi płyta główna z podstawką AM3+, nowych nie ma, a dobrą używkę, która pociągnie mojego fx 8150 graniczy z cudem. Więc chyba nadeszła pora aby wypieprzyć grzejącego się FX i zastąpić nowym sprzętem. Obecnie mam: AMD FX 8150, GeForce GT 710, RAM 8GB DDR3, Gigabyte 990xa-ud3 ZEPSUTA, Corsair cx650m, Windows 10, dysk SSD 500gb na sata, chłodzenie silentium pc fortis, 4 dyski hdd, obudowe silenium brutus, chyba ze 3 wiatraczki na obudowe, naped dvd. Niedawno kupiłem karte graficzną bo mi się zepsuła i czekam aż trochę potanieją a po za tym rzadko gram, ale jednak nie chciałbym pozbywać się możliwości grania w przyszłości jakby np wyszła nowa część GTA. Więc potrzebuje raczej tylko procesor i płytę główną, karta może zostać i później ją zamienie. Pewnie jeszcze nowy typ ramów bo te moje ddr3 chyba nie nadadzą się. Chciałbym się zmieścić w 1500zł max, a najlepiej mniej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie płyta B450? MSI B450-A Pro MAX kosztuje 330zł. Drogi RAM - Patrioty 3600CL17 można mieć za ok. 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma zarówno dla 5500 jak i wydajniejszego 5600 (też jest w budżecie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...