Skocz do zawartości
Arunios

Telewizor 65 cali do 4500-5000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wczoraj zamówiłem telewizor Lg OLED 65 cali

https://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/lg-oled65a1-tv-oled-uhd-4k-lg.bhtml?gclid=Cj0KCQjwxveXBhDDARIsAI0Q0x04mPxlzEhdeoqc_U2rGdPUj9ZdgOfjotCCW1MOhV-ocid0G9ool6gaAtEBEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Chciałbym się doradzić czy to dobry wybór w tej cenie. Myślałem też o czymś z 120 hz, ale skusiła mnie matryca OLED, a niestety w tej cenie 120hz bylo nieosiagalne.

Przeglądałem opinie ludzi i większość polecała ten telewizor, ale też były opinie, że przy bardziej dynamicznych filmowych akcjach i sporcie widać jak obraz się ścina.

Czy faktycznie to jest tak widoczne czy ktoś po prostu się czepia? Po prostu zastanawiam się czy to dobry wybór w tej cenie czy warto zmienić?

Tv będzie głównie do filmów, yt, oglądania sportu, od czasu do czasu konsola.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria A to najbardziej podstawowe telewizory OLED. Jeśli niska jasność i odbicia (lustro na matrycy) nie będą Ci wadzić, to nie masz się czym martwić. Poza tym w tej cenie i rozmiarze jedyne alternatywa to LED. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto dołożyć do C1, jest za 6399 w Media expert. Różnica między a i b nie jest aż taka duża, seria b to wciąż lustro. To tylko kilkaset złotych, a telewizor będzie służyć tysiące godzin. Lepiej teraz wydać ciut więcej niż potem pluć sobie w brodę że się zaoszczędziło. 

Edytowane przez henryk nowak
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolega wyżej,sam od tygodnia używam właśnie takiego C1 65 i jestem bardzo zadowolony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.08.2022 o 22:13, henryk nowak napisał:

Seria A to najbardziej podstawowe telewizory OLED. Jeśli niska jasność i odbicia (lustro na matrycy) nie będą Ci wadzić, to nie masz się czym martwić. Poza tym w tej cenie i rozmiarze jedyne alternatywa to LED. 

Mam go od kilku miesięcy, ta niska jasność to lekka przesada, normalnie się ogląda na nim filmy w dzień, odbicia rzeczywiście mogą być kłopotem jeśli mamy tv na przeciwko okna. 

Ja go kupiłem za 3500 zł i to była świetna decyzja, obraz jest rewelacyjny. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, MrKetiw napisał:

Mam go od kilku miesięcy, ta niska jasność to lekka przesada, normalnie się ogląda na nim filmy w dzień, odbicia rzeczywiście mogą być kłopotem jeśli mamy tv na przeciwko okna. 

Ja go kupiłem za 3500 zł i to była świetna decyzja, obraz jest rewelacyjny. 

Nie przeczę, że to jest dobry telewizor. Ma dużo zalet, cudowną czerń i kontrast i bardzo ładne kolory. Jednak jasność jest obiektywnie niska, w sdr około 250 nitów, w HDR około 450 nitów. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...