Skocz do zawartości
Hafexo

Czy tak powinno wyglądać nowe żelazko?

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie - czy w nowo kupionym żelazku, w komorze na wodę powinna znajdować się wilgoć? Czy jest to ślad że dostałem sprzęcik po czyimś zwrocie? :/

https://imgur.com/a/Bc5BT9w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie było używane, musiała być nalana woda aby pojawiła się wilgoć. A pudełko nie wyglądało na otwierane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było trochę pogniecione (myślałem że od transportu), ale w sumie rzeczywiście w środku wyglądało to jakby ktoś przynajmniej raz je wyciągnął. Teraz jeszcze zauważyłem że stopa żelazka ma w jednym miejscu lekko zdartą powłokę ceramiczną, więc chyba została mi wciśnięta sztuka po zwrocie...

To chyba będzie mój ostatni zakup w sklepie OleOle, bo już wcześniej spotkałem się u nich z podobną sytuacją :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle oleole co większość sklepów www. Masz żelazko że zwrotu 14 dni, ale sklep dopuścił coś takiego do ponownego obiegu. Sam niedaw o zwróciłem kilka stacji parowych i żelazek ale każde z  ich w stanie perfekt łącznie z suszeniem Komory na wodę. 

Przecież dzisiaj sprzedaż przeniosla się do internetu. Chcecie mieć nowe zapakowane fabrycznie to z odbiorem w sklepie. Przypadki otrzymania sprzętu że zwrotu częste nie są, ale możliwe. 

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam nic do "dopuszczania do obiegu" towarów ze zwrotu, pod warunkiem że są w stanie który nie odbiega od nowego.

Zarysowana stopa i obecność wody w zbiorniku niestety są dalekie od stanu nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie umyli przez wysylka i nie zdazyle wyschnac ?

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...