Skocz do zawartości
Krystek94

Telefon do 1500 - szybki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Szukam najszybszego telefonu z przedzialu cenowego 1500 - 1700 zlotych. 

Pogrzebalem troche po forum i polecacie Samsung s 20 fe, ale jest on troche za drogi - obecnie 2100 zlotych. 

Czy macie jakies inne propozycje ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam realme GT master edition,on kosztuje 1400zl,ale aktualizacje 2 lata tylko podobno ,osobiście jestem z niego zadowolony. Może ktoś inny ci odpisze i lepiej doradzi

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim s20 fe nie jest szybki

Motorola G200. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co rozumiesz przez pojęcie szybki? Bo nawet topowy procesor tego nie zapewni. Szybkość to nie wydajność.

Ostatnimi czasy przerobiłem kilka fonów, zenfone 8, s20fe właśnie. Szybki fon w tej cenie? Nova 9. Zapitala jak trzeba, żadnych ścinek, wszytsko od strzała się odpala. Płynność systemu rewelacja. Bo szybość to chyba czas reakcji, płynnośc działania, responsywnosć a nie ile pkt wysmarkał w syntetyku. To jest szybkość. 

nie ma usług google i nie ma 5G (ale to akutar zbędne). Takze... Ale mapy google działają :E 

Kupiłem za 1200zł w EuroAGD, powiedziałbym że za tanio jak na taki sprzęt. 

Daj sobie spokój z fonami z przeładowanym systemem. Najlepiej czysciocha lub coś lekkiego. Moto to bardzo dobry kierunek a nie potrzeba Ci topowego procka, który głownie co daje to wysoką temp, szybkie zuzycie baterii i fame na przerwie jak się smarkami pochwalimy. 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.09.2022 o 23:53, Petru23 napisał:

co rozumiesz przez pojęcie szybki? Bo nawet topowy procesor tego nie zapewni. Szybkość to nie wydajność.

Ostatnimi czasy przerobiłem kilka fonów, zenfone 8, s20fe właśnie. Szybki fon w tej cenie? Nova 9. Zapitala jak trzeba, żadnych ścinek, wszytsko od strzała się odpala. Płynność systemu rewelacja. Bo szybość to chyba czas reakcji, płynnośc działania, responsywnosć a nie ile pkt wysmarkał w syntetyku. To jest szybkość. 

nie ma usług google i nie ma 5G (ale to akutar zbędne). Takze... Ale mapy google działają :E 

Kupiłem za 1200zł w EuroAGD, powiedziałbym że za tanio jak na taki sprzęt. 

Daj sobie spokój z fonami z przeładowanym systemem. Najlepiej czysciocha lub coś lekkiego. Moto to bardzo dobry kierunek a nie potrzeba Ci topowego procka, który głownie co daje to wysoką temp, szybkie zuzycie baterii i fame na przerwie jak się smarkami pochwalimy. 

O proszę, w innej dyskusji miałeś wyłącznie Samsunga A22 i stwierdziłeś, że nigdy więcej samsunga, potem wyszło, że miałeś A40, a teraz już przerobiłeś s20fe, ciekawe... 

Jeżeli zależy ci wyłącznie na szybkości działania systemu, to celuj w byłe flagowce z topowymi procesorami, lub posiłkuj się ~rocznymi używanymi telefonami.

nowe urządzenie w 2022r w cenie do 1500zł i SZYBKI (na długo) to antonimy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się podpiąć.

Mam XIaomi Mi 10 Lite 5G w którym oszalał GPS (nie znam powodu) - zaczął gubić sygnał .. Szukam czegoś co będzie rownie szybkie , min 6GB/128GB, dual sim, NFC, batka z 4000 w górę - może być używany.

Widzę ostatnio masę promocji na Poco M4 8/256GB , Poco X4 Pro 8/256, jest Samsung 20 FE, Motka G60. Przedział cenowy podobny - od 1000 do 1700 jesli bedzie jakiś hicior. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie boisz się zakupów u somsiadów to właśnie jest fajne promo na Samsungi w niemieckim Saturn/Media
Np. S20 FE 5G wychodzi ~1650pln + wysyłka przez jakiś mailbox 30pln lub odbiór osobisty jak ktoś mieszka blisko granicy.

https://www.gsmmaniak.pl/1339893/samsung-galaxy-week-media-markt-de-vs-ceny-w-polsce/

Ja sobie łyknąłem S21 FE wyszedł ~2250

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...